Διαφήμιση

Redmi Note...τι έκδοση???

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Ο/H ktsak έγραψε:

      Επειδη σε ολες τις συσκευες πουεχω παρει μεχρι τωρα επωνυμες και μη εχω ασχοληθει με το GPS, εχω να πω το εξης : Το Redmi Note 3G ειναι η μονη "μη επωνυμη" συσκευη στην οποια δε χρειαστηκε να κανω καποια επιπολεον ρυθμιση, τρικ, η οτιδηποτε αλλο φανατστειτε και η οποια λειτουργησε και λειτουργει out of the box ΑΨΟΓΑ. Και λειτουργησε με οποιοδηποτε απο τα γνωστα η μη προγραμματα πλοηγησης. Λειτουργησε αμεσα και με ακριβεια, χωρις κανενα προβλημα. Αυτα απο μενα, για οποιονδηποτε προβληματιζοταν αν αξιζει η οχι την αγορα του σαν GPS λειτουργια :thumbsup:


      Ορίστε λοιπόν @geobas ! Πήρες και απάντηση από κάποιον που το έχει χρησιμοποιήσει!
    • Σε ευχαριστώ γιά τις λεπτομερείς πληροφορίες αλλά κάπου έχω μπερδευτεί και δεν καταλαβαίνω τελικά ποιό είναι ποιό .
      Εκείνο που σχεδόν είχα καταλήξει είναι το παρακάτω , αλλά και αυτό πέρα από την αρχική συνοπτική περριγραφή στην
      επικεφαλίδα , σκρολλάροντας στα specifications , γράφει άλλα αντ' άλλων .
      Τελικά υπάρχει κανένα αξιοπρεπές 5.5 ιντσών κινητό από σωστό κατασκευαστή , με ενδιαφέροντα χαρακτηριστικά .
      Εχω δεί σε μερικές περιγραφές παραδειγματικά ...... GPS: GPS , AGPS ,GLONASS . Είναι πιστευτό ή μήπως μπείς
      στη διαδικασία του dispute επειδή δεν ανταποκρίνεται και θα αρχίσει το πηγαινε έλα . Λαχείο με λίγα λόγια ?
      Sorry , αλλά όταν έχεις μεσάνυχτα σε κάποιο θέμα , πιθανόν να γίνεσαι και φορτικός/ενοχλητικός .

      Buy Xiaomi Redmi Note | Buy Xiaomi Hongmi Note | Redmi Note Price
    • Ο/H ktsak έγραψε:

      Επειδη σε ολες τις συσκευες πουεχω παρει μεχρι τωρα επωνυμες και μη εχω ασχοληθει με το GPS, εχω να πω το εξης : Το Redmi Note 3G ειναι η μονη "μη επωνυμη" συσκευη στην οποια δε χρειαστηκε να κανω καποια επιπολεον ρυθμιση, τρικ, η οτιδηποτε αλλο φανατστειτε και η οποια λειτουργησε και λειτουργει out of the box ΑΨΟΓΑ. Και λειτουργησε με οποιοδηποτε απο τα γνωστα η μη προγραμματα πλοηγησης. Λειτουργησε αμεσα και με ακριβεια, χωρις κανενα προβλημα. Αυτα απο μενα, για οποιονδηποτε προβληματιζοταν αν αξιζει η οχι την αγορα του σαν GPS λειτουργια :thumbsup:


