Διαφήμιση

poco x3 pro πρώτες εντυπωσεις

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • poco x3 pro πρώτες εντυπωσεις

      Αυτό που ξαφνικά 'πεθαίνει' το τηλ από ότι λένε ίσως σώζεται με το να μη το φορτίζετε με τον ταχυφορτιστή του παρά μόνο σε ανάγκη.Επίσης οχι magisk modules που αφορούν μπαταρία.Τωρα με τις custom rom λένε ότι ίσως μεν ζοριζεται (στη διαδικασία φλασαρίσματος) αλλά αν η custom rom κάνει καλύτερη διαχείρηση των thermals κλπ από το MIUI,σε αυτή την περίπτωση μπορεί και να το σωσεις από βέβαιο θάνατο.
    • poco x3 pro πρώτες εντυπωσεις

      Δοκίμασα ξανά να την περάσω και την δέχτηκε την 14 τελικά.

      Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
      Xiaomi POCO X5 Pro 5G 8/256GB (Global HyperOS)
    • Καλησπέρα, έχω το κινητό σε εντελώς στοκ κατάσταση και για κάποιο λόγο έχει παραμείνει στην 13.0.1 χωρίς καμία άλλη ενημέρωση. Ακόμα και χειροκίνητα να το βάλει να ψάξει για update, δεν το εμφανίζει. Μήπως γνωρίζετε γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτό? Μπορώ να περάσω την τελευταία 13 με αναβάθμιση μέσω πακέτου από τον updater στις ρυθμίσεις?
    • Διαφήμιση
    • poco x3 pro πρώτες εντυπωσεις

      Καλησπέρα, ναι, γίνεται, κατέβασέ τη και εγκατέστησέ την από τον updater.

      Εν τω μεταξύ, εγώ άφησα στην άκρη το νέο μου Poco X5 5G και γύρισα στο X3 Pro, πιο πολύ βολεύτηκα με αυτό.

      Poco X3 Pro via Tapatalk
      Xiaomi POCO X5 Pro 5G 8/256GB (Global HyperOS)
    • poco x3 pro πρώτες εντυπωσεις

      Ο/H topmar έγραψε:

      Καλησπέρα, ναι, γίνεται, κατέβασέ τη και εγκατέστησέ την από τον updater.

      Poco X3 Pro via Tapatalk


      Κατέβασα ΟΤΑ όλες τις αναβαθμίσεις μέχρι την τελευταία 13. Φοβήθηκα να προχωρήσω στην 14 γιατί είναι καινούρια έκδοση ακόμα. Εσύ την έχεις περάσει?


      Sent from my iPhone using Tapatalk
    • poco x3 pro πρώτες εντυπωσεις

      Μια χαρά είναι, βάλτην, την τελευταία 14.0.2.0 έχω στο δικό μου.

      Poco X3 Pro via Tapatalk
      Xiaomi POCO X5 Pro 5G 8/256GB (Global HyperOS)
    • poco x3 pro πρώτες εντυπωσεις

      Καλημέρα, μήπως υπάρχει κάποιο link για κατέβασμα της ROM 13.0.6.0 SJUEUXM, για χειροκίνητο πέρασμα ;

      Άκυρο, τη βρήκα:
      Temporary file download page

      Poco X3 Pro via Tapatalk
      Xiaomi POCO X5 Pro 5G 8/256GB (Global HyperOS)
    • Διαφήμιση
    • poco x3 pro πρώτες εντυπωσεις

      Νέα έκδοση της GCam (8.8.224) μπήκε στο κινητό σήμερα, μέσω της εφαρμογής από το Google Play (GCamloader Enhanced).

      Poco X3 Pro via Tapatalk



      Όσοι την εγκαταστήσουν στο κινητό τους, ας μου πουν μετά εάν δουλεύει η εναλλαγή της κάμερας (στην πίσω κάμερα του κινητού, όχι στην selfie κάμερα) κατά τη διάρκεια βιντεοκλήσης στο Viber, γιατί δεν μου δουλεύει εμένα και υποψιάζομαι ότι φταίει η GCam.
      Xiaomi POCO X5 Pro 5G 8/256GB (Global HyperOS)
    • poco x3 pro πρώτες εντυπωσεις

      Καλημέρα, ξέρει κανείς αν πάρουμε και άλλες εκδόσεις miui η εστω μελλοντικές αναβαθμίσεις ασφαλείας;Γιατί Android 14 χλωμό...
    • poco x3 pro πρώτες εντυπωσεις

      Αναβαθμίσεις ασφαλείας θα παίρνει, αλλά Android 14 (Miui 15) όχι.

      Από προχθές που πήρε ένα update η εργοστασιακή εφαρμογή των θεμάτων, βγάζει ανά λίγα λεπτά στο κινητό, μήνυμα σφάλματος και διακοπή λειτουργίας της εφαρμογής (δείτε την φώτο).

      Έχει κι άλλος παρόμοιο πρόβλημα με την εφαρμογή των θεμάτων στο κινητό;

      Poco X3 Pro via Tapatalk
      Xiaomi POCO X5 Pro 5G 8/256GB (Global HyperOS)
    • poco x3 pro πρώτες εντυπωσεις

      Ο/H topmar έγραψε:

      Αναβαθμίσεις ασφαλείας θα παίρνει, αλλά Android 14 (Miui 15) όχι.

      Από προχθές που πήρε ένα update η εργοστασιακή εφαρμογή των θεμάτων, βγάζει ανά λίγα λεπτά στο κινητό, μήνυμα σφάλματος και διακοπή λειτουργίας της εφαρμογής (δείτε την φώτο).

      Έχει κι άλλος παρόμοιο πρόβλημα με την εφαρμογή των θεμάτων στο κινητό;

      Poco X3 Pro via Tapatalk
      Τι update πήρε; Security patches μήπως;
    • Διαφήμιση
    • Αν έχει προκύψει κάποια προβληματική αναβάθμιση μπορείς να την διαγράψεις από τις Ρυθμίσεις > Εφαρμογές > Θέματα > Διαγραφή ενημέρωσης
      Γίνε και εσύ εύκολα V.I.P μέλος !



      ή επέλεξε να κάνεις μία δωρεά
      Δωρεά προς την κοινότητα (Donation)