Διαφήμιση

Ποιο είναι το καλύτερο GPS πρόγραμμα?

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Ο/H Pantak έγραψε:

      GJ 6.14 (DVS1&gurjon)
      Στην παρακάτω διεύθυνση που μάλλον την γνωρίζει μπορείς να βρεις τα πάντα για τις ρυθμίσεις - σεταρίσματα του iGo Primo και για τα skins, του παγκοσμίως γνωστού και δικού μας στο iGo παππού, Doupas. :)

      Navimania
      Η MIUI είναι η Χαλκιδική των ROMs...
      ...και σαν την Χαλκιδική....ΔΕΝ ΕΧΕΙ!! ;)
    • ναι το ξέρω είμαι και ενεργό μέλος απλά αυτό το έχω 3-4 χρόνια το έχω βολευτεί και είναι όμορφο και στα χρώματα
      όταν είπα ότι πρεπει να παραμετροποιηθει αυτό εννοούσα ότι παίζουν πάρα πολλές εκδοχές αλλά και πάρα πολλές ρυθμίσεις που δεν φαινοντε με την πρώτη ματιά
      θέλει ψάξιμο και διάβασμα και από κει και πέρα σε πάει όπου θες άνετα και χωρίς πρόβλημα
      χαχαχαχαχα και για το φίλο τον προειδοποιεί να αλλάξει λωρίδα έγκαιρα μιας και βλέπει και σε ποια λωρίδα είσαι


      Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται, ο βλάκας επιμένει!
      Οι σοφοί δεν γνωρίζουν τίποτα, οι έξυπνοι αναρωτιούνται για όλα, οι ηλίθιοι ξέρουν τα πάντα!
      Κάποιοι άνθρωποι βλέπουν φαινόμενα γύρω τους και αναρωτιούνται, γιατί; Κάποιοι άλλοι φαντάζονται ανύπαρκτα πράγματα και αναρωτιούνται, γιατί όχι;
      :razz: :razz: :D :D :razz: :razz:
    • Καλησπερα παιδιά. Έχοντας δοκιμάσει 2 προγράμματα το Sygic και το Navitel, μπορώ να πω ότι το Sygic είναι μακράν καλύτερο. Έχω δουλέψει 2 εκδόσεις την 13.κάτι και τώρα έχω την 16.0.12. Πολλές και σωστές ενημερώσεις χαρτών, άμεση διόρθωση πορείας (αυτό βέβαια δεν εξαρτάται μόνο από το πρόγραμμα αλλά γενικότερα από το κινητό) και πολλές επιλογές να παίξεις μπάλα. Όρεξη να χεις! Στην οθόνη εμφανίζονται πολλά εικονίδια αν τα επιλέξεις όπως poi, επικίνδυνες στροφές κλπ. Επίσης αν συνδεθεί με δεδομένα μπορείς επιτόπου να κάνεις report σε κάμερες ταχύτητας, poi, βενζινάδικο κ.α ώστε να προστεθούν στους χάρτες.
      Επίσης κάτι άλλο σημαντικό....αν το έχεις full edition (ή cracked :whistling: ) έχεις δυνατότητα να κατεβάσεις όσους ενεργούς χάρτες θέλεις από όποια χώρα θέλεις.
      ex Redmi Note 2 Hermes with XTRV stable
      ex Redmi Note 6 Pro with XTRV Stable
      Now....... Redmi Note 11 Pro 5G!
    • Διαφήμιση
    • Τελευταία το HERE έχει αρχίσει να κάνει "νερά" ή είναι η ιδέα μου ? :/
    • Και εγώ το igo primo με skin doupas χρησιμοποιώ, το είχε αναφέρει κάποια στιγμή ο Θανάσης @GR_Macedon στο navimania έχει ωραία καθοδήγηση.
    • Ο/H NasDriver έγραψε:

      Τελευταία το HERE έχει αρχίσει να κάνει "νερά" ή είναι η ιδέα μου ? :/
      εγώ λίγο πιο πίσω το έλεγα, δεν είναι ιδέα σου και μένα τα ίδια νέρα μου έκανε και μου κόστισε τρεις με τέσσερις λάθος τροφές. :twisted:
    • Παιδια μην μπλεκουμε τα πραγματα το igo σιγουρα ειθναι μακραν πολυ αλλα το πληρωνεις ενω απ τα τζαμπα το here ειναι παλι μακραν το καλιτερο
      οταν λεω τζαμπα δεν εννοω trial
      το sygic εχει μια παρα πολυ ωραια εφαρμογη δεν θυμαμαι το ονομα που την αγοραζεις και βαζεις το κινητο πανω στο ταμπλο και σου προβαλει στο παρπριζ τον δρομο


      Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται, ο βλάκας επιμένει!
      Οι σοφοί δεν γνωρίζουν τίποτα, οι έξυπνοι αναρωτιούνται για όλα, οι ηλίθιοι ξέρουν τα πάντα!
      Κάποιοι άνθρωποι βλέπουν φαινόμενα γύρω τους και αναρωτιούνται, γιατί; Κάποιοι άλλοι φαντάζονται ανύπαρκτα πράγματα και αναρωτιούνται, γιατί όχι;
      :razz: :razz: :D :D :razz: :razz:
    • Διαφήμιση
    • Ο/H Pantak έγραψε:

      Παιδια μην μπλεκουμε τα πραγματα το igo σιγουρα ειθναι μακραν πολυ αλλα το πληρωνεις ενω απ τα τζαμπα το here ειναι παλι μακραν το καλιτερο
      οταν λεω τζαμπα δεν εννοω trial
      το sygic εχει μια παρα πολυ ωραια εφαρμογη δεν θυμαμαι το ονομα που την αγοραζεις και βαζεις το κινητο πανω στο ταμπλο και σου προβαλει στο παρπριζ τον δρομο
      Το HUD εννοείς. Όντως είναι ωραίο απλά πρέπει να είναι και οι συνθήκες κατάλληλες. Με φωτισμό ή νύχτα με μπολικη κίνηση και αντανακλάσεις από τα φώτα των άλλων σε κουράζει και επαφιεσαι πιο πολύ στις ηχητικές οδηγίες παρά στο παρμπρίζ.
      ex Redmi Note 2 Hermes with XTRV stable
      ex Redmi Note 6 Pro with XTRV Stable
      Now....... Redmi Note 11 Pro 5G!
    • Ποιο είναι το καλύτερο GPS πρόγραμμα?

      Ναι απλά δεν θυμόμουν αν ήταν το HUD DASHCAM αυτό ειναι η καταγραφή του δρομολογίου , οκ δεν το έχω δουλέψει απλά το ειδα και θεώρησα καλο να το αναφέρω .
      Όπως θα έχετε καταλάβει ειμαι θιασώτης του I GO


      Sent from my iPad using Tapatalk


      Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται, ο βλάκας επιμένει!
      Οι σοφοί δεν γνωρίζουν τίποτα, οι έξυπνοι αναρωτιούνται για όλα, οι ηλίθιοι ξέρουν τα πάντα!
      Κάποιοι άνθρωποι βλέπουν φαινόμενα γύρω τους και αναρωτιούνται, γιατί; Κάποιοι άλλοι φαντάζονται ανύπαρκτα πράγματα και αναρωτιούνται, γιατί όχι;
      :razz: :razz: :D :D :razz: :razz:
    • Καταπληκτικό το Navigon.

      Το πήρα ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ (από 130$που κοστίζει η εφαρμογή) με το δωράκι του γερμανικού Amazon κι έχω σωθεί. Έχει τα πάντα. Όλους τους χάρτες της Ευρώπης πλήρως ενημερωμένους και κατεβάζεις οποιους θέλεις. Τα σήματα (κυρίως ταχύτητας) σου τα δείχνει με ακρίβεια δευτερολέπτου κ χιλιοστού. Αν προσπεράσεις το όριο ταχύτητας από 19χλμ και πάνω (όταν παύει να είναι πταίσμα στον ΚΟΚ) σου φωνάζει προσοχή. Έχει ειδοποίηση για κάμερες, τροχαία, τούνελ, διοδια κτλ. Κι έχει άριστη κι ακριβέστατη πλοήγηση μέσα στην πόλη. Είμαι από Βόλο και με έχει βγάλει ασπροπρόσωπο στην Αθήνα πάμπολλες φορές, με καθοδήγηση ανάμεσα στις λωρίδες, ακριβείς εντολές για στροφές ακόμα και μέτρημα εξόδων σε κυκλικές πορείες κτλ. Τέλος σου δίνει την επιλογή να επιλέξεις με τι όχημα ή μη (ΙΧ, ΜΜΜ, πεζός) θέλεις να πας στον προορισμό σου για να σου επιδείξει την βέλτιστη διαδρομή.

      Αξίζει τον κόπο να τσεκάρετε αν υπάρχει ακόμα (αν κι έλεγε ότι η προσφορά έληγε την 1/1/2016). Στις 15/1/2016 που είχα δει εγώ υπήρχε ακόμα.
    • Εγώ δοκίμασα σήμερα το ndrive, απλό, καλό, κατανοητό, την δουλειά του την κάνει. Βέβαια δεν είναι igo primo. Αλλά εγώ θέλω κάτι απλό να με πηγαίνει από το Α στο Β.
    • Διαφήμιση
    • εγω λεω here maps δαγκωτό οχι οτι ειναι απλα δωρεαν ειναι ποιο πρακτικό και πλεον βεβαία που ειναι στα χεριά μεγαλων αυτοκινητοβιομηχανιών θα αναπτυχθεί ακομα ποιο πολυ ειναι η καλύτερη δωρεαν εφαρμογη GPS!!!
      @papaflessas :)