Διαφήμιση

Πρόβλημα με playstore σε xiaomi mi3

>> ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ VIP Μελών (Παρασκευή 21/01/2022) !!! <<

Έγινε η διανομή για της νέας MIUI 13 XTRV-22.1.19 ROM για 17 συσκευές (Σε Εξέλιξη).
    Θα δώσουμε και νέες ROM μόλις έχουμε Source από το Xiaomi.eu

Ενημέρωση : Λόγω των διακοπών στην Κίνα για τον εορτασμό του νέου έτους, οι επόμενες ROM θα βγουν στις 10/11 Φεβρουαρίου

Σας Ευχαριστούμε για την υποστήριξή σας !!!

• Πρόβλημα με playstore σε xiaomi mi3

Καλησπέρα παιδιά.Είμαι καινούριος στην οικογένεια της miui και ενθουσιασμένος. Ως αρχάριος όμως δυσκολεύομαι σε μερικά πραγματα που μου είναι τελείως καινούρια. Μπορεί καποιος να μου πει γιατί δεν μπορω να κεβασω τις εφαρμογές απο το playstore εαν είμαι συνδεδεμένος με τα δεδομένα μου κ με αφήνει μονο με το wifi; Είναι θέμα ρύθμισης υποθέτω αλλά έχω ψάξει οπου θα μπορουσα να φανταστώ κ δεν βγάζω άκρη. Χρησιμοποιώ την τελευταια ελληνική εκδοση της miui hellas.
    • Ο/H eltsil έγραψε:

Καλησπέρα παιδιά.Είμαι καινούριος στην οικογένεια της miui και ενθουσιασμένος. Ως αρχάριος όμως δυσκολεύομαι σε μερικά πραγματα που μου είναι τελείως καινούρια. Μπορεί καποιος να μου πει γιατί δεν μπορω να κεβασω τις εφαρμογές απο το playstore εαν είμαι συνδεδεμένος με τα δεδομένα μου κ με αφήνει μονο με το wifi; Είναι θέμα ρύθμισης υποθέτω αλλά έχω ψάξει οπου θα μπορουσα να φανταστώ κ δεν βγάζω άκρη. Χρησιμοποιώ την τελευταια ελληνική εκδοση της miui hellas.

Καλησπέρα φίλε μου! Θα πρέπει να πας στην εφαρμογή Downloads και από εκεί να ορίσεις το μέγιστο μέγεθος αρχείου που επιτρέπεις να κατέβει μεσω mobile data (10Mb, 20Mb, Unlimited). Αφού κάνεις αυτή τη ρύθμιση προσπάθησε να κατεβάσεις ξανά ότι θέλεις από το Play Store, χωρίς πρόβλημα αυτή τη φορά! ;)
    • Ευχαριστω πολύ για την γρήγορη ανταπόκριση! Δεν θα φανταζομουν ποτε που βρησκεται η ρυθμιση!
    • Διαφήμιση