Διαφήμιση

Xiaomi Mi 11 PRO - Ο Βασιλιάς του Android (Ένα τηλέφωνο που έχει τα πάντα εκτός από μια παγκόσμια κυκλοφορία)

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Υπενθυμίζουμε ότι ο Lei Jun χρησιμοποιούσε εδώ και μήνες το αγαπημένο
      του Xiaomi Mi 11 Pro – μέχρι σήμερα όμως, αφού η ένδειξη κάτω από τις
      τελευταίες του δημοσιεύσεις στο δημοφιλές κινέζικο social network έχουν
      γίνει από μία άγνωστη (μέχρι στιγμής) συσκευή.

      Σύμφωνα με τις πληροφορίες από τα νιντζάκια μας, η δημοσίευση του CEO της Xiaomi που έγινε στις 14 Ιουλίου έγινε από το γνωστό Mi 11 Pro, όμως η επόμενη στις 16 Ιουλίου έγινε από κάποια «άγνωστη Xiaomi συσκευή»......
      Πηγή: me-neo-smartphone-sto-cheri-o-lei-jun-tis-xiaomi-mi-mix-4-i-mi-12
      Κινητάρα σε όλα του το Mi 11 pro.... Όλα σ' ένα, τακτοποιημένα! Από την άλλη οι αναβαθμίσεις στο λειτουργικό συνεχίζονται τακτικότατα και εβδομαδιαία
      δηλ. τόσο τακτικά όπως βγάζει και τις καινούργιες συσκευές... Διορθώνοντας τα αδιόρθωτα σε μια πλήρης συσκευή, χάνεις έτσι και την αγωνία μιας μελλοντικής αναβάθμισης!

      Υ.Γ. Άρχισαν τα όργανα με την επιπλέον φορολογία.... Για 6 ευρώ αγορά>>>> έρχεται SMS στο κινητό και πληρώνεις 4 ευρώ για ΕΛΤΑ + ΤΕΛΩΝΕΙΟ + ΦΠΑ (Αliexpress)! Κερδάμε.... Καλά ρε σεις τι ψηφίσατε???
    • Με τις υγείες ......να το χαρείς.

      Γράψε και δικές σου εντυπώσεις...

      ..........

      Ήρθαν τα καταπληκτικά Redmi AirDots 3 Pro - Bluetooth 5.2

      Άλλη αίσθηση....Φοβερός ήχος....δεν έχω λόγια. Σας γράφω ακούγοντας το Dust in Wind - Kansas που σας αφιερώνω και δεν θέλω καθόλου να τα αποχωριστώ από τα αυτιά μου.....

      Κουμπώνουν καταπληκτικά είναι πολύ ελαφριά και παράγουν έναν ήχο σαγηνευτικό με ωραίο μπάσο με απόλυτη καθαρότητα ήχου. Φαίνεται πως πάνε να τσιρίξουν αλλά το μπάσο είναι πάντα εκεί και συμπληρώνει τον ήχο καταπληκτικά!

      Οι κλήσεις είναι πεντακάθαρες και είναι σαν να βρίσκεσαι σε απομονωμένο περιβάλλοντα χώρο. Δεν τα καταλαβαίνει κάποιος ότι τα έχεις στα αυτιά σου....είσαι σαν τους παρουσιαστές TV!

      Είναι πανέμορφα, φορτίζουν γρήγορα, ασύρματα και ήρθαν χωρίς τελωνείο!

      Τα συνιστώ για αγορά σε περίπτωση που θέλετε ν' αναβαθμίσετε ή ν' αγοράσετε νέα ακουστικά. Θα με θυμείτε! Μπράβο Redmi! Στο τέρμα λοιπόν ο ήχος με "Save Your Tears for another Day"...... (13/9/22 Στοκχόλμη)


      Υ.Γ. Κινητό και AirDots σε μωβ-γκρι χρώμα φεύγουν πλέον από τα από τα χέρια μου και κατευθύνονται οριστικά προς το έτερον ήμισυ! Καιρός να πάρω πίσω τα κεκτημένα και την οθονάρα του ΜΙ Mix Fold (παππούς γαρ)!




    • Διαφήμιση
    • Μια ενδιαφέρουσα ιστορία για το επερχόμενο Mi 12 Ultra:

      Δίας: Είναι ο πατέρας των θεών και των ανθρώπων.

      Ο Άρης (K40GE), ο Απόλλων (Mi10T), ο Περσέας (Mix3) και ο Ηρακλής (εσωτερική κωδική ονομασία του Mi9) είναι τα παιδιά του.

      Έρως: Ο γιος της Αφροδίτης (Mi11) και του Άρη (Mi11Pro), είναι έρωτας.

