Διαφήμιση

ειδοποιησεις κλήσεων απο σιμ Νο2

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • ειδοποιησεις κλήσεων απο σιμ Νο2

      Παιδια καλημερα.
      Εχω στο τηλέφωνο δυο καρτες σιμ.Οταν μιλαω στη Νο1 και με καλουν στη Νο2 δεν ερχεται η κληση καθολου και ο καλων περνει το μηνημα οτι ο συνδρομητής που καλειται εχει πιθανος το τηλ.απενεργοποιημενο .Ενω οτα δεχτω κλήση πχ στην σιμ που μιλαω ερχεται κανονικα η κληση .Ειναι φυσιολογικο αυτο η φταιει καποια ρύθμιση που δεν εχω κανει

      ευχαριστω πολυ
    • Φυσιολογικο...
      Το τηλέφωνο είναι dual sim standby.
      Όταν χρησιμοποιείς τη μια η άλλη είναι ανενεργή για κλήσεις...
      Δες μήπως λύνεται με το volte ενεργό...
    • Ο/H amavroudis έγραψε:

      Φυσιολογικο...
      Το τηλέφωνο είναι dual sim standby.
      Όταν χρησιμοποιείς τη μια η άλλη είναι ανενεργή για κλήσεις...
      Δες μήπως λύνεται με το volte ενεργό...
      Το εχω ενεργο ....τιποτα
    • Διαφήμιση
    • RE: ειδοποιησεις κλήσεων απο σιμ Νο2

      Ο/H anakondagr έγραψε:

      Παιδια καλημερα.
      Εχω στο τηλέφωνο δυο καρτες σιμ.Οταν μιλαω στη Νο1 και με καλουν στη Νο2 δεν ερχεται η κληση καθολου και ο καλων περνει το μηνημα οτι ο συνδρομητής που καλειται εχει πιθανος το τηλ.απενεργοποιημενο .Ενω οτα δεχτω κλήση πχ στην σιμ που μιλαω ερχεται κανονικα η κληση .Ειναι φυσιολογικο αυτο η φταιει καποια ρύθμιση που δεν εχω κανει

      ευχαριστω πολυ
      Καλημέρα φίλε μου. Το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ.
      Εφόσον τα κινητά λένε ότι είναι dual sim active και όχι dual sim standby.
      Για ποιον λόγο να μην γίνεται λοιπόν;;;

      Βρήκες άκρη τελικά;;;

      Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Ο/H manosdas έγραψε:

      Ο/H anakondagr έγραψε:

      Παιδια καλημερα.
      Εχω στο τηλέφωνο δυο καρτες σιμ.Οταν μιλαω στη Νο1 και με καλουν στη Νο2 δεν ερχεται η κληση καθολου και ο καλων περνει το μηνημα οτι ο συνδρομητής που καλειται εχει πιθανος το τηλ.απενεργοποιημενο .Ενω οτα δεχτω κλήση πχ στην σιμ που μιλαω ερχεται κανονικα η κληση .Ειναι φυσιολογικο αυτο η φταιει καποια ρύθμιση που δεν εχω κανει

      ευχαριστω πολυ
      Καλημέρα φίλε μου. Το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ.Εφόσον τα κινητά λένε ότι είναι dual sim active και όχι dual sim standby.
      Για ποιον λόγο να μην γίνεται λοιπόν;;;

      Βρήκες άκρη τελικά;;;

      Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
      οχι δεν εχω βρει ακρη.
      φαινεται οταν μιλαω στην πρωτη καρτα αν δεχτω κλήση στη δεύτερη οτι το τηλέφωνο ειναι κλειστο
    • Ο/H anakondagr έγραψε:

      Ο/H manosdas έγραψε:

      Ο/H anakondagr έγραψε:

      Παιδια καλημερα.
      Εχω στο τηλέφωνο δυο καρτες σιμ.Οταν μιλαω στη Νο1 και με καλουν στη Νο2 δεν ερχεται η κληση καθολου και ο καλων περνει το μηνημα οτι ο συνδρομητής που καλειται εχει πιθανος το τηλ.απενεργοποιημενο .Ενω οτα δεχτω κλήση πχ στην σιμ που μιλαω ερχεται κανονικα η κληση .Ειναι φυσιολογικο αυτο η φταιει καποια ρύθμιση που δεν εχω κανει

