Διαφήμιση

πρόβλημα με την προεπιλογή κάμερας

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • πρόβλημα με την προεπιλογή κάμερας

      Καλησπέρα, κάτοχος του (Xiami Mi Note 10 Lite), γύρο στον Φεβρουάριο έκανα την αναβάθμιση από Android 10 σε 11 και 12.1.4 MIUI γενίκα μια χαρά όλα εκτός από το θέμα με την κάμερα....τέλος πάντων εγώ στην εργασία μου χρησιμοποιώ την εφαρμογή (WFM App Managger) και το (Timestamp Camera Free) όπου πριν την ενημέρωση ως ΠΡΟΕΠΙΛΕΓΜΕΝΗ κάμερα είχα την (Timestamp Camera Free) και μου δούλευε πένα....μετά όμως την ενημέρωση πλέον χάθηκε η ΠΡΟΕΠΙΛΕΓΜΕΝΗ κάμερα αυτή που ανέφερα και με πετάει στην απλή κάμερα του κινητού και αυτό μου προκαλεί χρονοκαθυστέρηση στην δουλειά μου.. διότι πρέπει μέσα από την εφαρμογή την WFM App να τραβήξω από την απλή κάμερα και να εξέρθω και να τραβήξω ξανά από την (Timestamp Camera Free) οπότε και ποιο χρονοβόρο αλλά και χαλάω και περισσότερο χώρο στην συσκευή.... απ'οσο είδα στο android 11 λόγο ασφάλειας απενεργοποίησαν τις επιλογές προεπιλογής, μήπως υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος να βάλω την άλλη κάμερα σαν προεπιλεγμένη χωρίς να κάνω εργοστασιακές ρυθμίσεις ή να ξαναγυρίσω πίσω στο Android 10 ;;;; Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων !!! ?( ?( ?(