Διαφήμιση

Forum bug ?

>> ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ VIP Μελών (Παρασκευή 21/01/2022) !!! <<

Έγινε η διανομή για της νέας MIUI 13 XTRV-22.1.19 ROM για 17 συσκευές (Σε Εξέλιξη).
    Θα δώσουμε και νέες ROM μόλις έχουμε Source από το Xiaomi.eu

Ενημέρωση : Λόγω των διακοπών στην Κίνα για τον εορτασμό του νέου έτους, οι επόμενες ROM θα βγουν στις 10/11 Φεβρουαρίου

Σας Ευχαριστούμε για την υποστήριξή σας !!!

• Δε ξέρω αν είναι Bug αλλα κάθε φορα που μπαίνω ενώ είμαι συνδεδεμενος πάντα μου βγαζει μυνημα τελειωσε ο χρονος σας παρακλω συνδεθειτε κάτι τέτοιο...
      Και πρεπει να κανω log in log out kana 2-3-4 φορές κιολας (και ενω το κάνω συνεχιζει να πετάει αυτο το μυνημα κιολας ) Ειναι τέρμα κουραστικό.
      Σε μένα μόνο γίνεται??
    • Οπως σου απάντησα και στο PM, δεν μπορείς να έχεις ταυτόχρονα 2 συνδέσεις στο Forum ενεργές.
      Αν έχεις πχ. το tapatalk ανοιχτό και συνδεμένο στο Forum και έναν Browser στο PC, τότε θα έχεις αυτό το πρόβλημα.
      Γίνε και εσύ εύκολα V.I.P μέλος !

ή επέλεξε να κάνεις μία δωρεά
      Δωρεά προς την κοινότητα (Donation)
    • Δεν έχω δυο όμως. Εχω τικαρισμενο παραμεινετε συνδεδεμενος οταν κανεις log in το οποιο μάλλον?? δε λειτουργει δε ξέρω.
      Επισης εχω πχ 2-3 ανοιχτες καρτελες toy forum στον ιδιο Browser. Κλείνω το pc φεύγω.
      Οταν ξανανοιξω το PC μετα απο ωρα/ες ανοιγου τα tabss και με δειχνει σαν συδεδεμενο αλλα μου βγαζει. Λυπουμαστε αλλα πέρασε ο χρονοσ κτλ και δε με αφήνει να ποστάρω κτλ. ενω με δειχνει συνδεδεμενο.
      Ούτε να κανω log out κιολας με αφήνει .. Ισως επειδή έχω 2-3 καρτέλες ανοιχτές?
    • Διαφήμιση
    • Ο/H MartinisKiss έγραψε:

Δε ξέρω αν είναι Bug αλλα κάθε φορα που μπαίνω ενώ είμαι συνδεδεμενος πάντα μου βγαζει μυνημα τελειωσε ο χρονος σας παρακλω συνδεθειτε κάτι τέτοιο...
      Και πρεπει να κανω log in log out kana 2-3-4 φορές κιολας (και ενω το κάνω συνεχιζει να πετάει αυτο το μυνημα κιολας ) Ειναι τέρμα κουραστικό.
      Σε μένα μόνο γίνεται??

αν έχεις 2 θέματα, σελίδες ανοιχτές , στην μια είσαι συνδεδεμένος και στην άλλη όχι , το κάνει το σύστημα , (2 συνδέσεις στο Forum ενεργές,admin said)
      κάνεις ανανέωση , όλες τις σελίδες που έχεις ανοιχτές (και είσαι όμως συνδεδεμένος σε όλες) , η πατάς για να πας πίσω , θα μείνει στην ίδια σελίδα
      ( Με την εγγραφή στο φόρουμ , μεγαλώνει η παρέα μας! )

• Καταλαβα ναι.
      Δε ξερω εμενα μου φαίνεται λιγο κουραστικο αυτο παντως. Δλδ πρεπει συνεχως να κλεινω τις καρτελες μου κτλ.
      Π.χ. απογευμα μπαινω τις αφηνω ανοιχτες γυρναω βραδυ με δειχνει μέσα ενω ουσιαστικα δεν είμαι και πρεπει να κανω log out kai log in ( αφου τις κλεισω όλες γτ αλλιως δεν μ αφηνει ) και μετα να τις ανοίξω πάλι και όλα αυτά ενω το έχω συνδεδεμένος παντα(ίσως έχει χρόνο λήξης που ναναι μικρός αυτό)