Διαφήμιση

Γενική συζήτηση για το Poco F3

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Όσο είσαι σε Android11 roms δεν χρειάζεται αλλαγή εκτός αν έχεις κάποιο πρόβλημα με αυτό το TWRP. Όταν θα βγούνε Global Stable με Android 12 θα πρέπει να πάμε σε ΝΕΟ build του TWRP.

      Κάτοχος και εγώ του F3 8/256 θετικές εντυπώσεις μέχρι στιγμής, περίμενα περισσότερα από την μπαταρία. Δεν μετάνιωσα την αγορά που έκανα μιας και το PocoF1 δεν παίρνει πλέον αναβαθμίσεις ασφάλειας (είναι με stock rom, stable), αλλά δεν βλέπω και μεγάλες αλλαγές μεταξύ των 2. Το F1 ακόμα παραμένει αξιοπρεπέστατο. Περιμένω το ξεκλείδωμα, μετράω ώρες.
      Υ.Γ. Την πουτ@νατηνΚλητική ουτε αυτήν την χρειαζόμαστε πλέον; X(
    • Ο/H tzifos έγραψε:

      Όσο είσαι σε Android11 roms δεν χρειάζεται αλλαγή εκτός αν έχεις κάποιο πρόβλημα με αυτό το TWRP. Όταν θα βγούνε Global Stable με Android 12 θα πρέπει να πάμε σε ΝΕΟ build του TWRP.

      Κάτοχος και εγώ του F3 8/256 θετικές εντυπώσεις μέχρι στιγμής, περίμενα περισσότερα από την μπαταρία. Δεν μετάνιωσα την αγορά που έκανα μιας και το PocoF1 δεν παίρνει πλέον αναβαθμίσεις ασφάλειας (είναι με stock rom, stable), αλλά δεν βλέπω και μεγάλες αλλαγές μεταξύ των 2. Το F1 ακόμα παραμένει αξιοπρεπέστατο. Περιμένω το ξεκλείδωμα, μετράω ώρες.
      Μπορείς να κάνεις μια δοκιμή σε αυτό που λέω παραπάνω για το viber;;

      Το λέω σε σένα μιας και έχουμε το ίδιο μοντέλο.
    • Καλησπέρα και καλή χρονιά πριν 4 μέρες έγινα κάτοχος του poco f3 και εχω μείνει πολύ ευχαριστημένος προς το παρόν.. Θα ήθελα να ρωτήσω γτι δεν μπορώ να βάλω κάποιο δικό μ ringtone.. Ενώ το εζω περάσει στο κινητό και το έχω επιλέξει όταν. Ε καλούν ακούγεται ο εργοστασιακό ήχος κλήσης...
    • Διαφήμιση
    • Κάποιο bug είναι. Κι εγώ διαλέγω συγκεκριμένο ringtone για μια επαφή και συνεχίζει και παίζει αυτό που είναι επιλεγμένο για γενικό ήχο κλήσης.
    • Ο/H giorgiog13 έγραψε:

      Μπορείς να κάνεις μια δοκιμή σε αυτό που λέω παραπάνω για το viber;;
      Το λέω σε σένα μιας και έχουμε το ίδιο μοντέλο.
      Δεν γίνεται, δεν έχω 2η κάρτα SIM για να φτιάξω 2ο account Viber
      Υ.Γ. Την πουτ@νατηνΚλητική ουτε αυτήν την χρειαζόμαστε πλέον; X(
    • Ο/H tzifos έγραψε:

      Ο/H giorgiog13 έγραψε:

      Μπορείς να κάνεις μια δοκιμή σε αυτό που λέω παραπάνω για το viber;;
      Το λέω σε σένα μιας και έχουμε το ίδιο μοντέλο.
      Δεν γίνεται, δεν έχω 2η κάρτα SIM για να φτιάξω 2ο account Viber
      ΟΚ, σε ευχαριστώ για την ανταπόκριση όπως και να έχει.

      Αν κάποιος άλλος έχει τη δυνατότητα να το δοκιμάσει θα του ήμουν υπόχρεος. Έχω κάνει και σχετική αναφορά στην xiaomi αλλά ιδέα δεν έχω αν θα ανταποκριθεί. Είναι μεγάλο πρόβλημα πάντως αν το χρησιμοποιείς σαν εργαλείο για τη δουλειά σου.

