Διαφήμιση

Caller ID apps, δουλεύουν?

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Ο/H panosvo έγραψε:

      Σε redmi note 3 με global stable 8.06 καθώς και 8.1.1 δεν δουλεύει. Έχω κάνει τις ρυθμίσεις που γράφονται παραπάνω.

      καμία άλλη συμβουλή;
      Μετά από πολλούς πειραματισμούς, κατάφερα να δουλέψει η εφαρμογή.
      Βάζοντας τις ρυθμίσεις που λένε οι προηγούμενοι δηλ. δίνουμε permissions για να μπορεί να σχεδιάσει πάνω από άλλες εφαρμογές, για αναδυόμενα παράθυρα, για εξοικονόμηση μπαταρίας κλπ. δουλεύει για λίγο και μετά τίποτα.
      Αυτό που έκανα και πλέον δουλεύει η εφαρμογή (και οχι μόνο αυτή) είναι από το μενού για προγραμματιστές επέλεξα στην βελτιστοποίηση μνήμης συστήματος: Απενεργοποίηση και στη βελτιστοποίηση MIUI: Ανενεργό.
      Πλέον δουλεύει ρολόι. Ελπίζω να βοήθησα.
    • καλημέρα, μετά από όλα αυτά που έχετε αναφέρει, και πέραν όλων των αναβαθμίσεων, δυστυχώς η εφαρμογή δεν μου δουλεύει.
      έχω επικοινωνήσει και με τον προγραμματιστή και με κατεύθυνε σε αυτό το thread.

      χρησιμοποιώ την smart wallet θήκη της xiaomi. λέτε να παίζει ρόλο;
    • Να συμπληρώσω σε όσους ενω αρχικά δουλεύει αλλά μετά απο ώρα παύει, κατι που έκανα εγώ και δεν έχω πια πρόβλημα:
      Από τις πρόσφατες εφαρμογές (στον task manager) κλειδώνουμε το caller id, έτσι ώστε οταν πατάμε το χ να κλείσουν όλες οι εφαρμογές αυτή να την κρατάει. Η ρύθμιση αυτη μένει και μετά από επανεκκίνηση και μετά από πέρασμα ενημερωμένης ρομ.
      Πρόσφατα το δοκίμασα χωρίς να πειράξω το miui optimization και την διαχείρηση μνήμης και δείχνει να λειτουργεί καλά.
    • Διαφήμιση
    • Ο/H kbougiouklis έγραψε:

      Να συμπληρώσω σε όσους ενω αρχικά δουλεύει αλλά μετά απο ώρα παύει, κατι που έκανα εγώ και δεν έχω πια πρόβλημα:
      Από τις πρόσφατες εφαρμογές (στον task manager) κλειδώνουμε το caller id, έτσι ώστε οταν πατάμε το χ να κλείσουν όλες οι εφαρμογές αυτή να την κρατάει. Η ρύθμιση αυτη μένει και μετά από επανεκκίνηση και μετά από πέρασμα ενημερωμένης ρομ.
      Πρόσφατα το δοκίμασα χωρίς να πειράξω το miui optimization και την διαχείρηση μνήμης και δείχνει να λειτουργεί καλά.

      Το πρόβλημα όμως ρξνσ

      Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Ενας καινουργιος κατοχος και εγω της XIAOMI ME REMI NOTE 4 με την miui 9.0.5 και παρολο που εχω κανει ολες τις προτεινομενες ρυθμισεις , δεν δουλευει το προγραμμα .Εχετε βρει καποια λυση η καποιο αλλο προγραμμα που να δουλευει σωστα .

      Ευχαριστω
      Νικος
    • Ο/H Nikow Redmi4 έγραψε:

      Ενας καινουργιος κατοχος και εγω της XIAOMI ME REMI NOTE 4 με την miui 9.0.5 και παρολο που εχω κανει ολες τις προτεινομενες ρυθμισεις , δεν δουλευει το προγραμμα .Εχετε βρει καποια λυση η καποιο αλλο προγραμμα που να δουλευει σωστα .

      Ευχαριστω
      Νικος
      υπάρχει και το Truecaller ευκολο και καλο
    • Διαφήμιση
    • Το truecaller το ψηφίζω x1000.
      Απαραίτητη εφαρμογή εδω και δύο ✌ χρόνια, αφού δοκίμασα πολλές άλλες εφαρμογές και με είχαν σπάσει τα νεύρα οι εισπρακτικες εταιρείες!
      Ηρεμησα!!!!