Διαφήμιση

Καρφιτσωμένο Unbrick Redmi Note 8/8T (Ginkgo-Willow) σε edl mode χωρίς edl authorized account

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Ο/H MIUI_ART έγραψε:

      Ο/H ntel0s έγραψε:

      Όταν το συνδέω στον υπολογιστή το εμφανίζει ως QUSB_BULK_CID.
      Απλά βλέπει την USB θύρα και τίποτα παραπάνω.Είναι Brick που συνήθως επανέρχεται μετά από βαθιά αποφόρτιση της μπαταρίας (θα πάρει μέρες να ξεφορτίσει πλήρως η μπαταρία) ή με άνοιγμα της συσκευής και αφαίρεση της μπαταρίας για λίγα δευτερόλεπτα ώστε να ξυπνήσει και πάλι η συσκευή.
      Η αλήθεια είναι ότι το πήγα σε κατάστημα επισκευής (λόγο έλλειψης χρονου) και δεν μπόρεσαν να το επισκευασουν απ'οτι μου είπαν. Τώρα λέω να ασχοληθώ και λίγο μόνος γιατί είναι κρίμα, είναι καινούργιο το κινητο. Οπότε ξεκινάω πρώτα με άνοιγμα της συσκευής και βγάλσιμο της μπαταρίας.
      Xiaomi Redmi Note 8T
    • δοκιμάζω αυτή τη διαδικασία με qfil σε redmi note 6 pro αλλά μου βγάζει συνέχεια sahara failed. Tι φταίει? με άλλο firehose που δοκιμάζω περνάει το sahara και βγάζεi fail στο firehose.
    • Ο/H ntel0s έγραψε:

      Ο/H MIUI_ART έγραψε:

      Ο/H ntel0s έγραψε:

      Όταν το συνδέω στον υπολογιστή το εμφανίζει ως QUSB_BULK_CID.
      Απλά βλέπει την USB θύρα και τίποτα παραπάνω.Είναι Brick που συνήθως επανέρχεται μετά από βαθιά αποφόρτιση της μπαταρίας (θα πάρει μέρες να ξεφορτίσει πλήρως η μπαταρία) ή με άνοιγμα της συσκευής και αφαίρεση της μπαταρίας για λίγα δευτερόλεπτα ώστε να ξυπνήσει και πάλι η συσκευή.
      Η αλήθεια είναι ότι το πήγα σε κατάστημα επισκευής (λόγο έλλειψης χρονου) και δεν μπόρεσαν να το επισκευασουν απ'οτι μου είπαν. Τώρα λέω να ασχοληθώ και λίγο μόνος γιατί είναι κρίμα, είναι καινούργιο το κινητο. Οπότε ξεκινάω πρώτα με άνοιγμα της συσκευής και βγάλσιμο της μπαταρίας.
      δλδ πηγαν να το φλασαρουν σε edl και δεν τα καταφεραν στο καταστημα?? τι ακριβως σ ειπαν??? μπορουμε να το δουμε αν θες με καποιο εργαλειο επι πληρωμης και με πολυ χαμηλο κοστος γτ υποστηρίζει σε αρκετα εργαλεια και οχι με εξτρα κοστος credits. μπορουμε να ξεκλειδωσουμε και bootloader σε edl και να φλασαρουμε φυσικα με auth access αν ανοιξεις πλατη και θελεις μ λες η στελνεις μνμ
    • Διαφήμιση