Διαφήμιση

Mi 9 Ξεψύχησε...

>> ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ VIP Μελών (Παρασκευή 17/09/2021) !!! <<

Γίνεται η διανομή των νέων MIUI 12.Χ ROM 21.9.15 για 22 συσκευές (Ολοκληρώθηκε)

Άρχισε και πάλι η διανομή όλων των FastBoot ROM της κοινότητας!

Σας Ευχαριστούμε για την υποστήριξή σας !!!

• RE: Mi 9 Ξεψύχησε...

New

Ο/H NikosTrikas έγραψε:

Χθες του έκανα ένα factory reset , από το recovery, με wipe data,και φαίνεται να λειτουργήσε αφού μέχρι στιγμής δεν έχω πρόβλημα,θα δούμε και σας λέω παλι

Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
      Μέχρι σήμερα, κλείνει 24 ωρο,δεν έχει κλείσει και έκανε και δεύτερη φόρτιση.Το είχα στείλει δύο φορές για σέρβις και μου είχαν,πει θέμα στην μνήμη στην μητρική, όντως το είχαν ανοίξει το κινητό, είχαν κάνει όλο τον έλεγχο για θέμα ρεύματος στην πλακέτα, φαίνεται ήταν κάτι άλλο στην μνήμη, λογισμικό,δεν το έχω ξαναδεί αυτό το πράγμα.Δοκιμαστε να φλασαρεται ξανά την μνήμη, ίσως βοηθήσει αρκετούς.Το κινητό επανήλθε, χωρίς να ζεστάινεται στο άπειρο ελάχιστο, πάντως υπάρχουν αρκετά mi9,που έχουν θέμα στην μητρική και η Xiaomi δεν το δέχεται, σύνολο να καταλάβετε,το συγκεκριμένο τηλέφωνο το έστειλα σε 4 διαφορετικά σέρβις,5 φορές,στο τελευταίο σέρβις το έστειλα 2 φορές, καί όλοι είπαν μητρική πλακέτα και μνήμη.

• New

Και σε εμένα δεν άναβε το πρωί αλλά μετά από 2 ώρες σε φορτιστή ξύπνησε μια χαρά.
      Γιατί το έκανε - ο Θεός και η ψυχή του.

Πάντως είναι η πρώτη φορά που το κάνει.
    • Διαφήμιση
    • New

Ο/H dimitris έγραψε:

Και σε εμένα δεν άναβε το πρωί αλλά μετά από 2 ώρες σε φορτιστή ξύπνησε μια χαρά.
      Γιατί το έκανε - ο Θεός και η ψυχή του.

Πάντως είναι η πρώτη φορά που το κάνει.
      Κάνε επαναφορά εργοστασιακών από το recovery