      Ο Άρης (K40GE) και η Iris (RN10JE) πιστεύεται επίσης ότι έχουν παιδιά. Έκαναν τον Απόλλωνα (Mi10T) να ερωτευτεί.
    • ...τι μας λέει εδώ το αγαπημένο μας Xiaomi-miui.gr?
      "....Αντιπροσωπεύοντας μια σημαντική ανακάλυψη στη σχεδίαση του smartphone, το HONOR Magic3 Pro+ προσφέρει έναν εξαιρετικό σχεδιασμό, με Super Curved Nano Crystal Shield και Nano Ceramic σώμα, δημιουργώντας ένα εξαιρετικό και άνετο κράτημα και μεγαλύτερο επίπεδο σκληρότητας και αντοχής."

      Αν ανατρέξετε λίγα post πιο πάνω θα δείτε ότι αυτό ακριβώς το film Nano Crystal Shield και Nano Ceramic σώμα έχω ήδη φορεμένο στον βασιλιά του android!!! Τι να μας πει και η HONOR μήνες μετά!!!!
    • Διαφήμιση
    • Εντάξει... Δελτίο Τύπου της Honor είναι...

      Τι ήθελες να πει ? :lol: :lol:
      Γίνε και εσύ εύκολα V.I.P μέλος !



      ή επέλεξε να κάνεις μία δωρεά
      Δωρεά προς την κοινότητα (Donation)
    • ...κι αυτή την είδηση, άραγε πως την σχολιάζετε;
      Όπως ξέρετε το GN2 τοποθετήθηκε από την Xiaomi στο Mi 11 PRO (Βασιλιά του Android) και τώρα.... θέλει να το φορέσει και η Google στο Pixel 6!!!
      A ρε Xiaomάρα τρέλλανε τους κι αλλο....
      ή μήπως η camera μας θα εκτοξευτεί;
      Ρε πάρτους και τα σώβρακα.....
    • Καλημέρα επειδή σκέφτομαι την αγορά ή μεταχειρισμένου Mi 11 οταν πεσουν οι τιμές τους κοντά στα 450-500 ή στην αγορά από κίνα του Mi 11 pro και να περάσω την xiaomi.eu, αν κάποια στιγμή θελήσω να το πουλήσω θα υπάρχει ζήτηση ή επειδή δεν έχει κυκλοφορήσει παγκόσμια θα έχω πρόβλημα και δεν θα μπορεί να πουληθεί ούτε 300 ευρώ;
    • Ο/H fragsp έγραψε:

      Καλημέρα επειδή σκέφτομαι την αγορά ή μεταχειρισμένου Mi 11 οταν πεσουν οι τιμές τους κοντά στα 450-500 ή στην αγορά από κίνα του Mi 11 pro και να περάσω την xiaomi.eu, αν κάποια στιγμή θελήσω να το πουλήσω θα υπάρχει ζήτηση ή επειδή δεν έχει κυκλοφορήσει παγκόσμια θα έχω πρόβλημα και δεν θα μπορεί να πουληθεί ούτε 300 ευρώ;
      Συνήθως δύσκολα κάποιος θα πάρει κινητό που δεν λειτουργεί σωστά out of box και θέλει ξεκλείδωμα και σκάλισμα, αν βάλω και τα προβλήματα που έχει ο 888 μπαταρία, υπερθέρμανση για μένα είναι πολύ κακή αγορά, τα ζυγίζεις και βλέπεις.

      Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Διαφήμιση
    • Ο/H fragsp έγραψε:

      Καλημέρα επειδή σκέφτομαι την αγορά ή μεταχειρισμένου Mi 11 οταν πεσουν οι τιμές τους κοντά στα 450-500 ή στην αγορά από κίνα του Mi 11 pro και να περάσω την xiaomi.eu, αν κάποια στιγμή θελήσω να το πουλήσω θα υπάρχει ζήτηση ή επειδή δεν έχει κυκλοφορήσει παγκόσμια θα έχω πρόβλημα και δεν θα μπορεί να πουληθεί ούτε 300 ευρώ;
      Αν επιζητάς τη μεταπώληση ενός κινητού θα σου έλεγα να μην αγοράσεις το 11 pro.
      Αν τώρα θέλεις ψαγμένο κινητό για σωστή φτηνή προσωπική χρήση που να έχει και εβδομαδιαία ενημέρωση στο soft...αυτή η επιλογή σου είναι η ενδεδειγμένη!
      Υ.Γ. Τώρα οι αναφορές στην μπαταρία από ορισμένους είναι για γέλια και για κλάματα....μην πω τίποτα χειρότερο (μιας και δεν έχουν την συσκευή πιθανώς να σαμσουνίζουν)!