Διαφήμιση

Άσχημο κόλλημα σε POCO X3 nfc.

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Άσχημο κόλλημα σε POCO X3 nfc.

      ;( ;( ;( ;(
      Παιδιά καλησπέρα,
      πρόκειται για το κινητό της συζύγου, POCO X3 nfc, 6-64, το έχει περίπου 1,5 με 2 χρόνια, και ενώ το τελευταίο καιρό σχεδόν κάθε πρωί της έκανε επανεκκίνηση μόνο του μόλις το άνοιγε, πλέον τις τελευταίες 2 μέρες τα έπαιξε.
      Προχθές ξαφνικά άρχισε να κάνει επανεκκινήσεις μόνο του χωρίς να της δίνει επιλογή για fastboot κλπ. Μετά από λίγο ξεκίνησε μόνο του... Σβήσαμε κάποιες φοτο και εφαρμογές γιατί το είχε ψιλοφορτώσει και μετά από κάποιες ώρες ξαναπαρουσίασε το ίδιο θέμα αλλά μου έδωσε την επιλογή, στο fastmode ή όπως αλλιώς λέγεται όταν πατήσεις το 2 πλήκτρα ταυτόχρονα, να κάνω reboot κ μας ξεκίνησε κανονικά.
      Δυστυχώς τώρα που γράφω εδώ, έχει κολλήσει το ίδιο αλλά δεν ακούει τίποτα. Μου βγάζει την επιλογή του fastboot αλλά στιγμιαία και δεν μας αφήνει να επιλέξουμε γιατί ξαναπάει στην επανεκκίνηση κ επιστρέφει κ ούτω καθεξής. Το αφήσαμε να κλείσει από μπαταρία αλλά μετά πάλι τα ίδια... Τώρα μου βγάζει το logo POCO (κίτρινο) στη μέση και κάτω κάτω powered by android στιγμιαία κ μετά την μπαταρία και ξανά πάλι τα ίδια μέχρι να κλείσει από μπαταρία υποθέτω. Δεν μου δείχνει καν την οθόνη του fastboot τώρα πλέον όταν του πατάω τα 2 πλήκτρα ταυτόχρονα.

      Έχετε να μου προτείνετε κάτι;

      Έχει το google photos αλλά δεν έχει mi account αν θυμάμαι καλά...
      Δεν της είχα πειράξει τη rom που είχε όταν το αγόρασε από ένα κατάστημα που βρήκαμε στο skroutz κ έτυχε να είναι κοντά μας...
      Δεν γνωρίζω τι φόραγε αλλά έκανε κάποιες αναβαθμίσεις από ότι θυμάμαι κατά καιρούς...

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για το χρόνο σας.
      ?( ?( ?( ?(
    • Αν έχεις σώσει φωτογραφίες και αρχεία κάνεις επανεκκίνηση και κρατάς το volume + και το κεντρικό και όταν βγάλει το μενού πατάς sweep data. Θα σβήσει τα πάντα και θα περάσει ξανά την ρομ καθαρή.

      Τώρα για να τα κάνει αυτά είναι αρκετοί λόγοι κάποια ενημέρωση δεν έκατσε καλά κάποιο θέμα που έβαλε μπορεί να έκανε το πρόβλημα να έπεσε κάτω και να έχει ξεκουμπωσει κάποια ταινία να έπεσε υγρό και να κάνει βραχυκύκλωμα να ζεσταίνεσαι η μητρική.

      Κάνεις το sweep data και αν επιμένει το ίδιο σε τεχνικό
    • Άσχημο κόλλημα σε POCO X3 nfc.

      Επίσης κοίτα μην έχει κολλήσει κάποιο πλήκτρο. Έχουν λαστιχάκι από μέσα και με τον καιρό ίσως κάνει πρόβλημα.
    • Διαφήμιση