Διαφήμιση

Xiaomi Red mi Note 3G Οθόνη

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Xiaomi Red mi Note 3G Οθόνη

      Καλησπέρα! Έχει καεί η οθόνη στο Red Mi Note 3G μου. Δεν έχω μεγάλη πείρα από αυτά ωστε να την αλλάξω μόνος και ψάχνω κάποιο service ώστε να το πάω εκεί και να μου την αλλάξουν. Υπάρχει στην ελλάδα κάποιο κατάστημα που να επιδιορθώνει Xiaomi?

      Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.
    • Ο/H Tikaneisgie έγραψε:

      Καλησπέρα! Έχει καεί η οθόνη στο Red Mi Note 3G μου. Δεν έχω μεγάλη πείρα από αυτά ωστε να την αλλάξω μόνος και ψάχνω κάποιο service ώστε να το πάω εκεί και να μου την αλλάξουν. Υπάρχει στην ελλάδα κάποιο κατάστημα που να επιδιορθώνει Xiaomi?

      Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.


      Επίσημο service Xiaomi ΔΕΝ υπάρχει στην Ελλάδα! Μπορείς να βρεις κάποιο τεχνικό που ασχολείται με κινητά και να τον ρωτήσεις το κόστος αντικατάστασης (αφού του πας εσύ το ανταλλακτικό, που υποτίθεται θα παραγγείλεις και θα παραλάβεις μόνος σου) ή απλά μπορείς μόνος σου να προσπαθήσεις να την αλλάξεις...
      Αν θέλεις δες ένα βίντεο που δείχνει πως γίνεται η αντικατάσταση οθόνης στην συσκευή σου και αποφάσισε...