Διαφήμιση

Xiaomi Redmi Note 11 (κολλάει)

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Xiaomi Redmi Note 11 (κολλάει)

      Καλησπέρα σε όλους.
      Έχω το εξής πρόβλημα έχω πάρει πριν 6 μήνες το κινητό Xiaomi Redmi Note 11 (128 gb) με miui 13 (13.0.3.0) σταθερή πάει σφαίρα σε όλα αλλά το πρόβλημα είναι κολλάει σε 3 παιχνίδια και πρέπει να έχεις πατημένο το κουμπί για να κάνει επανεκκίνηση
      Στο μόνο παιχνίδι που δεν κολλάει είναι farmville 2 country escape

      Στα παιχνίδια που κολλάει είναι
      Candy crush Saga
      Wsop poker
      State of survival : zombie war


      Λέτε να βγήκε ελαττωματικό το κινητό μου
      Τί μπορώ να κάνω είναι κρίμα γαμωτο πηγαίνει σφαίρα σε όλα τα άλλα μόνο στα παιχνίδια το κάνει
      Ευχαριστώ πολύ για ότι και αν γίνει
    • Ο/H Stamatis Tsentouros έγραψε:

      Καλησπέρα σε όλους.
      Έχω το εξής πρόβλημα έχω πάρει πριν 6 μήνες το κινητό Xiaomi Redmi Note 11 (128 gb) με miui 13 (13.0.3.0) σταθερή πάει σφαίρα σε όλα αλλά το πρόβλημα είναι κολλάει σε 3 παιχνίδια και πρέπει να έχεις πατημένο το κουμπί για να κάνει επανεκκίνηση
      Στο μόνο παιχνίδι που δεν κολλάει είναι farmville 2 country escape

      Στα παιχνίδια που κολλάει είναι
      Candy crush Saga
      Wsop poker
      State of survival : zombie war


      Λέτε να βγήκε ελαττωματικό το κινητό μου
      Τί μπορώ να κάνω είναι κρίμα γαμωτο πηγαίνει σφαίρα σε όλα τα άλλα μόνο στα παιχνίδια το κάνει
      Ευχαριστώ πολύ για ότι και αν γίνει
      Καλησπερα!
      Δοκιμασε να δωσεις δικαιωματα φουλ σε αυτα τα παιχνιδια που κολλανε που λες απο ρυθμισεις-εφαρμογες-διαχείριση εφαρμογων βρες αυτα τα παιχνιδια που λες και στα δικαιωματα-αλλα δικαιωματα δωσε σε ολα μια να δεις..
      επισης κλεισε το gameturbo απο την εφαρμογη ασφαλεια στις ρυθμισεις του gameturbo
      κ επισης σιγουρεψου οτι εχεις αναβαθμίσει-ενημερώσει πληρως την συσκευη σου
      πιο redmi note 11 εχεις ανέβασε μια φωτο-screenshot απο ρυθμισεις-η συσκευη μου
    • Ο/H SoNik+ έγραψε:

      Ο/H Stamatis Tsentouros έγραψε:

      Καλησπέρα σε όλους.
      Έχω το εξής πρόβλημα έχω πάρει πριν 6 μήνες το κινητό Xiaomi Redmi Note 11 (128 gb) με miui 13 (13.0.3.0) σταθερή πάει σφαίρα σε όλα αλλά το πρόβλημα είναι κολλάει σε 3 παιχνίδια και πρέπει να έχεις πατημένο το κουμπί για να κάνει επανεκκίνηση
      Στο μόνο παιχνίδι που δεν κολλάει είναι farmville 2 country escape

      Στα παιχνίδια που κολλάει είναι
      Candy crush Saga
      Wsop poker
      State of survival : zombie war


      Λέτε να βγήκε ελαττωματικό το κινητό μου
      Τί μπορώ να κάνω είναι κρίμα γαμωτο πηγαίνει σφαίρα σε όλα τα άλλα μόνο στα παιχνίδια το κάνει
      Ευχαριστώ πολύ για ότι και αν γίνει
      Καλησπερα!Δοκιμασε να δωσεις δικαιωματα φουλ σε αυτα τα παιχνιδια που κολλανε που λες απο ρυθμισεις-εφαρμογες-διαχείριση εφαρμογων βρες αυτα τα παιχνιδια που λες και στα δικαιωματα-αλλα δικαιωματα δωσε σε ολα μια να δεις..
      επισης κλεισε το gameturbo απο την εφαρμογη ασφαλεια στις ρυθμισεις του gameturbo
      κ επισης σιγουρεψου οτι εχεις αναβαθμίσει-ενημερώσει πληρως την συσκευη σου
      πιο redmi note 11 εχεις ανέβασε μια φωτο-screenshot απο ρυθμισεις-η συσκευη μου




      Εδώ το screenshot






      1e77buQH6BgC8zRJ7



      Πιστεύω να φαίνεται η φωτογραφία το gameturbo δεν το βρίσκω
    • Διαφήμιση
    • Ο/H SoNik+ έγραψε:

      @Stamatis Tsentouros απο που το πηρες το κινητο?
      Από το shopflix το πήρα
      Άσε απογοήτευση μεγάλη ενώ πάει σφαίρα σε όλα τα άλλα σε αυτό που είπα κολλάει και δεν έτυχε να παίξω στις αρχές που το πήρα γιατί είχα πολύ φόρτο εργασίας
      Δεν πιστεύω να κάνω κάτι μάλλον βγήκε ελαττωματικό
      Μακάρι να μου βρείτε καμία λύση
      Ευχαριστώ πολύ