Διαφήμιση

root RDN 8 Pro - MΙUΙ 12.5.3 - MediaTek

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • root RDN 8 Pro - MΙUΙ 12.5.3 - MediaTek

      Υπάρχει κάποια ασφαλής τεχνική για root σε RDN 8 Pro με MΙUΙ 12.5.3 με επεξεργαστή MediaTek ?

      ΕΠίσης μετά το root το NFC θα λειτουργεί ?
    • Στα mediatek δύσκολα να κάνεις ρουτ...
      Official Miui Global Beta Tester

      XTreme Rom Version by Greek Team...

      Εκτός αυτού είμαι Έλληνας και υποστήριζω την ελληνική αγορά....
      Τέρμα πλέον από Κίνα...όσο και αν είναι η διαφορά τους...
    • ανλογα την εκδοση miui k android που φορας αν και εχω πολυ καιρο να ασχοληθω με redmi note 8 pro, παλιοτερα

      αφου μπουταρες σε twrp εσβηνες καποια αρχεια απο το file manager του και ετσι κρατουσες twrp στην συσκευη σου,

      και επισης root με την ιδια μεθοδο, εχει προχωρησει ομως πολυ η συσκευη διοτι για custom aosp roms χρειαζοσουνα

      csutom firmware για να μπουταρει πλεον εχει καταργηθει αυτο, σε ολες θα δεις να γραφουν R.I.P C.F.W οποτε μπουταρει

      με το δικο του stock, για περισσοτερες λεπτομερεις δες στο xda και τελεγκραμ γρουπ

      Telegram: Contact @RedmiNote8ProUpdates
    • Διαφήμιση
    • Ρουταρεται πολύ εύκολα φτάνει να κάνεις ότι ακριβώς λένε τα πάρα πολλά βίντεο του YouTube. Το έχω κάνει 3 φορές με διαφορετικές εκδόσεις android and MIUI.Επισης υπάρχουν και πάρα πολλές ROM πέρα από το MIUI. Ακόμη και με android 12. Με λίγη προσοχή είναι ένα συνηθισμένο τηλέφωνο στα πειράγματα και κακώς το ευρωπαϊκό τμήμα δεν ασχοληθηκε μαζί του.
    • Ο/H dmakarigakis έγραψε:

      Ρουταρεται πολύ εύκολα φτάνει να κάνεις ότι ακριβώς λένε τα πάρα πολλά βίντεο του YouTube. Το έχω κάνει 3 φορές με διαφορετικές εκδόσεις android and MIUI.Επισης υπάρχουν και πάρα πολλές ROM πέρα από το MIUI. Ακόμη και με android 12. Με λίγη προσοχή είναι ένα συνηθισμένο τηλέφωνο στα πειράγματα και κακώς το ευρωπαϊκό τμήμα δεν ασχοληθηκε μαζί του.
      Στείλε μου λιγο αν θες το λινκ από το βίντεο του youtube. Επίσης με το NFC τι γίνεται εαν το ροοτάρεις, θα λειτουργεί μετά ;

      Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Εγώ θα έλεγα μην το πειράζετε..γιατί θα το πάρετε στα χέρια....
      Official Miui Global Beta Tester

      XTreme Rom Version by Greek Team...

      Εκτός αυτού είμαι Έλληνας και υποστήριζω την ελληνική αγορά....
      Τέρμα πλέον από Κίνα...όσο και αν είναι η διαφορά τους...
    • Προς το παρον εχω κανει μονο unlock το bootloader και παρατηρησα οτι :

      1) Εκανε wipe ολα τα προγραμματα που ειχα και τα ξαναπερασα απο την αρχη


      2) Δεν λειτουργει το google pay παρα μοναχα το alpha wallet ... κατι ειναι κι αυτο.
    • Διαφήμιση
    • Ο/H spinalgr1990 έγραψε:

      Προς το παρον εχω κανει μονο unlock το bootloader και παρατηρησα οτι :

      1) Εκανε wipe ολα τα προγραμματα που ειχα και τα ξαναπερασα απο την αρχη


      2) Δεν λειτουργει το google pay παρα μοναχα το alpha wallet ... κατι ειναι κι αυτο.
      γνώμη μου...εάν δεν είσαι λίγο developer ανθρώπος...τότε πολλά είναι αυτά που έκανες....
      Official Miui Global Beta Tester

      XTreme Rom Version by Greek Team...

      Εκτός αυτού είμαι Έλληνας και υποστήριζω την ελληνική αγορά....
      Τέρμα πλέον από Κίνα...όσο και αν είναι η διαφορά τους...
    • Technology vikram λέγεται ο τύπος, για αναζήτηση βάλε Redmi note 8 pro και θα σου το εμφανίσει. Έχει ότι χρειάζεσαι. Θέλει προσοχή να κάνεις ότι ακριβώς λέει.
      Υγ. Δεν μπόρεσα να κάνω λινκ.