Διαφήμιση

πρόβλημα Με Xiaomi mi band 6 NFC συνδέεται μόνο σέ χώρα Κίνα.

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • πρόβλημα Με Xiaomi mi band 6 NFC συνδέεται μόνο σέ χώρα Κίνα.

      Καλησπέρα έχω αγοράσει το xiaomi mi band 6 NFC και αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με τη σύνδεση του band δεν συνδέεται σε καμία χώρα εκτός στην Κίνα έχω δοκιμάσει όλες τις χώρες δεν συνδέεται πουθενά εκτός στην Κίνα ούτε κάνει συγχρονισμό το λογαριασμό το μόνο που κάνει είναι σύνδεση το bluetooth τίποτα άλλο τα άλλα δύο βγαίνουνε έχει έχω δοκιμάσει τα πάντα έχω δοκιμάσει να κατεβάσω το firmware το έχω κάνει με πολύ άτυπα αποτελέσματα δεν έχει γίνει καμία αλλαγή στην αρχή που το πήρα υπόψιν από το amazon Ιταλίας ήτανε μία χαρά δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα έβαλα Ιταλία χώρα με ελληνικά στο xiaomi wear έβαλα την κάρτα και ήταν όλα μία χαρά δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα έκανα πληρωμές με το ρολόι είχα περάσει εκεί πέρα τις κάρτες όλες που ήθελα και ήταν όλα καλά. Όταν έκανα αναβάθμιση στην επόμενη έκδοση της miui δεν ξέρω αν αυτό φταίει τότε το το ρολόι δεν ξανά συνδέθηκε πουθενά σε καμία χώρα εκτός στην Κίνα. Δοκίμασα έβαλα άλλη ROM πάλι τα ίδια έβαλα ευρωπαϊκή rom πάλι τα ίδια έβαλα πάλι αυτές τις πειραγμένες ρομ που έχουμε δεν έγινε τίποτα τα ίδια παντού δεν κάνει σύνδεση πουθενά τι έπαθε μήπως υπάρχει κάποιος που ξέρει τι έγινε κι αν το έχει τύχει κάτι τέτοιο να βρούμε μία λύση ευχαριστώ πολύ.
    • Ναι το γράφω το έχω κάνει τίποτα
    • Διαφήμιση
    • καλησπερα παιδια επιτελους μετα απο πολλες προσπαθειες ειχα χασει καθε ελπιδα.Ειχα βαλει το mifit και ειπα δεν θα ξανα ασχοληθώ και τωρα που ηρθα στην δουλεια ειπα να ξαναδοκιμασω και συνδεθηκε κανονικα ελλαδα.Δεν ξερω τι εγινε οι server εφταιγαν εκανε και επαναφορα ρυθμισεως ολα και τις καρτες.Τελικα δεν καταλαβα τι εγινε εξαρχης και πως διορθωσε μονο του.