Διαφήμιση

Πρόβλημα με ανέπαφες συναλλαγές στο mi 11 lite 5g NE

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Πρόβλημα με ανέπαφες συναλλαγές στο mi 11 lite 5g NE

      Καλησπέρα κ χρόνια πολλά. Έχω ένα θέμα με τις ανέπαφες συναλλαγές. Εξηγούμαι: ενώ στο my alpha wallet έχω 3 κάρτες (όπως κ την market pass) κ δούλευαν μια χαρά, σε ανύποπτη στιγμή έπαψαν να τις δέχονται τα pos κ να με "πετάνε" στην μια κάρτα όπου κ γίνεται η συναλλαγή. Για να καταλάβετε πάω να πληρώσω με την alpha bonus χρεωστική σ' ένα super market κ πάνω στο pos πληρώνει με την 2η χρεωστική κάρτα. Όποτε κατέβασα το πορτοφόλι της google. Κ εκεί στην αρχή όλα άψογα κ μετά από κάποια στιγμή τα ίδια θέματα. Πάω να πληρώσω με την market pass κ πάνω στο pos πληρώνει με την ίδια 2η χρεωστική κάρτα όπως κ στο alpha wallet.
      Δεν έχει να κάνει με το είδος της κάρτας( visa, MasterCard). Σε ένα mi 6 που είχα κατέβασα το πορτοφόλι της Google κ δουλεύουν όλα άψογα.
      Το κακό είναι ότι πρέπει να κουβαλάω 2 κινητά για να κάνω την δουλειά μου!
      Images
      • Screenshot_2023-04-25-20-40-23-377_com.android.settings.jpg

        335 kB, 1.080×2.400, viewed 88 times
    • Ξεκλείδωσε και βάλε

      xiaomi.eu_multi_MI11LE_XM11Lite5GNE_V14.0.5.0.TKOCNXM_v14-13-fastboot.zip | by Xiaomi.eu for Generic Device/Other

      Μετά ξανά δοκίμασε. Με την official το xiaomi 12 κάνει κάτι τρελά, ενώ το mi 10 με τη τελευταία miui.eu 14 δεν έχει παρουσιάσει τίποτα.
    • Έχω σκεφτεί να βάλω μια άλλη ρομ αλλά το θέμα είναι το στήσιμο του κινητού από την αρχή!
    • Διαφήμιση