Διαφήμιση

Xiaomi Redmi Note 8 pro rooted

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Xiaomi Redmi Note 8 pro rooted

      Καλησπερα παιδια, μετα απο 2 χρονια αποφασισα να κανω root το 8 pro λογου οτι εληξε και η εγγυηση. Ο λογος που το εκανα ειναι καθαρα οτι χρειαζομαι το call recording. Εκανα unlock to bootloader και εχω κανει root κανονικα. Πως μπορω τωρα να βαλω καποιο προγραμμα να καταγραφει τις κλησεις; Οσα εχω βαλει γραφει ακομα μονο εμενα οχι τον συνομηλητη μου. Ευχαριστω προκαταβολικα.
    • ριξε μια ματια εδω στο τελεγκραμ γκρουπ της συσκευης να δεις τι μπορεις να βρεις και στα comments να δεις ερωτησεις και απαντησεις Telegram: Contact @RedmiNote8ProUpdates
    • Σε ευχαριστω αλλα τελικα εψαξα και εμαθα οτι δεν αρκει μονο το root για τις ηχογραφησεις. Χρειαζεται αλλη rom. Ετσι εβαλα την Indonisan rom απο αυτο το βιντεο. Το ποσταρω εδω γιατι ειναι το μονο βιντεο που τα λεει τοσο απλα και κατανοητα. Ισως βοηθησω καποιον που θελει call record στο 8 pro.

    • Διαφήμιση
    • με αλλαγη ρομ ναι γινετε και στην ρωσικη αν θυμαμε καλα εχει καταγραφη κλησης επισης τα μτκ μπορεις να τα ξεκλειδωσεις bootloader χωρις να περιμενεις ωρες αναμονης και χωρις μι λογαρισμο, μονο με ενεργοποιημενο οεμ!!

      και να φλασαρεις καποια αλη εκδοση fastboot rom απλα σ ειπα εκει στο καναλι του τελεγκραμ να κοιταξεις μπας και βρεις καποια εφαρμογη οπως ειθελες που να δουλευει επειδη εγω δεν το χρησιμοποιώ, και ενας λογο που περναμε

      xtrv miui hellas ειναι αυτος για τους περισσοτερους τουλαχιστον, η καταγραφη κλησεων!! και εχουμε και πολλα αλλα εξτρα μετα!! δυστηχως ειχε σταματησει η συσκευη σε καποια φαση επειδη μπρικαραν πολλα τοτε, την υποστηριξη σε custom miui

      ακομη και σε aosp stock android roms, περνουσες custom firmware πρωτα και μετα την ρομ για να καταφερει να μπουταρει, πλεον περνανε με το επισημο firmware και εχει κα αρκετη υποστήριξη ακομη, σε aosp android 12 & 12,1