Διαφήμιση

xiaomi x3 pro

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • xiaomi x3 pro

      καλησπερα, πριν μια εβδομαδα επεσε το κινητο μου με δυναμη στο πατωμα (xiaomi x3 pro) με αποτελεσμα να σπασει το κουμπι του κλειδωματος και μου λυγισε ελαχιστα και μου ειχε σβησει 2 φορες μετα το πεσιμο χωρις λογο την ωρα που το χρησημοποιουσα. το πηγα σε ενα μαγαζι και μου το εφτιαξε..και μιση ωρα αφου το πηρα εβαλα την καρτα σιμ και εσβησε παλι μονο του..το ξαναπηγα και το ξαναπαιρνω και σεν περασε μιση ωρα και παλι τα ιδια.. ο μαστορας μου ειπε οτι δεν φταιει το πεσιμο αλλα το λογισμικο οτι κατι δεν μου διαβαζει η οτι πιο παλια μπορει να εδωσα καποια στοιχεια και να μου το κανει αυτο.. αυτο ειναι φυσιολογικο η απλα με κοροιδευει επειδη ειναι καποιο δικοο του λαθος??? αν μπορειτε να βοηθησετε.. ευχαριστω εκ των προταιρων.
    • Από την στιγμή που η συσκευή σου έχει το ίδιο λογισμικό που είχε πριν πέσει και πάει στον μάστορα, τότε πρέπει να είναι πρόβλημα με το Hardware και όχι με το Software.

      Εάν σου κάνει τυχαίες επανεκκινήσεις, μπορεί ακόμη να φταίει και το πλήκτρο του Power που κολλάει.
      Εάν έχεις θήκη στην συσκευή σου, δοκίμασε να την αφαιρέσεις, μήπως και πιέζει ελαφρά το πλήκτρο του Power και κάνει τις επανεκκινήσεις. ;)
      Γίνε και εσύ εύκολα V.I.P μέλος !



      ή επέλεξε να κάνεις μία δωρεά
      Δωρεά προς την κοινότητα (Donation)
    • το κουμπι το εφτιαξε, πλεον εξωτερικα μου ειπε οτι ειναι μια χαρα και δεν ειναι το προβλημα που επεσε..απλα πλεον δεν ανοιγει..πριν 3 μερες το πηρα παλι και δεν ειχα βαλει την σιμ (γιατι μου ειπε ισως εφταιγε η σιμ) γιατι μου ειπε να περασω ολα μου τα αρχεια αλλου ετσι ωστε εαν ξανακλεισει το κινητο θα του εκανε ενημερωση λογισμικου online. οταν εφτασα στην καρτα μνημης για να παρω και απο εκει τα αρχεια (δεν σκεφτηκα εκεινη την στιγμη οτι δεν χρειαζοταν εφοσον ειναι καρτα μνημης) τοτε εκλεισε παλι και απο τοτε δεν ανοιγει πια..μιλησε και με την εταιρεια της χιαομι για να του στειλουν τα σχεδια του κινητου και να του κανει εργοστασιακη επαναφορα, τωρα μου λεει να το παρω πισω γιατι δεν ανοιγει πια. πιστευω οτι ειναι ολο λαθος του μαστορα γιατι πριν το πεσιμο ηταν αψογο το κινητο και δεν μου ειχε δειξει καποιο προβλημα..τωρα σκεφτομαι να το παω αλλου αλλα μηπως εχει χτυπησει πλακετα και ειναι τζαμπα φτιαξιμο?
    • Διαφήμιση