Διαφήμιση

Ποιο είναι το καλύτερο GPS πρόγραμμα?

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Ο/H Pantak έγραψε:

      Καλημερα παιδιά δοκιμάστε το Here που ειναι εντελώς δωρεάν με επιλογή χάρτη και φωνή πλοήγησης Ελληνικά εύκολη αναζήτησή σε μια γραμμή οδό αριθμό πόλη και επιλογή απ το down menu και αυτό ειναι όλο
      Το συνιστώ απ τα δωρεάν μακράν καλλιτερο
      Συμφωνώ απόλυτα και εγώ αυτό χρησιμοποιώ,και επίσης μπορείς να κατεβάσεις τους χάρτες και να το δουλεύεις χωρίς ιντερνετ μόνο από το gps.
      To συνιστώ και εγώ.
      Σύμπτωση που επαναλαμβάνεται παύει να είναι σύμπτωση......... :)
    • Για δωρεάν το here maps καλό είναι αλλά θέλει ακόμα λίγο βελτίωση.
      Εγώ που είμαι από επαρχία (Ρόδο) το χρησιμοποίησα στην αθήνα, δυο-τρεις φορές έχασα τις εξόδους γιατί δεν μου έλεγε να πάρω τη δεξιά ή την αριστερή λωρίδα. Σε γενικές γραμμές καλό είναι αλλά υπάρχουν και καλύτερα.
    • Μα εάν σου λέει σε 200 μέτρα στρίψε δεξιά δεν εννοείται ότι θα πρέπει να είσαι δεξιά? :) :)
      Σύμπτωση που επαναλαμβάνεται παύει να είναι σύμπτωση......... :)
    • Διαφήμιση
    • Όλα σε προετοιμάζουν για τη στροφή απ την άλλη σου γράφει την απόσταση της στροφής,φαντάζεσαι να είσαι αριστερά και να σου έλεγε στριψε δεξιά ;;;;;;;
      Δεν το έχω δουλέψει στο δρόμο αλλά σε δοκιμές και το είδα εύκολο και καλό.
      Για αγορασμενο παρά πολύ καλό αλλά δύσκολο γιατί είναι πληρως παραμετροποιησιμο είναι τo igo 8 PRIMO που το έχω στο αυτοκίνητο είναι καταπληκτικό αρκεί να το ρυθμίσεις ,σε προετοιμάζει απ τα 300 μέτρα μέχρι τα τελευταία 10 λέγοντας σου και τον δρόμο που θα μπεις ,σε πλατεία σε ποια ,1-2-3-4-5-6-7 έξοδο θα βγεις αλλά αυτό το πληρωνεις κα το άλλο είναι εντελώς δωρεάν όχι trial

      Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


      Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται, ο βλάκας επιμένει!
      Οι σοφοί δεν γνωρίζουν τίποτα, οι έξυπνοι αναρωτιούνται για όλα, οι ηλίθιοι ξέρουν τα πάντα!
      Κάποιοι άνθρωποι βλέπουν φαινόμενα γύρω τους και αναρωτιούνται, γιατί; Κάποιοι άλλοι φαντάζονται ανύπαρκτα πράγματα και αναρωτιούνται, γιατί όχι;
      :razz: :razz: :D :D :razz: :razz:
    • Ο/H Gorgolemis έγραψε:

      Μα εάν σου λέει σε 200 μέτρα στρίψε δεξιά δεν εννοείται ότι θα πρέπει να είσαι δεξιά? :) :)
      Ναι μου έλεγε σε διακόσια μέτρα στρίψτε δεξιά και μετά σε 50 μέτρα στρίψτε δεξιά και τώρα δεξιά. Μόνο που και τις δύο φορές στα 50 μέτρα είχε μία έξοδο και μετά ένα δρόμο δεξιά, και όπως καταλαβαίνεις έχανα την έξοδο που έπρεπε να στρίψει, και εστρηβα 50 μέτρα παρακάτω σε ένα άλλο δρομάκι δεξιά. :cursing:
    • χαχαχα καπου καπου το κοιτας κιολας σου γραφει επανω τα μετρα πριν τη στροφη
      αλωστε οταν πας καπου που δεν ξερεις και πας με πλοηγηση δεν πας με 1000


      Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται, ο βλάκας επιμένει!
      Οι σοφοί δεν γνωρίζουν τίποτα, οι έξυπνοι αναρωτιούνται για όλα, οι ηλίθιοι ξέρουν τα πάντα!
      Κάποιοι άνθρωποι βλέπουν φαινόμενα γύρω τους και αναρωτιούνται, γιατί; Κάποιοι άλλοι φαντάζονται ανύπαρκτα πράγματα και αναρωτιούνται, γιατί όχι;
      :razz: :razz: :D :D :razz: :razz:
    • Βάζεις το iGo και το sVox για το tts και θα σου λέει : στριψε στα 200 μέτρα δεξιά στην Παπάγου. :)
      Η MIUI είναι η Χαλκιδική των ROMs...
      ...και σαν την Χαλκιδική....ΔΕΝ ΕΧΕΙ!! ;)
    • Διαφήμιση
    • Ο/H GR_Macedon έγραψε:

      Βάζεις το iGo και το sVox για το tts και θα σου λέει : στριψε στα 200 μέτρα δεξιά στην Παπάγου. :)

      Για μένα το igo κορυφαίο αρκεί να το παραμετροποίησης όπως το θες από κει και πέρα μακράν όλων των άλλων ,το sVox δεν το έχω δουλέψει και δεν το ξέρω

      Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


      Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται, ο βλάκας επιμένει!
      Οι σοφοί δεν γνωρίζουν τίποτα, οι έξυπνοι αναρωτιούνται για όλα, οι ηλίθιοι ξέρουν τα πάντα!
      Κάποιοι άνθρωποι βλέπουν φαινόμενα γύρω τους και αναρωτιούνται, γιατί; Κάποιοι άλλοι φαντάζονται ανύπαρκτα πράγματα και αναρωτιούνται, γιατί όχι;
      :razz: :razz: :D :D :razz: :razz:
    • Το svox είναι πρόγραμμα φωνητικης ανάγνωσης κειμένου. Αν έχεις και σαν skin το Doupas, και το σωστό με ενεργοποιημενο το σωστό sys.txt η Αριαδνη δεν θα βάζει γλώσσα μεσα.
      Θα σε ενημερώνει για τα πάντα, σήματα ττοχαιας, επικίνδυνες στροφές, οδούς, μηκος τουνελ, σε ποια περιοχή μπαινεις, διόδια, κόστος διοδιων, παρακαμψεις, και..... και..... άλλα πολλά,. Χωρίς το Svox δεν έχεις δει και ακούσει τίποτα ακόμα..... :)
      Η MIUI είναι η Χαλκιδική των ROMs...
      ...και σαν την Χαλκιδική....ΔΕΝ ΕΧΕΙ!! ;)
    • Καλημερα καταλαβα ήδη η Αριάδνη λέει πολλά γλυκά λόγια αρκετά μην την κάνουμε να μας τρελάνει κιόλας Χαχαχαχαχα;


      Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται, ο βλάκας επιμένει!
      Οι σοφοί δεν γνωρίζουν τίποτα, οι έξυπνοι αναρωτιούνται για όλα, οι ηλίθιοι ξέρουν τα πάντα!
      Κάποιοι άνθρωποι βλέπουν φαινόμενα γύρω τους και αναρωτιούνται, γιατί; Κάποιοι άλλοι φαντάζονται ανύπαρκτα πράγματα και αναρωτιούνται, γιατί όχι;
      :razz: :razz: :D :D :razz: :razz:
    • Διαφήμιση
    • GJ 6.14 (DVS1&gurjon)


      Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται, ο βλάκας επιμένει!
      Οι σοφοί δεν γνωρίζουν τίποτα, οι έξυπνοι αναρωτιούνται για όλα, οι ηλίθιοι ξέρουν τα πάντα!
      Κάποιοι άνθρωποι βλέπουν φαινόμενα γύρω τους και αναρωτιούνται, γιατί; Κάποιοι άλλοι φαντάζονται ανύπαρκτα πράγματα και αναρωτιούνται, γιατί όχι;
      :razz: :razz: :D :D :razz: :razz: