Διαφήμιση

Μπρικαρισμενη συσκευη MTK αναζητα μαστορα.

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Μπρικαρισμενη συσκευη MTK αναζητα μαστορα.

      Καλημερα σε ολους.
      Εχω ενα μπρικαρισμενο κινεζικο tablet αυτοκινητου android με επεξεργαστη MTK.
      Απο λαθος μου εκανα φορματ με το spft και απο τοτε δεν κανει κιχ,ο υπολογιστης παντως βλεπει την συσκευη.
      Πριν το μπρικαρο ειχα παρει αντιγραφο ασφαλειας οπου με αυτο το αντιγραφο το ειχα φλασαρει 2-3 φορες χωρις κανενα προβλημα.

      Εχω δοκιμασει εκατονταδες λυσης που εχω βρει στο ιντερνετ αλλα εχει μουλαρωσει και οτι και να του εχω κανει,παντα δινει σφαλμα 4032.
      Οποιος γνωριζει απο τετοιου ειδους θεματα και νομιζει οτι μπορουμε να το αναστησουμε ας στειλει ενα πμ ,αν το φτιαξει θα πληρωθει για τον κοπο του.
    • Θα μιλήσεις με τον @jimxai και ίσως σου βρει λύση :D
      Γίνε και εσύ εύκολα V.I.P μέλος !



      ή επέλεξε να κάνεις μία δωρεά
      Δωρεά προς την κοινότητα (Donation)
    • Διαφήμιση
    • Μπρικαρισμενη συσκευη MTK αναζητα μαστορα.

      Ο/H antonisch έγραψε:

      Καλημερα σε ολους.
      Εχω ενα μπρικαρισμενο κινεζικο tablet αυτοκινητου android με επεξεργαστη MTK.
      Απο λαθος μου εκανα φορματ με το spft και απο τοτε δεν κανει κιχ,ο υπολογιστης παντως βλεπει την συσκευη.
      Πριν το μπρικαρο ειχα παρει αντιγραφο ασφαλειας οπου με αυτο το αντιγραφο το ειχα φλασαρει 2-3 φορες χωρις κανενα προβλημα.

      Εχω δοκιμασει εκατονταδες λυσης που εχω βρει στο ιντερνετ αλλα εχει μουλαρωσει και οτι και να του εχω κανει,παντα δινει σφαλμα 4032.
      Οποιος γνωριζει απο τετοιου ειδους θεματα και νομιζει οτι μπορουμε να το αναστησουμε ας στειλει ενα πμ ,αν το φτιαξει θα πληρωθει για τον κοπο του.
      Στείλε μου μνμ αν θες να δούμε πρώτα μοντέλο να βρούμε product name και να δούμε αν υπάρχει firmware και τι αλο μπορούμε να κάνουμε

      Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk