Διαφήμιση

Το κινητό πέθανε...

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Το κινητό πέθανε...

      Είναι του γαμπρού μου. Όλα καλά, μαμά rom ο γαμπρός, τίποτα ιδιαίτερο...

      Ενώ βλέπανε τα μικρά youtube, άδειασε η μπαταρία και δεν ξαναάνοιξε...

      Το έβαλα με τον φορτιστή μου από poco x3 πάνω από 24 ώρες, τίποτα, ου΄τε φωνή, ούτε ακρόαση.

      Αλλά το χειρότερο είναι ότι δεν το αναγνωρίζει ο υπολογιστής καν. Όταν το συνδέω στο pc, δεν κάνει τίποτα. Έχω εγκατεστημένους όλους τους drivers, αλλά τίποτα, ούτε καν σαν άγνωστη συσκευή. Δεν κάνει καν κάποιον ήχο ότι κάτι συνδέθηκε...
    • μαλον ειναι θεμα μπαταριας αν ειταν μπρικαρισμενο θα εβγαζε λογικα καποιον ηχο οταν συνδεεις στον υπολογιστη, δοκιμασε να το κουμποσεις στον υπολογιστη και να το αφησεις εκει με χαμηλη φόρτιση μπας και αρχισει καποια στιγμη να δειχνει εικονα η εστω 1% φορτιση

      η αλιως μετα ανοιγμα πλατη, αποσυνδεση της μπαταριας πατα μερικες φορες το κουμπι ενεργειας αστο κανα μισαωρο, και μετα συνδεσε ξανα την μπαταρια!! μετα πας νομιζω για προβλημα με charging ic ποια συσκευη??
    • Γεια σου φίλε jimxai.

      Εύχομαι να είσαι καλά!!

      ωραία, σε ευχαριστώ πολύ γισα την υπόδειξη. Άρα σε πρώτη φάση δοκιμάζω αυτό που λες και βλέπουμε.

      να είσαι καλά φίλε μου!!!
    • Διαφήμιση
    • καλημερα και εσυ να εισαι καλα φιλε μου ελπιζω να αναστηθει με καποιο τροπο!!
    • ε αφου θα παει γ αναταλακτικα εγκατεστησε και qdloadert 9008 drivers qualcomm κανε μια επανεκκινση τον υπολογιστη ανοιξε πισω τη πλατη και κοιτα να το βαλεις με edl test point στον υπολογιστή αν βγαλει αχνα εκει παει να πει εχει ακομη σημαδια ζωης
    • Ok, το έκανα και αυτό, τίποτα...

      Αλλά έφαγα φλασιά γιατί μου είχε τύχει παλιότερα. και αν είναι απλά η καλωδιοταινία?

      Λέω να παραγγείλω μία και βλέπουμε. Για 5 ευρώ αξίζει το ρίσκο...
    • Διαφήμιση
    • καθαρισε μια ισοπροπυλικη αλκοολη και με μια οδοντοβουρτσα την θυρα φορτισης και στο κουμπωμα της μητρικης εκει που κουμπωνει η καλωδιοταινια και στη πλακετα φορτισης ακι πανω πακετες δλδ και στην καλωδιοταινια πριν παραγειλεις

      γτ συνηθως πανε μαζι αυτα ειτε καλωδιοταινια ειτε πλακετα φορτισης, και οπως το εχεις κουμπωμενο στη φορτιση πεξε λιγο με το δακτυλο πανω στη καλωδιοταινια δλδ πατα λιγο απο πανω ως κατω καπου μηπως δειξει τιποτα στην φορτιση η δειξει

      στον υπολογιστη στην διαχειριση συσκευων