Διαφήμιση

Redmi Note 9 Pro Προβλημα με Ηχειο

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Redmi Note 9 Pro Προβλημα με Ηχειο

      Καλησπερα σας και Χρονια πολλα!

      Μιας κα κατοχος του κινητου xiaomi redmi note 9 pro 6/128 το οποιο το εχω αγορασει απο καταστημα και χρηση δυο εβδομαδες διχως να εχω πειραξει κατι στην συσκευη αντιμετωπιζω προβλημα με τον ηχο ενω ακουγοταν κανονικα απο χτες απογευμα ακουγεται παρα πολυ χαμηλα ισα ισα που ψιθιριζει μονο με ακουστικα παιζει κανονικα οπως ηταν!
      *εχω δοκιμασει την ρυθμιση για τον καθαρισμο ηχειου αλλα τιποτα δυστηχως..
      :| :|
    • Δες στο cit engineering mode αν ανταποκρίνεται σωστά.
      Πήγαινε στο σχετικά με το τηλέφωνο και πάτα επαναλαμβανόμενα στο Kernel και κάνε τεστ τα μικρόφωνα, μεγάφωνα...
    • Καλημερα σε ευχαριστω για την συντομη απαντηση σου κοιταξα τα παρακατω οπως ειναι στην συσκευη μου

      *play music by recevier OK!
      *Speaker test OK!
      *Playmusic by speaker FAIL! (ΔΙΟΤΙ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ Ο ΗΧΟΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΑ
      *Headset test OK!

      και συνεχιζει το ιδιο προβλημα.. :|
    • Διαφήμιση
    • καλημερα σας!
      ολα καλα με το προβλημα λυθηκε απλα χρειαζεται 4-5 φορες με δυναμομενο το κινητο οχι αθορηβη λειτουργια και στην εκαθαριση ηχειου αρκετες φορες,και φτιαχνει απο μονο του! :D ^^