      Κάθε βοήθεια δεκτή!!
    • Διαφήμιση
    • Πέρασε κανείς miui 13 να μας πει εντυπώσεις?
      "στα πενήντα σου συνειδητοποιείς ότι ένα ρολόι των 50€ δείχνει την ίδια ώρα με ένα των 50.000€"
    • Ο/H giorgiog13 έγραψε:

      Ο/H tzifos έγραψε:

      Ο/H giorgiog13 έγραψε:

      Μπορείς να κάνεις μια δοκιμή σε αυτό που λέω παραπάνω για το viber;;
      Το λέω σε σένα μιας και έχουμε το ίδιο μοντέλο.
      Δεν γίνεται, δεν έχω 2η κάρτα SIM για να φτιάξω 2ο account Viber
      ΟΚ, σε ευχαριστώ για την ανταπόκριση όπως και να έχει.
      Αν κάποιος άλλος έχει τη δυνατότητα να το δοκιμάσει θα του ήμουν υπόχρεος. Έχω κάνει και σχετική αναφορά στην xiaomi αλλά ιδέα δεν έχω αν θα ανταποκριθεί. Είναι μεγάλο πρόβλημα πάντως αν το χρησιμοποιείς σαν εργαλείο για τη δουλειά σου.

      Κάθε βοήθεια δεκτή!!
      Tι προβλημα εχεις με το βαιπερ
      εχω δυο καρτες μηπως μπορω να βοηθησω ?
    • Γενική συζήτηση για το Poco F3

      Ούτε κι εμένα μου στέλνει φωτό στο 2ο viber. Μπορεί να είναι γενικό θέμα όπως στο messenger που δείχνει τετράγωνες φυσαλίδες αντί για στρογγυλές.
    • Ο/H anakondagr έγραψε:


      Tι προβλημα εχεις με το βαιπερεχω δυο καρτες μηπως μπορω να βοηθησω ?
      Αυτό εδώ είχα ρωτήσει........

      Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους.

      Έχει κανείς βάλει την 12.5.7 στο poco του; Κι αν ναι, αντιμετωπίζει κανένα πρόβλημα με τα dual apps και συγκεκριμένα το viber? Εμένα μετά την αναβάθμιση το 2ο viber έχει θέματα με τις φωτογραφίες, ούτε στέλνει ούτε δέχεται. Έχω δώσει όλα τα permissions, εχω κάνει επανεγκαταστάσεις, έχω κάνει τράμπα τα νουμερα στο 1ο και στο 2ο viber και παντα το 2ο εχει προβλημα. Το πρωτο ανεξαρτήτως αριθμου δουλευει κανονικα. Οσο ήμουν στην προηγουμενη rom δουλευαν και τα δυο ρολόι.

      Καμια ιδεα;;;;
    • Διαφήμιση
    • Ο/H giorgiog13 έγραψε:


      Αυτό εδώ είχα ρωτήσει........
      Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους.

      Έχει κανείς βάλει την 12.5.7 στο poco του; Κι αν ναι, αντιμετωπίζει κανένα πρόβλημα με τα dual apps και συγκεκριμένα το viber? Εμένα μετά την αναβάθμιση το 2ο viber έχει θέματα με τις φωτογραφίες, ούτε στέλνει ούτε δέχεται. Έχω δώσει όλα τα permissions, εχω κάνει επανεγκαταστάσεις, έχω κάνει τράμπα τα νουμερα στο 1ο και στο 2ο viber και παντα το 2ο εχει προβλημα. Το πρωτο ανεξαρτήτως αριθμου δουλευει κανονικα. Οσο ήμουν στην προηγουμενη rom δουλευαν και τα δυο ρολόι.

      Καμια ιδεα;;;;
      Οχι σε εμενα δουλευει κανονικα και στα δυο νουμερα στελνει και δεχεται φωτο .Λειτουργεί με την πρωτη που εκαν τη διπλη εφαρμογη βαιπερ χωρις θεματα