Διαφήμιση

3.13 ROM σε Note.Προβλημα σε Επαφες,εμοτικον & email

  • Διορθώθηκε

Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

  • 3.13 ROM σε Note.Προβλημα σε Επαφες,εμοτικον & email

    Εγκαταστάθηκε η 3.13 στο Note κ βλέπω καποια θέματακια:
    1.Στο εικονίδιο "τηλεφωνο" στη λίστα πρόσφατες επαφες εμφανίζεται μονο ο αριθμός κλήσης ενω δεν εμφανίζει στοιχεία επαφής αν κ τις έχω αποθηκευμένες.Σε όλες με το #fixer έχω βάλει το πρόθεμα +30 ενω η αποθήκευση είναι ως gmail επαφες.
    2.Εικονίδιο email αν κ χτυπάει ενημερωση εισερχομένου mail όταν κλικαρω πανω ΔΕΝ μου ανοίγει καθόλου στο λογαριασμό email.
    3.Επίσης ενα θέμα ,δεν εμφανίζει τα εμοτικον για εισαγωγη στο ποστ που θέλω να κανω,ενω όταν ποσταρει κάποιος ή εγώ με code, τα βλεπω κανονικά.
    Καμμία βοήθεια; Έχει άλλος θέμα ίδιο;
    :borg: ...Xiaomi rules
    Κώστας
  • Ενημερωνω.Άλλαξα το θεμα στο Note χθες και το προβλημα στις Προσφατες Κλησεις δεν υπαρχει εδω.Βλεπω κανονικα και αριθμο τηλεφωνου και αν ειναι καταχωρημενη Επαφη τα στοιχεια της...
    Τωρα εχω σε εφαρμογη το "mood"θεμα αυτο δηλαδη



    ενω το προβλημα το ειχα με το παρακατω (στα Κινεζικα το Ονομα και δεν το κατεχω :geek: )



    και τα δυο θεματα τα εχω κατεβασει(μαζι με άλλα ακομη)ολα απο το επισημο MΙUI μαγαζακι...
    :borg: ...Xiaomi rules
    Κώστας
  • Ο/H mAthosalas έγραψε:

    Εγκαταστάθηκε η 3.13 στο Note κ βλέπω καποια θέματακια:
    1.Στο εικονίδιο "τηλεφωνο" στη λίστα πρόσφατες επαφες εμφανίζεται μονο ο αριθμός κλήσης ενω δεν εμφανίζει στοιχεία επαφής αν κ τις έχω αποθηκευμένες.Σε όλες με το #fixer έχω βάλει το πρόθεμα +30 ενω η αποθήκευση είναι ως gmail επαφες.
    2.Εικονίδιο email αν κ χτυπάει ενημερωση εισερχομένου mail όταν κλικαρω πανω ΔΕΝ μου ανοίγει καθόλου στο λογαριασμό email.
    3.Επίσης ενα θέμα ,δεν εμφανίζει τα εμοτικον για εισαγωγη στο ποστ που θέλω να κανω,ενω όταν ποσταρει κάποιος ή εγώ με code, τα βλεπω κανονικά.
    Καμμία βοήθεια; Έχει άλλος θέμα ίδιο;


    Περίπου τα ίδια θέματα έχω και εγώ με το xiaomi red rice 1s,έχωντας και τις 2 simcards πανω στο κινητό,κάποια από τα νούμερα που υπήρχαν στις sim μέσα δεν μου τα εμφανίζει,αλλά μου τα παρουσιάζει σαν <Unnamed>.
    Κάποιες φορές ενώ επιλέγω να ανοίξω μία εφαρμογή,κλείνει μόνη της,και ξανά τα ίδια.

    η ΡΟΜ είναι 3.13 - 3.14...
  • Διαφήμιση
  • Πρόσεξα οτι αλλαζοντας ενα θεμα και εγκαθιστωντας ενα αλλο οι Προσφατες Κλησεις εμφανιζονται μονο με τον αριθμο(ενω ειναι αποθηκευμενες στη συσκευη μου ως Επαφες γνωστες)αλλά οταν ξανακαλεσω μια απο αυτες,την εμφανιζει με τα στοιχεια της κανονικα...τι μπορει να προκαλει κατι τετοιο;...
    :borg: ...Xiaomi rules
    Κώστας
  • 1.Στο εικονίδιο "τηλεφωνο" στη λίστα πρόσφατες επαφες εμφανίζεται μονο ο αριθμός κλήσης ενω δεν εμφανίζει στοιχεία επαφής αν κ τις έχω αποθηκευμένες.Σε όλες με το #fixer έχω βάλει το πρόθεμα +30 ενω η αποθήκευση είναι ως gmail επαφες.

    Είχα ακριβώς το ίδιο πρόβλημα με τις επαφές με ακριβώς τις ίδιες ρυθμίσεις. Έβγαλα απο όλες τις επαφές το +30 και διορθώθηκε....