Διαφήμιση

Mi EDL Authorized Account Unbrick Xiaomi

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • αφου το βλέπει αυτο σημενει οτι εχεις εγκαταστήσει και qdloader 9008 drivers οπως σ ειπα και στο προσωπικο μνμ αρκετες προσπαθειες με τα free και υπομονή κρατα ολλα τα κουμπια να κανει μια επανεκκίνηση σε edl και ξανα προσπάθεια
    • Ο/H jimxai έγραψε:

      αφου το βλέπει αυτο σημενει οτι εχεις εγκαταστήσει και qdloader 9008 drivers οπως σ ειπα και στο προσωπικο μνμ αρκετες προσπαθειες με τα free και υπομονή κρατα ολλα τα κουμπια να κανει μια επανεκκίνηση σε edl και ξανα προσπάθεια
      Το άνοιξα τελικά. κάνω την διαδικασία που λέει στο βίντεο, φορτώνει τον qloader όπως μου το έκανε και πριν, ξεκινάει να φορτώνει στη ρομ και αφού έχει βάλει και τα δύο αρχεία firehose, βγάζει error στο επόμενο storsec.mbn δυστυχώς.
    • στειλε μου μνμ αν θες να μπω με teamv να το δουμε με καποιο αλλο εργαλειο για να μην παιδεύεσαι
    • Διαφήμιση
    • Καλημέρα, έχω ένα POCO X3 PRO το οποίο έχει μπρικάρει, δεν μπορώ να το φλασάρω , η απάντηση λάθους είναι ότι δεν μπορεί να γίνει φλάς σε lock state, να το κάνω unlock δεν γίνεται γιατί πριν το μπρικάρισμα δεν είχε γίνει oem unlock, ούτε είχε ενεργοποιηθεί το USB Debugging . Ίσως με EDL authorized account να μπορεί να γίνει κάτι και να το σώσω. Οποιαδήποτε βοήθεια ευπρόσδεκτη, έχω στείλει και pm .
    • Ο/H cpnemo έγραψε:

      Καλημέρα, έχω ένα POCO X3 PRO το οποίο έχει μπρικάρει, δεν μπορώ να το φλασάρω , η απάντηση λάθους είναι ότι δεν μπορεί να γίνει φλάς σε lock state, να το κάνω unlock δεν γίνεται γιατί πριν το μπρικάρισμα δεν είχε γίνει oem unlock, ούτε είχε ενεργοποιηθεί το USB Debugging . Ίσως με EDL authorized account να μπορεί να γίνει κάτι και να το σώσω. Οποιαδήποτε βοήθεια ευπρόσδεκτη, έχω στείλει και pm
      το θεμα ειναι οτι το μοντελο εχει θεμα με την cpu & ram δλδ αρκετα που κλεισαν ετσι ξαφνικα κολησαν σε edl η μπουταρουμ μονο μεχρι το αρχικο λογκο της ποκο εχουν θεμα hardware πες ακριβως πως εγινε εσυ το μπρικαρες η το παθε μονο του με μαμα ρομ
    • Ο/H jimxai έγραψε:

      Ο/H cpnemo έγραψε:

      Καλημέρα, έχω ένα POCO X3 PRO το οποίο έχει μπρικάρει, δεν μπορώ να το φλασάρω , η απάντηση λάθους είναι ότι δεν μπορεί να γίνει φλάς σε lock state, να το κάνω unlock δεν γίνεται γιατί πριν το μπρικάρισμα δεν είχε γίνει oem unlock, ούτε είχε ενεργοποιηθεί το USB Debugging . Ίσως με EDL authorized account να μπορεί να γίνει κάτι και να το σώσω. Οποιαδήποτε βοήθεια ευπρόσδεκτη, έχω στείλει και pm
      το θεμα ειναι οτι το μοντελο εχει θεμα με την cpu & ram δλδ αρκετα που κλεισαν ετσι ξαφνικα κολησαν σε edl η μπουταρουμ μονο μεχρι το αρχικο λογκο της ποκο εχουν θεμα hardware πες ακριβως πως εγινε εσυ το μπρικαρες η το παθε μονο του με μαμα ρομ
      Στην αρχή κόλλησε σε bootloop με μαμα rom, μετά προσπάθησα να φλασάρω την fastboot ρομ αλλά λόγω βλακείας δικιάς μου δεν ολοκληρώθηκε . Από εκεί και μετα το χάος
    • παρε με να μιλησουμε η στειλε μνμ στο μεσεντζερ στα εχω γραψει στο μνμ
    • Διαφήμιση