Διαφήμιση

πιθανον προβλημα με μπαταρια m2s

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • πιθανον προβλημα με μπαταρια m2s

      ρε παιδες ειναι λογικο απο πληρη φορτιση με 30-40 λεπτα χρηση gps η μπαταρια να πεφτει στο 65%?γενικα απο την αρχη που πηρα το κινητο(το εχω 5 μερες) η μπαταρια του πεφτει πολυ γρηγορα,ουτε 20 ωρες δεν κραταει,με φουλ χρηση βεβαια απο την αρχη για να το ρυθμισω, wifi συνεχεια ανοιχτο κτλ.και το λειτουργω στην ισοροπημενη χρηση μπαταριας.ολες οι φορτισεις πρεπει να γινονται με κλειστο το κινητο και να το αφηνω να εκφορτιζει εντελως?μηπως πρεπει να περασουν καποιες φορτισεις για να στρωσει?την πρωτη φορα που το ανοιξα ητανε στο 50% η μπαταρια του,το φορτισα πληρως και οταν το ανοιξα μετα απο 15 λεπτα χρησης μου πεταξε ξαφνικα μπαταρια 1%,το βαζω στην φορτιση και ξεκιναει να φορτιζει απο το 70%.μηπως μου βαλανε καμια ελλατωματικη μπαταρια γιατι μου το ανοιξανε να του περασουν multilaguage ενω τους ειχα πει να μην το ανοιξουν και να μην του περασουν τιποτα μεσα.(απο merimobiles η αγορα).Του εχω περασει την ελληνικη rom,δεν ξερω αν παιζει ρολο αυτο.οποια βοηθεια καλοδεχουμενη.ευχαριστω
    • ( Με την εγγραφή στο φόρουμ , μεγαλώνει η παρέα μας! )