Διαφήμιση

Το μπρίκαρα

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Ε, εντάξει.

      Με τόσες δοκιμές βάλε- βγάλε την καλοδιοταινία, έκοψα ένα πινάκι και τώρα είναι εντελώς νεκρό.

      Περιμένω από μέρα σε μέρα μία από poco x3 απλό για να συνεχίσω τις δοκιμές. Νομίζω πως είναι οι ίδιες...
    • Κριμα θελει προσοχη... μολις παρεις την καλωδιοταινια στειλε μου μνμ αν θες για να μην γινει παραπανω ζημια και στα σημεια επαφης του test point πανω στη πλακετα γτ κ εκει θελει με πολυ προσοχη και απαλα, απλα μην σε περνει απο κατω ολοι τα εχουμε περασει σχεδον

      καποια στιγμη..!!
    • Διαφήμιση
    • χαχαχαχα.

      Ειλικρινά ευχαριστώ.

      Παλιότερα σίγουρα θα στεναχωριόμουνα πολύ. Τώρα από τη μία που έχω τόσα στο κεφάλι μου και από την άλλη η συμπεριφορά σας, δεν ξέρω, αισθάνομαι σχετικά άνετος :)

      Τι να πω. Μπράβο σε όλους μας :)

      Να είστε καλά!!!!!!
    • Ο/H TziMcN έγραψε:

      χαχαχαχα.

      Ειλικρινά ευχαριστώ.

      Παλιότερα σίγουρα θα στεναχωριόμουνα πολύ. Τώρα από τη μία που έχω τόσα στο κεφάλι μου και από την άλλη η συμπεριφορά σας, δεν ξέρω, αισθάνομαι σχετικά άνετος :)

      Τι να πω. Μπράβο σε όλους μας :)

      Να είστε καλά!!!!!!
      :)
    • Γεια σε όλους.

      Έχω την καλωδιοταινία.

      Πλέον πάλι ο υπολογιστής το αναγνωρίζει σαν Qualcomm HS-USB QDloader 9008.

      Αλλά ό,τι και αν δοκιμάσω, δεν μπορεί να το δει το MiFlash. Νομίζω πως κάτι δεν κάνω καλά με τα test point. Έχω δει για το x3 pro δύο διαφορετικά ποιντσ. Το ένα δείχνει τα δύο τελευταία δεξιά, το άλλο δείχνει το πρώτο και το τελευταίο πινάκι. Και βασικά δεν είμαι καθόλου σίγουρος ότι κάνω σωστά τη διαδικασία.

      Edit, σε edl το βάζω. Το Xiaomi_Pro_Tool το αναγνωρίζει και λέει πως με 5 credits μπορεί να την επαναφέρει, χωρίς όμως εγγυήσεις.

      Το QFIL επίσης το βλέπει, δεν μπορεί όμως να ολοκληρώσει τη διαδικασία.
    • Ο/H TziMcN έγραψε:

      Γεια σε όλους.

      Έχω την καλωδιοταινία.

      Πλέον πάλι ο υπολογιστής το αναγνωρίζει σαν Qualcomm HS-USB QDloader 9008.

      Αλλά ό,τι και αν δοκιμάσω, δεν μπορεί να το δει το MiFlash. Νομίζω πως κάτι δεν κάνω καλά με τα test point. Έχω δει για το x3 pro δύο διαφορετικά ποιντσ. Το ένα δείχνει τα δύο τελευταία δεξιά, το άλλο δείχνει το πρώτο και το τελευταίο πινάκι. Και βασικά δεν είμαι καθόλου σίγουρος ότι κάνω σωστά τη διαδικασία.

      Edit, σε edl το βάζω. Το Xiaomi_Pro_Tool το αναγνωρίζει και λέει πως με 5 credits μπορεί να την επαναφέρει, χωρίς όμως εγγυήσεις.

      Το QFIL επίσης το βλέπει, δεν μπορεί όμως να ολοκληρώσει τη διαδικασία.
      το gfil ειπαμε οτι θελει ειδικο αρχειο firehose και αρκετες προσπαθειες και δεν ξερω αν δουλευει καποιο δεν εχω δοκιμασει εγω προσπωπικα, για το αλο mi pro tool θελει να ειναι ο σερβερ ον και find my device of θα χρειαστει συνολικα 6 γκρεντιτ , εχεις βαλει γρεντιτ ?? προσεχε μονο ποιον θα εμπιστευτεις..!!! ριξε και μια ματια εδω αν θες που εχω βαλει και την προετοιμασια με drivers find device off Mi EDL Authorized Account Unbrick Xiaomi
    • Διαφήμιση
    • Καλέ μου φίλε...

      Έχω κάνει όλες τις διαδικασίες...

      Αυτό που με τρελαίνει, είναι ότι τη συσκευή δεν μπορεί να τη δει καν το mi flash tool.

      Έχω κατεβάσει ένα κάρο mi flash, όλες ΜΑ ΟΛΕΣ μου βγάζουν κάποιο σφάλμα και σε καμία δεν βλέπω τη συσκευή μου...

      Αν κατάλαβα καλά με τον οδηγό που δίνεις, έχουμε και εμείς αξιόπιστο λογαριασμό authedicate?

      Αν ναι, 1000 φορές να τα δώσουμε σε δικό μας και να ξεμπερδεύω.
    • Ο/H TziMcN έγραψε:

      Καλέ μου φίλε...

      Έχω κάνει όλες τις διαδικασίες...

      Αυτό που με τρελαίνει, είναι ότι τη συσκευή δεν μπορεί να τη δει καν το mi flash tool.

      Έχω κατεβάσει ένα κάρο mi flash, όλες ΜΑ ΟΛΕΣ μου βγάζουν κάποιο σφάλμα και σε καμία δεν βλέπω τη συσκευή μου...

      Αν κατάλαβα καλά με τον οδηγό που δίνεις, έχουμε και εμείς αξιόπιστο λογαριασμό authedicate?

      Αν ναι, 1000 φορές να τα δώσουμε σε δικό μας και να ξεμπερδεύω.
      κατεβασες mi flash beta η του 2017 και δοκιμασες και με εκεινες τις εκδοσεις?? αν εχουμε δικο μας ???? εγω ειμαι βρε αυτος που ανεβασε το βιντεο ναι αν θες το κανουμε απλα προσπαθω να σ πω οτι αν θες να κανεις τις δοκιμες σου μπας και γλυτωνες οχι σον και καλα ελα να στο κανω εγω,

      μην παρεξηγηθούμε κι ολας..!! γτ και γω τα πληρωνω εκεινα μακαρι να ειχα αυθεντικο authorized account στειλε μου μνμ να το δουμε αν εχεις αποφασισει να μπω με teamv
    • mi flash beta & 2017 τα εχω ανεβασει στο mediafire τα ζιπαρα σε ενα φακελο και τα 2 αν θες μπορεις να τα κατεβασεις απο δω mi flash beta & 2017
    • Διαφήμιση
    • Ευχαρισώ πολύ για το ενδιαφέρον.

      Έχω κουράσει λίγο τον jimxai, αλλά πιστεύω να δουλέψει.

      Με τα πολλά το είδε, αλλά κάπου κολλάει.

      Όταν τελειώσουμε, θα σας δώσω feedback.

      Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλους, αλλά να ευχαριστήσω και δημόσια τον jimxai. ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ!