Διαφήμιση

Xiaomi 13 Lite

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Xiaomi 13 Lite

      Καλημέρα σας.

      Δεν ξέρω αν έχω ανοίξει το θέμα για την συγκεκριμένη συσκευή στο σωστό νήμα, αλλά θα χρειαστώ την βοήθεια σας.

      Η συσκευή που έχω είναι Xiaomi 13 lite (ziyi) και τρέχει το miui 14.0.17

      Κατέβασα το zip (miui_ZIYIEEAGlobal_OS1.0.4.0ULLBUXM) και όταν πήγα να κάνω την αναβάθμιση, πήρα το παρακάτω μνμ που φαίνεται στην φωτογραφία.

      Παρακαλώ όποιος μπορεί να βοηθήσει.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
      Images
      • Screenshot_2024-04-04-10-36-42-552_com.android.updater.jpg

        175,78 kB, 1.080×2.400, viewed 20 times
    • Καλησπέρα. Η rom γράφει Stable Beta στη σελίδα (δεν είναι τελική για αναβάθμιση σε κανονική stable). Το ίδιο πρόβλημα είχα με το Ζευς (ότι δε προχωρούσε η αναβάθμιση όσο έγραφε Stable Beta), μέχρι που εμφάνισε τη κανονική και προχώρησε η διαδικασία.
    • Καλημέρα! Σε ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση! Οπότε μονόδρομος η αναμονή.

      Απλά το περίεργο είναι ότι για όλες τις εταιρείες τα πιο κάτω μοντέλα σε σειρά (δεν μιλάω για χαρακτηριστικά), να καθυστερούν να παίρνουν ενημερώσεις, με κάποιο ίσως αποτέλεσμα, κάποιος να έχει αλλάξει την συσκευή του , πόσο μάλλον να τραβάει κολλήματα η συσκευή, battery drain, εφαρμογές που έρχονται ειδοποιήσεις και δεν ακούγονται η πρέπει να κάνεις refresh για να εμφανιστούν και λοιπά γνωστά θεματακια που κατά καιρούς εμφανίζονται
    • Διαφήμιση