Διαφήμιση

Αυτόματη φωτεινότητα

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Αυτόματη φωτεινότητα

      Γειά σας παιδιά, σήμερα παρέλαβα το redmi note μου στο οποίο εύκολα εγκατέστησα την ελληνική rom GTV-3.17. Μετά από την εγκατάσταση όμως σταμάτησε να λειτουργεί σωστά η αυτόματη φωτεινότητα. Συγκεκριμένα μόλις εκτεθεί η συσκευή σε έντονο φώς, η φωτεινότητα ανεβαίνει αλλά μετά δεν κατεβαίνει ακόμη και στο πιό σκοτεινό μέρος. Το ίδιο συνέβη και σε redmi note φίλου μου με την 3.14.
    • κάνε εργοστασιακές ρυθμίσεις , δεν θα χαθεί τίποτα , θα κάνεις μετά μόνο τις ρυθμίσεις , Ελληνικά , wifi , ... ξέρεις
      ( Με την εγγραφή στο φόρουμ , μεγαλώνει η παρέα μας! )


    • Έχω ήδη δοκιμάσει με εργοστασιακές ρυθμίσεις. Δηλαδή κανένας άλλος δεν έχει αυτό το πρόβλημα; Τελικά βέβαια έβαλα το velis auto brightness αλλά καλά θα ηταν να γινόταν απο το ίδιο το κινητό όπως σε αλλες συσκευές.

      Στάλθηκε από το HM NOTE 1W μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Διαφήμιση
    • Ο/H steveman29 έγραψε:

      Έχω ήδη δοκιμάσει με εργοστασιακές ρυθμίσεις. Δηλαδή κανένας άλλος δεν έχει αυτό το πρόβλημα; Τελικά βέβαια έβαλα το velis auto brightness αλλά καλά θα ηταν να γινόταν απο το ίδιο το κινητό όπως σε αλλες συσκευές.

      Στάλθηκε από το HM NOTE 1W μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

      δεν νομίζω ότι αναφέρθηκε κάτι σχετικό , αν είχε κάποιος το ίδιο πρόβλημα θα σου απαντούσε ,
      μέχρι να έλθει απάντηση (όλοι διακοπές κάνουν), βάλε αν θέλεις πάλι την rom ,

      πήγαινε και στο προφίλ σου και επέλεξε ποιο κινητό έχεις , για να το βλέπουμε
      ( Με την εγγραφή στο φόρουμ , μεγαλώνει η παρέα μας! )


    • Απ: Αυτόματη φωτεινότητα

      Ο/H tora33 έγραψε:

      Ο/H steveman29 έγραψε:

      Έχω ήδη δοκιμάσει με εργοστασιακές ρυθμίσεις. Δηλαδή κανένας άλλος δεν έχει αυτό το πρόβλημα; Τελικά βέβαια έβαλα το velis auto brightness αλλά καλά θα ηταν να γινόταν απο το ίδιο το κινητό όπως σε αλλες συσκευές.

      Στάλθηκε από το HM NOTE 1W μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

      δεν νομίζω ότι αναφέρθηκε κάτι σχετικό , αν είχε κάποιος το ίδιο πρόβλημα θα σου απαντούσε ,
      μέχρι να έλθει απάντηση (όλοι διακοπές κάνουν), βάλε αν θέλεις πάλι την rom ,

      πήγαινε και στο προφίλ σου και επέλεξε ποιο κινητό έχεις , για να το βλέπουμε


      Επειδή πήρα άλλα δυο redmi note για την ανηψιά μου και ξαναδοκίμασα, σίγουρα μόλις μπαίνει η Ελληνική rom χάνει την αυτόματη φωτεινότητα. Ίσως φταίει το γεγονός οτι η ελληνική βασίζεται στην stable 28 και η ξένη multilanguage στην stable 29.

      Στάλθηκε από το HM NOTE 1W μου χρησιμοποιώντας Tapatalk