Διαφήμιση

Πρόβλημα με shazam- sound hound

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Πρόβλημα με shazam- sound hound

      Ειμαι κάτοχος του hongmi red rice κ μέχρι στιγμής πολύ ευχαριστημένος.Ομως
      θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση κ οποιος μπορεί ας βοηθησει..Κατεβαζω το shazam και το sound hound και δεν αναγνωρίζει κανένα τραγουδι,τι πιστεύετε οτι μπορεί να συμβαίνει?είμαι με τη miui stable 17_hellas-gtv-4.9.19 και ρουτ και με τις αλλες εφαρμογές δεν αντιμετωπίζω κανένα απολύτως πρόβλημα.Περιμένω τη βοήθεια σας
    • Ο/H referi έγραψε:

      Ειμαι κάτοχος του hongmi red rice κ μέχρι στιγμής πολύ ευχαριστημένος.Ομως
      θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση κ οποιος μπορεί ας βοηθησει..Κατεβαζω το shazam και το sound hound και δεν αναγνωρίζει κανένα τραγουδι,τι πιστεύετε οτι μπορεί να συμβαίνει?είμαι με τη miui stable 17_hellas-gtv-4.9.19 και ρουτ και με τις αλλες εφαρμογές δεν αντιμετωπίζω κανένα απολύτως πρόβλημα.Περιμένω τη βοήθεια σας

      shazam η free έκδοση : είναι απλή εφαρμογή , σίγουρα θα παίζει , δοκίμασέ την κοντά στο ηχείο του υπολογιστή σου , χωρίς εξωτερικούς θορύβους (σίγουρα το έκανες)

      επανεκκίνηση
      σβήσε τα δεδομένα της εφαρμογής
      απεγκατάσταση και εγκατάσταση , μπας και πάρει μπρος

      στο mi3w σε όλες τις Ελληνικές roms δούλευε - δουλεύει καλά
      Images
      • 1.png

        915,22 kB, 800×1.422, viewed 162 times
      ( Με την εγγραφή στο φόρουμ , μεγαλώνει η παρέα μας! )


    • Την free εκδοση.εκανα αυτό που μου ειπες αλλά τίποτα παλι τα ίδια.το μονο που κάνει είναι να μου πετάει διαφημίσεις κατα την διάρκεια της ηχογράφησης.
    • Διαφήμιση
    • Aντιμετωπιζω το ιδιο προβλημα σε redmi mote 5 ,δεν αναγνωριζει κανενα τραγουδι ουτε το shazam ουτε το soundhound μετα την τελευταια αναβαθμιση .