Διαφήμιση

φωτογραφια επαφών redmi note

Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

  • φωτογραφια επαφών redmi note

    καλησπέρα!
    ειμαι καινουργια κ λιγο ασχετη. :( εχω το redmi note . miui 5.1.30 developer V6.
    επαφες-επεξεργασια : δεν εχει το πεδιο/θεση για να βαλω φωτο στις επαφες ... ειναι κατι που θα διορθωθει? τι κανω?
    ευχαριστω
    Χρύσα
  • Ο/H Xryssa έγραψε:

    καλησπέρα! ,αλλ
    ειμαι καινουργια κ λιγο ασχετη. :( εχω το redmi note . miui 5.1.30 developer V6.
    επαφες-επεξεργασια : δεν εχει το πεδιο/θεση για να βαλω φωτο στις επαφες ... ειναι κατι που θα διορθωθει? τι κανω?
    ευχαριστω

    Λίγο άσχετη .... αλλά βιάστηκες να βάλεις την 5.1.30 .... με ότι αυτό συνεπάγεται .
    Δεν ξέρω πως είναι τα πράγματα σ' αυτή την "αναβάθμιση" αλλά εγώ που έχω το μηχανάκι με την 4.11.14 και είναι πύραυλος χωρίς προβλήματα , χρησιμοποιώ τον όρθόδοξο τρόπο που έχουν
    όλα τα android . Επαφές / επεξεργασία / ..πατάς πάνω αριστερά στη θέση τις φωτογραφίας και επιλέγεις " επιλέξτε νέα φωτογραφία από Γκαλερί"
    Αν οι επιλογές αυτές έχουν εξαφανισθεί με την "αναβάθμιση" όπως και κάποια άλλα πράγματα που διαβάζω τότε κατέβασε από το Play Store το HD Full Screen Caller ID . Θα σου αρέσει .
    Αν δουλεύει με τη συγκεκριμένη ROM ......................... :D
    play.google.com/store/apps/det…tw.nicky.HDCallerID&hl=el
  • Ο/H Xryssa έγραψε:

    καλησπέρα!
    ειμαι καινουργια κ λιγο ασχετη. :( εχω το redmi note . miui 5.1.30 developer V6.
    επαφες-επεξεργασια : δεν εχει το πεδιο/θεση για να βαλω φωτο στις επαφες ... ειναι κατι που θα διορθωθει? τι κανω?
    ευχαριστω


    Για να καταλάβω θες να πεις πως εαν πας στην επεξεργασία των επαφών δεν σου έχει επάνω αριστερά να προσθέσεις φωτογραφία ;
  • Διαφήμιση
  • Ο/H Xryssa έγραψε:

    ναι αυτο εννοω.στην επεξεργασια των επαφων πανω αριστερα δεν εχει πουθενα τη 'θεση' της φωτο


    Μάλιστα προφανώς έχεις το note 4g οπότε θα το τσεκαρω το απόγευμα και θα σου απαντήσω, αν και σίγουρα θα υπάρχει τρόπος να μπεί φωτό.
  • Λίγο άσχετη .... αλλά βιάστηκες να βάλεις την 5.1.30 .... με ότι αυτό συνεπάγεται .
    Δεν ξέρω πως είναι τα πράγματα σ' αυτή την "αναβάθμιση" αλλά εγώ που έχω το μηχανάκι με την 4.11.14 και είναι πύραυλος χωρίς προβλήματα , χρησιμοποιώ τον όρθόδοξο τρόπο που έχουν
    όλα τα android . Επαφές / επεξεργασία / ..πατάς πάνω αριστερά στη θέση τις φωτογραφίας και επιλέγεις " επιλέξτε νέα φωτογραφία από Γκαλερί"
    Αν οι επιλογές αυτές έχουν εξαφανισθεί με την "αναβάθμιση" όπως και κάποια άλλα πράγματα που διαβάζω τότε κατέβασε από το Play Store το HD Full Screen Caller ID . Θα σου αρέσει .
    Αν δουλεύει με τη συγκεκριμένη ROM ......................... :D
    play.google.com/store/apps/det…tw.nicky.HDCallerID&hl=el[/quote]

    βιαστηκα γιατι δεν ηξερα. όντας άσχετη οπως ειπα. :/ Και επιλογή του συζυγου να βάλω την συγκεκριμένη. Απλά εδώ στο φόρουμ ειπα να ρωτήσω μηπως έτυχε και σε κάποιον άλλο και έχει καμιά ιδέα τι να κάνουμε. θα χω υπ' όψιν την πρότασή σου για το app.
    Χρύσα
  • Πήγαινε απο το Ρυθμίσεις => Εφαρμογές => Επαφές κάνε εκκαθάριση δεδομένων. Reboot την συσκευή και δες αν έχει κάποια διαφορά στην διαχείριση των επαφών.
  • Διαφήμιση
  • Ο/H Xryssa έγραψε:

    Λίγο άσχετη .... αλλά βιάστηκες να βάλεις την 5.1.30 .... με ότι αυτό συνεπάγεται .
    Δεν ξέρω πως είναι τα πράγματα σ' αυτή την "αναβάθμιση" αλλά εγώ που έχω το μηχανάκι με την 4.11.14 και είναι πύραυλος χωρίς προβλήματα , χρησιμοποιώ τον όρθόδοξο τρόπο που έχουν
    όλα τα android . Επαφές / επεξεργασία / ..πατάς πάνω αριστερά στη θέση τις φωτογραφίας και επιλέγεις " επιλέξτε νέα φωτογραφία από Γκαλερί"
    Αν οι επιλογές αυτές έχουν εξαφανισθεί με την "αναβάθμιση" όπως και κάποια άλλα πράγματα που διαβάζω τότε κατέβασε από το Play Store το HD Full Screen Caller ID . Θα σου αρέσει .
    Αν δουλεύει με τη συγκεκριμένη ROM ......................... :D
    play.google.com/store/apps/det…tw.nicky.HDCallerID&hl=el


    βιαστηκα γιατι δεν ηξερα. όντας άσχετη οπως ειπα. :/ Και επιλογή του συζυγου να βάλω την συγκεκριμένη. Απλά εδώ στο φόρουμ ειπα να ρωτήσω μηπως έτυχε και σε κάποιον άλλο και έχει καμιά ιδέα τι να κάνουμε. θα χω υπ' όψιν την πρότασή σου για το app.[/quote]

    Σε εμένα πάντος είναι κανονικά οι επαφές με φωτό το τσεκαρα ,κάνε οτι σου λέει ο φίλος Bodai.
  • ok κάναμε κ αυτό που είπε ο Bodai. όμως δεν έδειξε καμία αλλαγή.
    Μετά κάναμε εξαγωγή απο τη sim ολες τις επαφες στο τηλέφωνο κ τωρα ειναι ο.κ! :).
    Σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον και το χρόνο σας :thumbup:
    Χρύσα
  • Γεια σας θα ήθελα τα φώτα σας έχω πάρει το poco f3pro και δεν μπορώ να βάλω φωτογραφίες στις επαφές μου έχω κάνει τα πάντα αν ξέρει κανένας να με διαφωτίσει ευχαριστώ πολύ