Διαφήμιση

Υπάρχει κάτι καλύτερο από το Poco F1 σε τιμή μέχρι 350€?

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Υπάρχει κάτι καλύτερο από το Poco F1 σε τιμή μέχρι 350€?

      Καλή χρονιά σε όλους και ευχαριστώ για την βοήθεια που μου δίνετε κάθε φορά που την χρειάζομαι.

      Έχω το Poco F1 (6g/128gb) από αρχές του 2019. Το κινητό είναι απλά αθάνατο. Θέλω να το αλλάξω για 4 βασικούς λόγους:
      1. Να έχω 5G
      2. Οθόνη AMOLED στα 120hz
      3. Μεγαλύτερη μπαταρία (η μπαταρία μετά από τόση χρήση σχεδόν πέθανε και αυτή του αγόρασα για αντικατάσταση δεν ειναι ότι καλύτερο σε διάρκεια)
      4. Καλύτερη gaming εμπειρία. Παίζω Diablo Immortal και όταν υπάρχουν πολλά animations τα fps πέφτουν τραγικά.

      Βλέπω νέες συσκευές της κατηγορίας των 300€+ και έχουν χειρότερο επεξεργαστή από τον Snapdragon 845 που φοράει το Poco F1. Χαρακτηριστικό παράδειγμα το Redmi note 11 pro 5G.

      Υπάρχει κάτι budget να το αντικαταστήσω ή η μοναδική αναβάθμιση που αξίζει είναι το Poco F4 GT ?
      Είμαι στην Xiaomi από εποχή Mi Max 1 και δυσκολεύομαι να κοιτάξω άλλη εταιρία :D

      Σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας
    • Ο/H thesikaleon έγραψε:

      Υπάρχει κάτι budget να το αντικαταστήσω ή η μοναδική αναβάθμιση που αξίζει είναι το Poco F4 GT ?
      Είμαι στην Xiaomi από εποχή Mi Max 1 και δυσκολεύομαι να κοιτάξω άλλη εταιρία
      Για το POCO F4 GT σε βλέπω να καταλήγεις :D
      Γίνε και εσύ εύκολα V.I.P μέλος !



      ή επέλεξε να κάνεις μία δωρεά
      Δωρεά προς την κοινότητα (Donation)
    • @MIUI_ART όταν βγήκε το βρήκα στα 430€ και το πήρε o αδερφός μου. Σκέφτηκα να περιμένω να πέσει η τιμή και την πάτησα. Τώρα είναι στα 500€+ ενώ στα 400€ είναι η απλή του έκδοση χωρίς τον Snapdragon 8 gen 1.

      Υπάρχει κάτι πιο οικονομικό που να είναι αναβάθμιση από το Poco F1?
    • Διαφήμιση