Διαφήμιση

Redmi 2 - 1GB edition

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • μμμμ θα το σκεφτώ :) Τώρα που είμαι Αθήνα δεν μπορώ να το επαληθεύσω. Μόλις φύγω πάλι σε κάνα τρελό επαρχιακό σημείο θα δω
      αν η τελευταία stable 7.0.9 έχει πάρει τη διόρθωση.

      Πάντως το κινητό πάει σφαίρα γενικότερα. Αυτό το είπα και προηγουμένως.
      Για τα τόσο λίγα χρήματα που έδωσα και παρόλ' αυτά που μου έχουν τύχει χαίρομαι να το χειρίζομαι.

      Πάντως κι ένα άλλο κινητό (για να είμαστε αντικειμενικοί) που μ' έχει εντυπωσιάσει και είναι σε πολύ καλή τιμή είναι και το Lumia 640.
      Με τα windows πάει πολύ καλά. Φωτογραφίες πολύ καλές και χωρίς καθόλου καθυστερήσεις. Το προσπαθεί καλά κι η Microsoft.

      Σίγουρα είναι ένας καλός ανταγωνιστής του Redmi 2.

      Ετσι για να σπάω τη μονοτονία αυτού του μίτου :)
    • Ο/H vgon έγραψε:

      Ετσι για να σπάω τη μονοτονία αυτού του μίτου
      Ο Mitu δεν μασάει από ανταγωνισμό.... :lol:
      Γίνε και εσύ εύκολα V.I.P μέλος !



      ή επέλεξε να κάνεις μία δωρεά
      Δωρεά προς την κοινότητα (Donation)
    • Ο/H caeser έγραψε:

      Καλώς ήρθες στο φόρουμ και καλορίζικη η συσκευή. Η ρομ που αναφέρεις (6.3???) δεν μου ακούγεται για developer και άρα δεν έχει εβδομαδιαία updates.
      Λογικά αφού δεν φοράει την ελληνική ρομ, αλλά κάποια (μάλλον "global"?) από το vickmall είναι πιθανό, όταν θα υπάρξει το αντίστοιχο update να σου έρθει ειδοποίηση για αναβάθμιση.
      sorry που απαντω μετα απο καιρο, αλλα τωρα τοξαναβλεπω καιλεει στον ελεγχο ενημερωσεων, πως ειναι η MIUI 6.3.0/ebdomadiaia...

      μπορω να βαλω καποια αλλη,και ποια προτεινεται??θ αχρειαστει να σεταρω ξανα την συσκευη??



      τελικα, κατεβασα απο εδω και εγκατεστησα την miui 7...
      τωρα πλεον γραφει MIUI 5.11.26/εβδομαδιαια

      πολυ ευκολη διαδικασια.
    • Διαφήμιση
    • Ο/H morrison100 έγραψε:

      Ο/H caeser έγραψε:

      Καλώς ήρθες στο φόρουμ και καλορίζικη η συσκευή. Η ρομ που αναφέρεις (6.3???) δεν μου ακούγεται για developer και άρα δεν έχει εβδομαδιαία updates.
      Λογικά αφού δεν φοράει την ελληνική ρομ, αλλά κάποια (μάλλον "global"?) από το vickmall είναι πιθανό, όταν θα υπάρξει το αντίστοιχο update να σου έρθει ειδοποίηση για αναβάθμιση.
      sorry που απαντω μετα απο καιρο, αλλα τωρα τοξαναβλεπω καιλεει στον ελεγχο ενημερωσεων, πως ειναι η MIUI 6.3.0/ebdomadiaia...
      μπορω να βαλω καποια αλλη,και ποια προτεινεται??θ αχρειαστει να σεταρω ξανα την συσκευη??



      τελικα, κατεβασα απο εδω και εγκατεστησα την miui 7...
      τωρα πλεον γραφει MIUI 5.11.26/εβδομαδιαια

      πολυ ευκολη διαδικασια.
      Απο Stable έβαλες Developer με απλή αναβάθμιση? ?(
    • Καλησπερα και καλη χρονια.
      Exω δυο μικροπροβληματα με το συγκεκριμενο κινητο και θα ηθελα μια μικρη βοηθεια για να το λυσω.
      Οταν εχω ανοικτο το wifi μου βγαζει συνεχώς μηνυμα για ενα συγκεκριμενο ασυρματο δικτυο -ZTE 4- για να συνδεθώ
      το οποιο δεν υπαρχει πουθενα.Ειναι καποια ρυθμιση που πρεπει να απενεργοποιήσω?
      Δευτερον.Έχω μεσα δυο καρτες το προσωπικο μου νουμερο και ενα εταιρικο.
      Στο εταιρικο δεν μπορώ να στείλω μηνυματα,ειναι το προγραμμα ετσι δεν φταει το κινητο,μου βγαζει μηνυμα οτι η καρτα sim ειναι μη ενεργη ενα διεθνες sms να σταλει για να γινει ενεργοποιηση αλλα εγώ μηνυμα δεν γινεται να στείλω.
      Σε αυτο μπορώ να κάνω κατι για να μην μου το βγαζει συνεχεια?
    • Διαφήμιση
    • Κάτι έκανα και δεν μπορώ να ξαναλλάξω το background. Έχετε καμιά ιδέα; Έχουν μπλέξει τα themes με τα τοπικά wallpapers ???