Διαφήμιση

Mi Camera, 1080 χανει συνεχεια την συνδεση, ΠΡΟΣΟΧΗ στην αγορα της!!!!!!!!! ΟΧΙ ΓΙΑ ΚΑΜΕΡΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑ΅που να την εμπιστευεστε!!!!!!

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Mi Camera, 1080 χανει συνεχεια την συνδεση, ΠΡΟΣΟΧΗ στην αγορα της!!!!!!!!! ΟΧΙ ΓΙΑ ΚΑΜΕΡΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑ΅που να την εμπιστευεστε!!!!!!

      πηρα και εγω μια τετοια, πεταμενα λεφτα, αχρηστη καμερα εντελως!!!
      Ευκολη εγκατασταση, αλλα δουλευει 2-3 μερες, μετα η εφαρμογη λεει οτι δεν μπορει να συνδεθει, μετραει μεχρι το 10% 2 με 3 φορες και σου λεει unable to connect.
      Εαν πας και την βαλεις και την βγαλεις στην πριζα, ολα καλα, για 2-3 μερες παλι!!!!
      Τοκινητο ειναι i-phone, η εφαρμογη ειναι το τελευταιο update, reboot device και reboot του iphone πλα δεν πιανουν
      τι να πω? οτι καλη ειναι, απλα να την εχετε διπλα σας για τα restart??? ξεφτιλες ντιπ, κινεζικα απο τα βαθη της Κινας,
      καμια επιλογη σε καμια που να δουλευει και να μην χρειαζεται να κανω 200 χιλιομετρα για restart????
    • international, Απο τον Κωτσοβολο την πηρα.
      δουλευει για 3 μερες, ολα καλα και γρηγορα, μετα απλα πεθαμενη, ουτε reboot ουτε τιποτα.
    • Διαφήμιση
    • Με 4 κάμερες σε μόνιμη σύνδεση σε διάφορα σημεία του σπιτιού, δεν έχει γίνει ποτέ αποσύνδεση απο το δίκτυο. Λογικά το πρόβλημα οφείλεται στη κάκιστη ποιότητα των υλικών της συσκευής σου. Η εταιρεία σου ψωνίζει απο το ίδιο μαγαζί με τη pony, οπότε είναι παιδικές ασθένειες ίδιες με του GS5.
    • Τι καμερες εβαλες και ειναι σταθερες? ειχα ακουσει καλες κριτικες και ειπα να κανω μια δοκιμη, αλλα δεν ειναι δυνατον ανα 3 μερες να κανω 160 χιλιομετρα για reset, και βεβαια δεν ανταποκρινεται καθολου στο χαρακτηριστικο, καμερα ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ οταν δεν δουλευει!!!!!!
    • Δεν την παίρνεις για λίγες μέρες στο σπίτι σου να δεις εάν κάνει τα ίδια και γενικότερα να μπορείς να κάνεις ελέγχους λειτουργίας ?
    • Πρεπει να ειναι ελατωματικη παρτιδα, μεγαλη!!! Πηρε και ενας φιλος απο e-shop. Σε μερικες ημερες κολλησε, εκανε reset, και τωρα δεν διαβαζει το QR code!!!!
      Κριμα για την εταιρια, την ειχα σε εκτιμηση.
      Θα την δοκιμασω με την πρωτη ευκαιρια.
    • Διαφήμιση
    • Mi Camera, 1080 χανει συνεχεια την συνδεση, ΠΡΟΣΟΧΗ στην αγορα της!!!!!!!!! ΟΧΙ ΓΙΑ ΚΑΜΕΡΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑ΅που να την εμπιστευεστε!!!!!!

      Μιλάμε για την ikilab 1080?και εμένα δεν μου διαβάζει με τίποτα το qr

      Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Ο/H George79 έγραψε:

      πηρα και εγω μια τετοια, πεταμενα λεφτα, αχρηστη καμερα εντελως!!!
      Ευκολη εγκατασταση, αλλα δουλευει 2-3 μερες, μετα η εφαρμογη λεει οτι δεν μπορει να συνδεθει, μετραει μεχρι το 10% 2 με 3 φορες και σου λεει unable to connect.
      Εαν πας και την βαλεις και την βγαλεις στην πριζα, ολα καλα, για 2-3 μερες παλι!!!!
      Τοκινητο ειναι i-phone, η εφαρμογη ειναι το τελευταιο update, reboot device και reboot του iphone πλα δεν πιανουν
      τι να πω? οτι καλη ειναι, απλα να την εχετε διπλα σας για τα restart??? ξεφτιλες ντιπ, κινεζικα απο τα βαθη της Κινας,
      καμια επιλογη σε καμια που να δουλευει και να μην χρειαζεται να κανω 200 χιλιομετρα για restart????
      Το ίδιο ακριβώς πρόβλημα έχω και εγώ.
      Απλά όταν κολλάει σε αφήνει μέσα από την εφαρμογή να της κάνεις reboot χωρίς να κάνεις 200 χιλιόμετρα για restart.

      Περιμένω κάποιο firmware update για να λυθεί αυτό το πρόβλημα.