Διαφήμιση

redmi note 10 pro προβλημα με πληκτρολογιο touchpal

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • redmi note 10 pro προβλημα με πληκτρολογιο touchpal

      καλησπερα στην παρεα της xiaomi και του redmi note 10!νεος στην xiaomi φανατικος μαλλον πρωην φανατικος της samsung χρονια τωρα ειπα να δοκιμασω να αλλαξω μαρκα!ξεκινησε η συζυγος πρωτα με το redmi note 9 pro και εγω εδω και 1 μηνα με το redmi note 10 pro.το προβλημα μου ειναι το εξης ' σε ολα μου τα κινητα μεχρι σημερα χρησιμοποιουσα το πληκτρολογιο της touchpal επειδη με βολευει πολυ.προς μεγαλη μας εκπληξη και στο δικο μου κινητο και της γυναικας μου μωλις πηραμε την αναβαθμιση miui 12.5 δεν λειτουργει το πληκτρολογιο της touchpal δηλαδη πατας για να γραψεις και δεν κανει τιποτα δεν εμφανιζει καθολου πληκτρολογιο!!(της γυναικας μου το κινητο δεν ειχε αυτο το προβλημα απο την αρχη που το πηρε αγοραστηκε το 2020 το χρησιμοποιουσε κανονικα το πληκτρολογιο της touchpal εμφανιστηκε μωλις σημερα που εγινε αναβαθμιση το λογισμικο της απο το miui 12.0 στο miui 12.5).θελω την βοηθεια σας αν γνωριζει καποιος απο εδω μεσα πιο τζιμανι απο μενα αν υπαρχει καποια λυση ή και για ποιο λογο δεν δουλευει.θα εκτιμησω βαθυτατα την οποια βοηθεια σας.
    • Ο/H NICKXATZOPOULOS έγραψε:

      θελω την βοηθεια σας αν γνωριζει καποιος απο εδω μεσα πιο τζιμανι απο μενα αν υπαρχει καποια λυση ή και για ποιο λογο δεν δουλευει.θα εκτιμησω βαθυτατα την οποια βοηθεια σας.
      Κάνε απεγκατάσταση το πληκτρολόγιο από την συσκευή σου, και ξανακατέβασε το πάλι από το Play Store.
      Με αυτό τον τρόπο ίσως διορθώσει το πρόβλημα και σου ζητήσει εκ νέου να πάρει τα δικαιώματα που χρειάζεται για να δουλέψει σωστά. ;)
      Γίνε και εσύ εύκολα V.I.P μέλος !



      ή επέλεξε να κάνεις μία δωρεά
      Δωρεά προς την κοινότητα (Donation)