Διαφήμιση

Οδηγός Αναβάθμισης Υλικολογισμικού (MIUI ROM) στο Xiaomi Mi3 με τον τρίτο τρόπο

    • Οδηγός
    • Mi-3 & Mi-4

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Μην ανησυχείς εγώ τους έχω βγάλει πραγματικά την πίστη ( μη πω τίποτα χειρότερο ), με τις ερωτήσεις μου και ακόμη έχουν το κουράγιο και μου απαντάν -ευχαριστώ ειλικρινά-. Είναι μια πάρα πολύ ωραία κοινότητα. ;)
      Ότι άλλο θες μοιράσου το μαζί μας. :)
    • Ο/H Tilemaxos42 έγραψε:

      // τασο ολα σωστα τι εκανα λαθος ; την καταληξη ο μ@@@@@2κ@@@@@@2ςςςςςςς την αλλαζα απο .rar σε .zip \\
      // λοιπον την περασα και ειμαι οκ .... ευχαριστω πολυ ολους σας για το αν σας τα εκανα κροσια αλλα το λαθος ηταν δικο μου καθαρα ... \\
      // και ξερετε γιατι, εβλεπα τον τυπο στο βιντεο να βαζει ενα αρχειο χυμα στην sd και εβλεπα την εικονα του winrar ... οταν ομως κατεβασα το βιντεο και το ειδα // καθαρα ... ειπα εισαι ...... μακακας ... ειναι σε zip αρχειο ... στο pc οταν μετατρεπεις την καταληξη το βλεπει μια χαρα ... το τηλεφωνο ομως .... ;;;;;; \\

      // Σας Ευχαριστω πολυ ολους \\


      το αρχείο της rom που κατεβάζουμε :
      Αρχείο συμπίεσης ZIP του WinRAR (.zip)
      η rom που κατεβάζουμε , έχει επέκταση .zip ,
      WinRAR , γιατί αυτό το πρόγραμμα αποσυμπίεσης έχεις

      μέχρι τώρα λέγαμε για την μετονομασία : , όχι update.zip.zip , σε σένα ξέχασα να σου το πω
      (δεν άλλαξες από rar σε zip , αλλα στην επέκταση .zip πρόσθεσες κι άλλο .zip , οι περισσότεροι κάνουν αυτό το λάθος)

      πρέπει να λέμε , κατεβάζεις την rom και την μετονομάζεις σε update
      (έτσι κι αλλιώς δεν φαίνεται η επέκταση του αρχείου στο κομπιούτερ , μόνο αν κάνουμε δεξί κλικ στο αρχείο και επιλέξουμε ιδιότητες)

      τέλος καλό όλα καλά
      ( Με την εγγραφή στο φόρουμ , μεγαλώνει η παρέα μας! )


    • κάνω τη διαδικασία αλλά το mipad δεν ανοίγει σε fastboot οτι και να κάνω...δοκιμασα με volume up δοκιμασα με volume down και τίποτα δεν ανοίγει..
    • Διαφήμιση
    • Ο/H toniachem έγραψε:

      κάνω τη διαδικασία αλλά το mipad δεν ανοίγει σε fastboot οτι και να κάνω...δοκιμασα με volume up δοκιμασα με volume down και τίποτα δεν ανοίγει..

      ρώτησε εδώ
      Xiaomi Mi Pad
      ( Με την εγγραφή στο φόρουμ , μεγαλώνει η παρέα μας! )


    • παιδια δοκιμασα να κανω την διαδικασια και μου βγαζει ...
      error:failed (remote:partition table doesn't exist)

      ακολουθησα τα βηματα καταγραμμα.τι κανω λαθος;;;μηπως φταιει η fast boot που κατεβασα;;;η μηπως το miflash;;;
      τωρα κατεβαζω και την ελληνικη fastboot ρομ stable να δοκιμασω.
      παρακαλω πειτε μου γιατι το κανει αυτο.