      ευχαριστω πολυ
      Καλημέρα φίλε μου. Το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ.Εφόσον τα κινητά λένε ότι είναι dual sim active και όχι dual sim standby.
      Για ποιον λόγο να μην γίνεται λοιπόν;;;

      Βρήκες άκρη τελικά;;;

      Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
      οχι δεν εχω βρει ακρη.
      φαινεται οταν μιλαω στην πρωτη καρτα αν δεχτω κλήση στη δεύτερη οτι το τηλέφωνο ειναι κλειστο
      Είχα το ίδιο πρόβλημα και εγώ και το έλυσα χθες ως εξής.
      Από τις ρυθμίσεις κλήσεων, έβαλα στην δεύτερη κάρτα σε περίπτωση που δεν είμαι διαθέσιμος να προωθείται στην πρώτη κάρτα και όλα σούπερ!

      Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Διαφήμιση
    • Ο/H manosdas έγραψε:

      Ο/H anakondagr έγραψε:

      Ο/H manosdas έγραψε:

      Ο/H anakondagr έγραψε:

      Παιδια καλημερα.
      Εχω στο τηλέφωνο δυο καρτες σιμ.Οταν μιλαω στη Νο1 και με καλουν στη Νο2 δεν ερχεται η κληση καθολου και ο καλων περνει το μηνημα οτι ο συνδρομητής που καλειται εχει πιθανος το τηλ.απενεργοποιημενο .Ενω οτα δεχτω κλήση πχ στην σιμ που μιλαω ερχεται κανονικα η κληση .Ειναι φυσιολογικο αυτο η φταιει καποια ρύθμιση που δεν εχω κανει

      ευχαριστω πολυ
      Καλημέρα φίλε μου. Το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ.Εφόσον τα κινητά λένε ότι είναι dual sim active και όχι dual sim standby.Για ποιον λόγο να μην γίνεται λοιπόν;;;

      Βρήκες άκρη τελικά;;;

      Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
      οχι δεν εχω βρει ακρη.φαινεται οταν μιλαω στην πρωτη καρτα αν δεχτω κλήση στη δεύτερη οτι το τηλέφωνο ειναι κλειστο
      Είχα το ίδιο πρόβλημα και εγώ και το έλυσα χθες ως εξής.Από τις ρυθμίσεις κλήσεων, έβαλα στην δεύτερη κάρτα σε περίπτωση που δεν είμαι διαθέσιμος να προωθείται στην πρώτη κάρτα και όλα σούπερ!

      Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
      Δοκιμαζω και σου λεω .Εχεις αποτελεσμα απ οτι καταλαβα?
      ερχεται η κληση στην πρωτη γραμμη ?
    • Ο/H anakondagr έγραψε:

      Ο/H manosdas έγραψε:

      Ο/H anakondagr έγραψε:

      Ο/H manosdas έγραψε:

      Ο/H anakondagr έγραψε:

      Παιδια καλημερα.
      Εχω στο τηλέφωνο δυο καρτες σιμ.Οταν μιλαω στη Νο1 και με καλουν στη Νο2 δεν ερχεται η κληση καθολου και ο καλων περνει το μηνημα οτι ο συνδρομητής που καλειται εχει πιθανος το τηλ.απενεργοποιημενο .Ενω οτα δεχτω κλήση πχ στην σιμ που μιλαω ερχεται κανονικα η κληση .Ειναι φυσιολογικο αυτο η φταιει καποια ρύθμιση που δεν εχω κανει

      ευχαριστω πολυ
      Καλημέρα φίλε μου. Το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ.Εφόσον τα κινητά λένε ότι είναι dual sim active και όχι dual sim standby.Για ποιον λόγο να μην γίνεται λοιπόν;;;

      Βρήκες άκρη τελικά;;;

      Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
      οχι δεν εχω βρει ακρη.φαινεται οταν μιλαω στην πρωτη καρτα αν δεχτω κλήση στη δεύτερη οτι το τηλέφωνο ειναι κλειστο
      Είχα το ίδιο πρόβλημα και εγώ και το έλυσα χθες ως εξής.Από τις ρυθμίσεις κλήσεων, έβαλα στην δεύτερη κάρτα σε περίπτωση που δεν είμαι διαθέσιμος να προωθείται στην πρώτη κάρτα και όλα σούπερ!

      Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
      Δοκιμαζω και σου λεω .Εχεις αποτελεσμα απ οτι καταλαβα?
      ερχεται η κληση στην πρωτη γραμμη ?
      Κανονικότατα έρχεται η κλήση φίλε μου.
    • Διαφήμιση