Διαφήμιση

Ακτινοβολία

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Παιδιά γεια χαρα...Καινουριος στην παρέα...Και θελω να πω το εξης:Σαφώς και δεν ειναι ευγενικός ο τροπος που εκφραστηκε ο φιλος Ορεστης...Αλλά αυτο που με αφηνει αφωνο,ειναι οτι περα απο τη γιουχα και τις αποδοκιμασιες,ΚΑΝΕΙΣ δεν μπηκε στον κοπο να αντικρουσει ΜΕ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ τα οσα λέει.Ειμαι κι εγω ενας απο αυτους που εχουν εντυπωσιαστει πραγματικα με τις κινηταρες της Xiaomi.Ομως δεν προχωραω στην αγορα,μονο και μονο γιατι με θυμωνει η τακτικη των Κινεζων.Τι να το κανω αν παρω ενα σουπερ εργαλειο σε σουπερ τιμη,οταν η χαμηλη του τιμη θα οφειλεται πχ στο οτι ο κατασκευαστης δεν εκανε τιποτα οσον αφορα την προστασια του κεφαλιου μου.Μιλαω πολυ λογω δουλειας στο κινητο,και δεν θελω να το 'καψω' .Επισης δεν ειμαι πιτσιρικας να με νοιαζει το gaming και μονο πχ.Αισθανομαι λοιπον οτι ειναι κουτοπονηρος ο κατασκευαστης.Παρακαλώ οποιος εχει στοιχεια ,ας τα παρουσιασει να μου διωξει καθε αμφιβολια.Αλλιως πρεπει να δικαιωσουμε ισως τον Ορεστη,που παρεθεσε εστω μια πηγή-εστω κι αν αυτη δεν ειναι απαραιτητα εγκυρη.Πιος ο λογος λοιπον πουθενα να μην κανει κανεις λογο για το SAR.Εστειλα και μαιλ στην xiaomi,για να μου απαντησουν αοριστιες οτι και καλα ''ειναι κατω απο το οριο των 2 της Ε.Ε.''.Δηλαδη;Μπορει να ειναι και 1,99??????!!!Eυχαριστω,και καλως σας βρηκα.
      Καλοπροαιρετα παντα,οκ;
    • Για να το θέσω ποιο απλά και επειδή τσακώνομαι συνέχεια στη δουλειά με τους συναδέλφους για τα ασύρματα δίκτυα που έχουν ακτινοβολία αλλά οι ίδιοι μιλάνε με το κινητό...(και κινητό της "πλάκας")...στο αυτί για τις ώρες.

      Από τη στιγμή που δεν υπάρχουν τυποποιημένοι κανονισμοί μέτρησης υπό όλες τις συνθήκες λειτουργίας της συσκευής δεν μπορείς να έχεις σωστά νούμερα από καμία εταιρεία.

      Είναι σαν τα αυτοκίνητα με τους γνωστούς "πράσινους κινητήρες"...χαμηλά καυσαέρια μόνο στο ρελαντί...
    • Διαφήμιση
    • Προσπαθώ να καταλάβω γιατί ανακινήθηκε το ατυχές θέμα μετά από τρεις μήνες . ?(
      Οποιος έχει πρόβλημα με το SAR του κινητού του , ας στήσει ένα τσαντίρι στην Πάρνηθα και να μετακομίσει εκεί και να επικοινωνεί με τους δικούς του
      με "σήματα διά βραχιόνων" που λέγαμε στο Ναυτικό , γιατί στο σπίτι του σίγουρα έχει περισσότερη ακτινοβολία από ένα κινητό .
      Τώρα αν δεν μας λέει τίποτα η ΔΕΗ , οι εταιρίες που πουλάνε φορητά τηλέφωνα , οι εταιρίες τηλεοράσεων για τις τηλεοράσεις και τα τηλεκοντρόλ ,
      τα router πάνω απ' το κεφάλι μας , και όλα τα άλλα μπιχλιμπίδια που έχουμε γεμίσει τα σπίτια μας :evil: , αυτό είναι άλλου παπά ευαγγέλιο .