Διαφήμιση

Xάθηκε το αρχείο mp3 στην αντιγραφή από το xiaomi στον Η/Υ

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Xάθηκε το αρχείο mp3 στην αντιγραφή από το xiaomi στον Η/Υ

      :( :( Παιδιά γεια σας!! Έχω ένα απροσδόκητο πρόβλημα που δεν ξέρω κι εγώ αν υπάρχει λύση αλλά παρακαλώ πολύ γιατί είναι πολύ σημαντικό!

      Έχοντας SanDisc USB stick που έχει 2 θύρες μία για υπολογιστή και μία για κινητό το έχω χρησιμοποιήσει πολλές φορές μου έχει λύσει τα χέρια σε πολλές περιπτώσεις.
      Χθες όμως ακούστε τί συνέβη: Επέλεξα όπως πάντα το αρχείο mp3 που ήταν στο κινητό μου και επέλεξα μετακίνηση αφού είχα συνδέσει σωστά το USB stick στο κινητό.
      Πάω να κάνω μετακίνηση όπως πάντα επέλεξα σωστά το USB stick ως χώρο προορισμού γιατί εκεί ήθελα να πάει μετά από λίγο πήγε όντως και έδειξε ότι μεταφέρθηκε μια χαρά στο USB stick. To δέυτερο βήμα είναι να στείλω το αρχείο από το USB stick στον υπολογιστή Αφού έγινε σωστά η διαδικασία μου έβγαλε μήνυμα επιτυχούς αντιγραφής. Βγάζω το usb stick από τον υπολογιστή και μετά βλέπω ότι τζάμπα η χαρά!!!.... Το αρχείο από το κινητο που επιλέχθηκε μετακίνηση (ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΣΤΟ ΜΕΝΟΥ ΤΟΥ 4Α άλλη επιλογή) στον υπολογιστή χάθηκε κυριολεκτικά on the fly!!
      ΕΡΩΤΗΣΗ: Υπάρχει κάποιος τρόπος να ανακτήσει το αρχικό αρχείο από το κινητό (λογικά όχι αφού επιλέχθηκε η μοναδική επιλογή μετακίνησης που είναι αντίστοιχο της αποκοπής!) Όποιος γνωστης ή κάποιος που έχει βρει σε αντίστοιχο πρόβλημα Παρακαλώ πολύ να με διαφωτίσει.... Eυχαριστώ πολύ προκαταβολικά!

    • Δοκίμασε με το Scavenger μήπως βρεις κάτι στο usb stick...στο κινητό λιγάκι δύσκολο :(