Διαφήμιση

Xiaomi Router MINI AC Mi Intelligent Dual-band 2.4GHz/5GHz

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • <p>
      </p>

      Ο/H Peterredmi έγραψε:

      Ο/H thanospap1 έγραψε:

      <p>
      </p>Ποια Ρομ έχει το mini?
      καλημερα!2.15.78 beta
      Καλημέρα
      Δοκίμασε με καμία παλιότερη Ρομ Γτ εγώ με τις τελευταίες Ρομ είχα προβλημα όταν το χρησιμοποιούσα σαν wireless repeater δεν έδινε IP στις συσκευές μου.
    • Xiaomi Router MINI AC Mi Intelligent Dual-band 2.4GHz/5GHz

      Ξεθάβω μετά από καιρό λίγο το θέμα.. Έχει δοκιμάσει κάποιος να κατεβάσει torrents? Έχω usb σκληρό επάνω του. Δοκιμάζω από public tracker, από private tracker, τπτ. Δείχνει downloading αλλά μένει κολλημένο στο 0 download speed. Το router φοράει την τελευταία stable (2.8.91). Κάθε ιδέα ευπρόσδεκτη.

      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    • Είναι λαχείο. Κάποια τα κατεβάζει και κάποια όχι, χωρίς να υπάρχει κάποια λογική εξήγηση γιατί το κάνει αυτό.
      Προφανώς έχει σχέση με την μηχανή xunlei που χρησιμοποίει.
      Αυτά που κατέβηκαν είναι απο public trackers. Και εμένα φοράει την τελευταία Stable.
      Η ταχύτητα είναι πολύ χαμηλότερη σε σχέση με το PC ή το Android box όμως αν δε βιάζεσαι είναι μια χαρά.

      Θέλω κάποια στιγμή να πετάξω την κινεζιά firmware και να φλασάρω padavan που έχει πολύ περισσότερες δυνατότητες. Όταν το κάνω θα ενημερώσω.
    • Διαφήμιση
    • Ο/H Gousgounis έγραψε:

      Είναι λαχείο. Κάποια τα κατεβάζει και κάποια όχι, χωρίς να υπάρχει κάποια λογική εξήγηση γιατί το κάνει αυτό.
      Προφανώς έχει σχέση με την μηχανή xunlei που χρησιμοποίει.
      Αυτά που κατέβηκαν είναι απο public trackers. Και εμένα φοράει την τελευταία Stable.
      Η ταχύτητα είναι πολύ χαμηλότερη σε σχέση με το PC ή το Android box όμως αν δε βιάζεσαι είναι μια χαρά.

      Θέλω κάποια στιγμή να πετάξω την κινεζιά firmware και να φλασάρω padavan που έχει πολύ περισσότερες δυνατότητες. Όταν το κάνω θα ενημερώσω.
      Δοκίμασα αρκετά, κανένα δεν κατέβαινε. Αυτό με τα firmware δεν έχω ιδέα, δεν τα παρακολουθώ.

      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    • Γεια σας παιδια ηρθε επιτέλους το xiomi router 3g και ειναι τελειο. Το σεταρα πολυ γρηγορα και ευκολα, εβαλα πανω εναν σκληρο απλα εχω μια ερώτηση . Οταν κανω εναν φακελο share μετα καποιος απο αποσταση πως μπορει να δει αυτο το αρχειο και οχι τα υπολοιπα? Γενικα αυτη η λειτουργεια γιατι υπαρχει? Δεν επρεπε οτι κανουμε share να μας δειχνει και ενα λινκ η κατι για να μπορει ο αλλος να το κατεβάσει απο αποσταση? Επίσης η μπαντα των 5Ghz πιανει πιο λίγη ταχυτητα απο αυτη των 2.4. Δεν ειναι λιγο κουλό αυτο? Ευχαριστώ
    • μια απορία, όταν το βάλετε σαν repeater είναι και πάλι ενωμένω μέσω wan (οπότε κάνει μόνο του τις τροποποιήσεις για τα ip των συσκευών) ή το ενώνετε στο ένα από τα 2 ethernet ports;
      με ενδιαφέρει γιατί το χρειάζομαι σαν repeater αλλά χρειάζομαι και τα 2 υπερπολύτιμα ethernet ports που διαθέτει.