      Thanks . Να και μιά συγκεκριμένη και υπεύθυνη αναφορά . Επειδή όπως προανέφερα με τις περιγραφές και την ονοματολογία έχω μπερδευτεί ,
      άλλος Κινέζος έτσι , άλλος αλλοιώς , ποιό τελικά λέμε Redmi Note 3G αυτό :
      Buy Xiaomi Redmi Note | Buy Xiaomi Hongmi Note | Redmi Note Price
    • Διαφήμιση
    • Αυτο, το αλλο ειναι αυτο http://www.xiaomishop.com/144-xiaomi-redmi-note-4g-lte-martphone.html
      Κώστας
      Xiaomi Redmi Note 7 (11.0.1 PEDMIXM) & mi Max 3 (11.0.4.0 QEDMIXM), Oneplus 8 Interstellar (12/256GB, Oxygen OS 10.5.11), Honor Magic 2 Watch, iPhone XS Max 256GB
      Think different, think macuse.net
    • Ευχαριστώ .. Μετά από τις συγκεκριμένες διαβεβαίωσεις θα προχωρήσω στην αγορά από το xiaomishop.
    • δες και το vickmall, αξιοπιστο, πολλοι απο μας αγορασαμε απο εκει και με δωρακια :P
      Κώστας
      Xiaomi Redmi Note 7 (11.0.1 PEDMIXM) & mi Max 3 (11.0.4.0 QEDMIXM), Oneplus 8 Interstellar (12/256GB, Oxygen OS 10.5.11), Honor Magic 2 Watch, iPhone XS Max 256GB
      Think different, think macuse.net
    • Εχει το Vickmall EU warehouse ?
      Προτιμώ το γρήγορο , ελεύθερο τελωνείου , παρά την επιβάρυνση . 'Αλλωστε το συγκεκριμένο το Vickmall το έχει $10 πιό ακριβά .
    • Διαφήμιση
    • OK, εσυ ξερεις εσυ αποφασιζεις. Απλα σου εγραψα πως τα πηραμε εμεις ^^
      Κώστας
      Xiaomi Redmi Note 7 (11.0.1 PEDMIXM) & mi Max 3 (11.0.4.0 QEDMIXM), Oneplus 8 Interstellar (12/256GB, Oxygen OS 10.5.11), Honor Magic 2 Watch, iPhone XS Max 256GB
      Think different, think macuse.net
    • Αυτοί που απάντησαν με συσκευή note έχουν το note 3g
      η καλύτερη απάντηση θα ήταν από κάποιον που είχε και τα δύο , και να τα δοκίμαζε παράλληλα
      Δούλεψα λίγο το 3g (το έστειλα πίσω , γιατί από λάθος τους ήλθε το TD = Κινέζικη έκδοση ), ήταν πολύ καλό ,

      snapdragon 400 , φοράνε τα παρακάτω κινητά
      Find Smartphones, Tablets, and Smart Devices with Snapdragon processors | Qualcomm
      τα πιο εξελιγμένα κινητά , φοράνε καλύτερο qualcomm snapdragon όπως το mi3w
      τώρα περιμένω το 4g / lte , 150 ευρώ , Σε 15 μέρες θα απαντήσω , για τον επόμενο που θα θέλει να αγοράσει Xiaomi note

      Ο Admin πήρε το 3g

      η παραγγελία να γίνει σε Ευρώ ,
      αν κάποιος το παραγγείλει σε δολάρια , με την μετατροπή θα χάσει περίπου 15 ευρώ

      ( Με την εγγραφή στο φόρουμ , μεγαλώνει η παρέα μας! )


    • @geobas σου θυμίζω απλά οτι αυτό που έκανες link εσύ είναι το δίκαρτο 3g με τον mεdiatek, με τον snapdragon είναι το μονόκαρτο 4g
    • Ο/H geobas έγραψε:

      Εχει το Vickmall EU warehouse ?
      Προτιμώ το γρήγορο , ελεύθερο τελωνείου , παρά την επιβάρυνση . 'Αλλωστε το συγκεκριμένο το Vickmall το έχει $10 πιό ακριβά .


      Απο την μία σε νοιάζει που το Vickmall το έχει $10 πιό ακριβά, αλλά απο την άλλη δεν σε νοιάζει που το Xiaomishop θέλει 40 ΕΥΡΩ επιπλέον για να το στείλει και ΔΕΝ υποστηρίζει καθόλου free shipping?
      Εμένα με τρελλαίνει που δεν μου δίνει την δυνατότητα (όπως ΟΛΑ τα άλλα κινεζομάγαζα) να το παραγγείλω με απλό ταχυδρομείο (και ας κάνει ένα μήνα να έρθει... δεν μου καίγεται καρφί για την καθυστέρηση!)
    • Διαφήμιση
    • Παιδια, ειναι θεμα καθαρα προσωπικων επιλογων. Και γω θα πηγαινα σε κατι δοκιμασμενο μονο, οπως ειναι το vickmall, geekbuying, αλλα ο καθενας εχει δικο του τροπο σκεψης. Πιθανολογω οτι τον φιλο τον απασχολει το γεγονος πιθανου τελωνειου απο Κινα. Οποτε δεν θελει να το διακινδυνευσει. Γιατι ειναι θεμα καθαρα τυχης το τελωνειο απο Κινα, μη λεμε οτι δεν ειναι ....
      Κώστας
      Xiaomi Redmi Note 7 (11.0.1 PEDMIXM) & mi Max 3 (11.0.4.0 QEDMIXM), Oneplus 8 Interstellar (12/256GB, Oxygen OS 10.5.11), Honor Magic 2 Watch, iPhone XS Max 256GB
      Think different, think macuse.net