Διαφήμιση

Εναλλακτικά προγράμματα για imessage,facetime και airdrop της apple

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Εναλλακτικά προγράμματα για imessage,facetime και airdrop της apple

      Γειά σας παιδιά.

      Έχω ένα φίλο που μου έχει σπάσει τα νεύρα με το iphone του από την ήμερα που πήρα το poco x3 pro μου. και εμένα το iphone έτσι και αλλιώς και έχει αυτό και έχει εκείνο.

      Του αποδεικνύω στην πράξη ότι όλα αυτά που μου λέει δεν είναι κάτι το ιδιαίτερω αλλά σε 3 σημεία δεν έχω βρει καλή εναλλακτική.

      Πείτε μου σας παρακαλώ τις καλύτερες εναλλακτικές για airdrop,imessage και facetime.αν υπάρχουν φυσικά.

      Επίσεις υπάρχει τρόπος να εγκαταστήσω το dolby atmos στην συσκευή μου χωρίς να κάνω root;;;(δεν έχω κάνει root την συσκευή μου). Και αν δεν υπάρχει τρόπος κάποιο εναλλακτικό equalizer για βελτίωση ήχου χωρίς να κάνω root την συσκευή μου.

      Ευχαριστώ προκαταβολικά :D
    • imessage: όλες οι εφαρμογές μηνυμάτων πλέον έχουν κρυπτογράφηση, άλλες περισσότερο και άλλες λιγότερο, δες ενδεικτικά telegram, signal, viber, whatsapp, discord...
      Ακόμα και εάν θες όμως το imessage σε android συσκευή (αν και δεν είμαι του χώρου) δες αυτό ---> Apple iMessage on Android: A Step-by-Step Guide | Reviews.org

      Facetime: μπορείς να συνδεθείς πλέον σε κλήση facetime από οποιαδήποτε συσκευή αρκεί να σου στείλουν το λινκ από iphone με λειτουργικό 15+
      Ομοίως όλες οι εφαρμογές που ανέφερα παραπάνω και όχι μόνο, υποστηρίζουν βίντεο κλήσεις ή τηλεδιασκέψεις.

      Airdrom: δες αυτό και δοκίμασε να του στείλεις τίποτα ---> airdrop android - Αναζήτηση Google :P
    • Ο/H NasDriver έγραψε:

      imessage: όλες οι εφαρμογές μηνυμάτων πλέον έχουν κρυπτογράφηση, άλλες περισσότερο και άλλες λιγότερο, δες ενδεικτικά telegram, signal, viber, whatsapp, discord...
      Ακόμα και εάν θες όμως το imessage σε android συσκευή (αν και δεν είμαι του χώρου) δες αυτό ---> Apple iMessage on Android: A Step-by-Step Guide | Reviews.org

      Facetime: μπορείς να συνδεθείς πλέον σε κλήση facetime από οποιαδήποτε συσκευή αρκεί να σου στείλουν το λινκ από iphone με λειτουργικό 15+
      Ομοίως όλες οι εφαρμογές που ανέφερα παραπάνω και όχι μόνο, υποστηρίζουν βίντεο κλήσεις ή τηλεδιασκέψεις.

      Airdrom: δες αυτό και δοκίμασε να του στείλεις τίποτα ---> airdrop android - Αναζήτηση Google :P
      κατάλαβα φίλε μου.

      Είδα ότι η συσκευή μου έχει την λειτουργία mi κοινοποίηση.νομιζω ότι είναι ότι καί τό airdrop απλά δεν ξέρω εκτός από κινητό σε κινητό που γίνεται αν μπορώ να μεταφέρω καί από κινητό σε υπολογιστή.

      Για αυτή την περίπτωση εγώ βρήκα το share me πού είναι της Xiaomi.Φαίνεται οκ για να μεταφέρω κατευθείαν αρχεία από κινητό σε υπολογιστή καί αντίθετα.απλα κάθε φορά πού πάω να μεταφέρω κάτι μου λέει να σκαναρω QR.ποίο QR όμως;

      Καί κάτι τελευταίο λίγο άκυρο αλλά θα ρωτήσω για σιγουριά...
      Οι εφαρμογές της apple που προανέφερα χρειάζετονται ίντερνετ για να λειτουργήσουν σωστά; γιατί ο φίλος μου λέει ότι δεν χρειάζονται καί λέω αυτό δεν γίνεται..
    • Διαφήμιση