Διαφήμιση

Poco x3 NFC δεν συνδέεται σε Vodafone data

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Poco x3 NFC δεν συνδέεται σε Vodafone data

      Γεια σας, έχω το poco x3 nfc με 12.08 και δεν συνδέεται με τίποτα με τα δεδομένα της Vodafone. Με την cosmote δεν έχει πρόβλημα βλέπει αμέσως τα δεδομένα. Η ίδια sim Vodafone σε iPad Pro 2018 λειτουργεί κανονικά. Επίσης και σε τηλέφωνα παλαιότερα πχ s7 ή j3 λειτουργούν κανονικά τα δεδομένα. Ξέρει κανείς τι φταίει; Καμία ιδέα;
      Ευχαριστώ πολυ
    • Ο/H stavi έγραψε:

      Γεια σας, έχω το poco x3 nfc με 12.08 και δεν συνδέεται με τίποτα με τα δεδομένα της Vodafone. Με την cosmote δεν έχει πρόβλημα βλέπει αμέσως τα δεδομένα. Η ίδια sim Vodafone σε iPad Pro 2018 λειτουργεί κανονικά. Επίσης και σε τηλέφωνα παλαιότερα πχ s7 ή j3 λειτουργούν κανονικά τα δεδομένα. Ξέρει κανείς τι φταίει; Καμία ιδέα;
      Ευχαριστώ πολυ
      Δοκίμασες να βαλεις το apn με το χερι?

      APN: internet.vodafone.gr

      αν θυμαμαι καλα
    • Ολα τα εχουμε δοκιμασει με την Vodafone επαναφορα, διαγραφη, νεο σημειο προσβασης, αλλαγη συσκευης, αλλαγη sim, ανοιγμα καινουριας θυρας, γραμμης κ.λπ. Δουλευε κανονικα μεχρι την 28η Ιουνιου και μετα τιποτα. Σε καμια συσκευη εκτος απο πιο παλιες οπως samsung j3, s7. Σε αυτες δουλευε κανονικα.
    • Διαφήμιση
    • Ο/H stavi έγραψε:

      Ολα τα εχουμε δοκιμασει με την Vodafone επαναφορα, διαγραφη, νεο σημειο προσβασης, αλλαγη συσκευης, αλλαγη sim, ανοιγμα καινουριας θυρας, γραμμης κ.λπ. Δουλευε κανονικα μεχρι την 28η Ιουνιου και μετα τιποτα. Σε καμια συσκευη εκτος απο πιο παλιες οπως samsung j3, s7. Σε αυτες δουλευε κανονικα.
      Εφ'όσον με κάρτα άλλου παρόχου όπως αναφέρεις (πχ Cosmote), δεν έχεις κάποιο πρόβλημα με τα Data, τότε είναι σχεδόν βέβαιο πως έχεις πρόβλημα με το APN ή με τον ίδιο τον πάροχο.

      Επικοινώνησε με την εξυπηρέτηση πελατών ώστε να σου στείλουν αυτόματα τις ρυθμίσεις APN για το Internet (Data).
      Θα το λάβεις αυτόματα υπό μορφή SMS και θα περαστεί αυτόματα στην συσκευή σου.
      Θα πρέπει αμέσως μετά να κάνεις Reboot στην συσκευή σου για να δουλέψει σωστά. :D
      Γίνε και εσύ εύκολα V.I.P μέλος !



      ή επέλεξε να κάνεις μία δωρεά
      Δωρεά προς την κοινότητα (Donation)
    • Έχω κι εγώ το ίδιο πρόβλημα.χθες άλλαξα νέα κάρτα sim από vodafone. Διαπιστωσα ότι 2φορες που έκανα επανεκκίνηση,μετά δεν βρίσκει δεδομενα.πηγαινοντας κ κανοντας επαναφορά στην apn βρισκει αμεσως τα δεδομένα.
      Μου είπαν από Vodafone να δοκιμάσω και σε άλλη συσκευή...αλλά δεν είναι και πολύ εύκολο.
      Έβγαλες άκρη εσύ;
    • έβγαλε άκρη από μόνο του. μετά από ένα μήνα ξαναλειτουργησαν μόνα τους κ τωρα πάλι σταμάτησαν κ μου λένε ότι φταίει κάποια ρύθμιση. εν τω μεταξύ πρώτα σέρφαρα με COSMOTE κ μιλούσα με vodafone ταυτοχρονα. τωρα δεν γινεται. ξερει κανεις αν εγινε κατι με ενημερωσεις;
    • Διαφήμιση