Διαφήμιση

Ποια custom ROM χρησιμοποιείτε;

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Ποια custom ROM χρησιμοποιείτε;

      Χαιρετώ όλους τους αναγνώστες του φόρουμ.

      Εδώ και δύο χρόνια και κάτι ψιλά που έχω το vayu αποφάσισα τον Φεβρουάριο που μας πέρασε να το ξεκλειδώσω και να φλασάρω την Pixel Experience ROM, μιας και το MIUI για POCO διαφέρει αρκετά, για κάποιον λόγο, από το κανονικό MIUI και για να είμαι ειλικρινής, το είχα βαρεθεί και ήθελα απεγνωσμένα να δοκιμάσω κάτι διαφορετικό.

      Έκτοτε έχω μείνει απίστευτα ευχαριστημένος, το τηλέφωνο απογειώθηκε σε όλους τους τομείς και πραγματικά νομίζεις ότι κρατάς Pixel. Ακόμη και τα απεριόριστα αντίγραφα φωτογραφιών αποκλειστικά για τα Pixel είναι για κάποιον λόγο διαθέσιμα στο κινητό μου πλέον και βρήκα ευκαιρία να περάσω τα πάντα στο Google Photos και να ξεμπερδέψω μια και καλή με το θέμα του backup.

      Εσείς ποια custom ROM έχετε ή σκέφτεστε να εγκαταστήσετε; Έχετε μήπως εμπειρία από κάποια άλλη για το συγκεκριμένο μοντέλο και θεωρείτε ότι αξίζει να τη μοιραστείτε;