Διαφήμιση

POCO X3 PRO ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • POCO X3 PRO ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ

      Καλησπέρα στην παρέα ,
      λοιπόν έχω πρόβλημα με το κινητό του θείου μου poco x3 pro πήγε να κάνει ενημέρωση και του έκλεισε από μπαταρία με αποτέλεσμα να είναι νεκρό τώρα δεν κάνει τίποτα πήγε να το ανοίξει και του έβγαλε πολλά πιξελ μεγάλα στην οθόνη , οπότε τι κάνω πείτε μου τον οδηγό ώστε να το ανοίξω μέσω υπολογιστή και να του περάσω την ενημέρωση να δούμε αν θα ανοίξει.
      Συγνώμη αλλά έχω καιρό να μπω στο φόρουμ και δεν βρίσκω άκρη με τους οδηγούς.
      Ευχαριστώ.
    • Ο/H georgekanapitsas έγραψε:

      Καλησπέρα στην παρέα ,
      λοιπόν έχω πρόβλημα με το κινητό του θείου μου poco x3 pro πήγε να κάνει ενημέρωση και του έκλεισε από μπαταρία με αποτέλεσμα να είναι νεκρό τώρα δεν κάνει τίποτα πήγε να το ανοίξει και του έβγαλε πολλά πιξελ μεγάλα στην οθόνη , οπότε τι κάνω πείτε μου τον οδηγό ώστε να το ανοίξω μέσω υπολογιστή και να του περάσω την ενημέρωση να δούμε αν θα ανοίξει.
      Συγνώμη αλλά έχω καιρό να μπω στο φόρουμ και δεν βρίσκω άκρη με τους οδηγούς.
      Ευχαριστώ.
      καλημερα αν οντως ειναι θεμα μπαταριας και οχι cpu που εχουν παθει προβλημα αρκετα ιδια μοντελα και μονο με reball επανερχονται, ουτε καν edl flash, τοτε θα χρειαστει να φορτιστει λιγο εξωτερικα η μπαταρια το τηλ ειτε με power supply να δωσει λιγο ρευμα στη μπαταρία λογικα με το που τη κουμπωσει μετα θα τον βγαλει στο λογκο με την ενημερωση στη μπαρα που γεμιζει με ποσοστό ενημερωσης θα ολοκληρωσει την ενημέρωση και θα ανοιξει
    • Διαφήμιση