Διαφήμιση

Redmi note 10 pro

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • εγω πολυ απλα ως αμυαλος κολημενος παλι χιαομι πηρα.απο της λιγες μερες που το εχω δεν παρατηρησα αυτο που λενε για την οθονη(τρεμοπαιξημο σε χαμηλη ενταση φωτισμουη και το αντιθετο.,κατα τα αλλα εντυπωσιαστικα απο την αμολεντ απο τα στερο ηχεια,την καμερα που ειναι 2 κλικ καλυτερη απο το ρμν 9 προ.σαν αναβαθμιση σειρας λεει πολλα μεχρι στιγμης.να μην ειχε αυτο το κολλημα με εφαρμογες google θα ηταν το τελειο.
    • δλδ αξιζει απο το 9 προ η αλλαγη? ή περιμενουμε επομενο μοντελο καλυτερα?
      Δημοκρατία είναι 4 λύκοι και 1 πρόβατο να ψηφίζουν για φαγητό...
    • κατα την αποψη μου μετα το 8 αυτο επρεπε να ειναι η συνεχεια της σειρας,το 9 ουσιαστικα δεν ηταν ο διαδοχος του 8.αυτο ( το 10) εχει αναβαθμησει οχι μονο την σειρα αλλα νομιζω και ολες της συσκευες αυτου του μπατζετ.(αμολεντ,108 καμερα,στερεο ηχεια) ισως αν εβαζε και καλυτερο επεξεργαστη τοτε θα μιλουσαμε για ανωτερου επιπεδου τηλ.Δεν πειραζει ομως αφηνουμε μερικα χαρακτηριστικα για της..ναυαρχιδες. :/ :rolleyes:
    • Διαφήμιση
    • ωραια ,ξεκλειδωσα bootloader, περασα twrp, και φυσικα την xtrv stable. ολα δειχνουν ωραια να λειτουργουν ολες οι εφαρμογες που χρησιμοποιουσα και πριν,facebook,messentzer,i.bang,ολα.ευχαριστημενος απο τον dialer,ακομα και με τον browser που ειναι πιο ελαφρυς απο τον μανησιο.ευχαριστιες στα παιδια που ασχολουνται με εμας.υ.γ. ξεχασα να πω και για το aod τελειο.
    • επανερχομαι με εντυπωσεις απο το ρμν10 προ.δυστηχως παρα τα καλα χαρακτηριστικα που εχει σαν συσκευη η χιαομι τα εχει κανει σκ@τ2 απο αποψη λειτουργικου,ειδοποιησησεις που ερχονται οταν αυτες θελουν και οσες φορες θελουν σε επαναληψη παρολο που της εχω δει.εχουν χαθει καποιες εντολες απο της ρυθμισεις στης εντολες που εχει σαν developer με αποτελεσμα να μην μπορω να τρεξω καποιες εφαρμογες οπως πχ για το τυπου λεντ ειδοποιηση και καποιες αλλες,η ακομα και το παντα ανοιχτη οθονη το οποιο(παντα συνεχως δηλαδη) παραμενει στα 10 δευτερολεπτα ανοικτο,αραγε τι σκεφτονταν οταν βαζανε αυτο το χαρακτηριστικο.το δουλεψα με επισημη ρομ,περασα την xtrv stable,και μια αλλη σταθερη απο xda.ολες τα ιδια ακριβως θεμματα.αρα ειναι θεμα λειτουργικου που διανεμει η mi.κριμα να νιωθει καποιος απογοητευση με καινουργια συσκευη.
    • Ο/H stauros2653 έγραψε:

      επανερχομαι με εντυπωσεις απο το ρμν10 προ.δυστηχως παρα τα καλα χαρακτηριστικα που εχει σαν συσκευη η χιαομι τα εχει κανει σκ@τ2 απο αποψη λειτουργικου,ειδοποιησησεις που ερχονται οταν αυτες θελουν και οσες φορες θελουν σε επαναληψη παρολο που της εχω δει.εχουν χαθει καποιες εντολες απο της ρυθμισεις στης εντολες που εχει σαν developer με αποτελεσμα να μην μπορω να τρεξω καποιες εφαρμογες οπως πχ για το τυπου λεντ ειδοποιηση και καποιες αλλες,η ακομα και το παντα ανοιχτη οθονη το οποιο(παντα συνεχως δηλαδη) παραμενει στα 10 δευτερολεπτα ανοικτο,αραγε τι σκεφτονταν οταν βαζανε αυτο το χαρακτηριστικο.το δουλεψα με επισημη ρομ,περασα την xtrv stable,και μια αλλη σταθερη απο xda.ολες τα ιδια ακριβως θεμματα.αρα ειναι θεμα λειτουργικου που διανεμει η mi.κριμα να νιωθει καποιος απογοητευση με καινουργια συσκευη.
      Υποτίθεται πως όλα αυτά τα προβλήματα θα λυθούν στην νέα MIUI 12.5 ROM. :D
      Γίνε και εσύ εύκολα V.I.P μέλος !



      ή επέλεξε να κάνεις μία δωρεά
      Δωρεά προς την κοινότητα (Donation)
    • Διαφήμιση
    • μακαρι γιατι παρα την "συμπαθεια" προς την σειρα ρεντμι που εχω θα ειναι μαλλον η τελευταια συσκευη που παιρνω.
    • Καλημέρα σας παιδιά.
      Εκτός από τα bugs που έχει και περιμένω να λυθούν μελλοντικά με ενημερώσεις λογισμικού, θα ήθελα να ρωτήσω όσους έχουν το 10pro ,εάν η συσκευή τους κάνει έναν περίεργο θόρυβο όταν την αφήνουν κάπου.
      Εμένα κάνει ένα τρίξιμο, σαν κάτι να κουνιέται μέσα. Είναι ανησυχητικό;
    • μηπως ειναι η δονηση του? αλιως μαλλον εχεις θεμα.
    • Ναι. Δε κουνιέται τίποτα υπό νορμάλ συνθήκες...
      Αν δεν είναι η δόνηση την οποία ενεργοποιείς πατώντας το δακτυλικό, έχεις πρόβλημα...
    • Διαφήμιση
    • Ενω παιζει μουσικη?καπου πηρε το ματι μου οτι τριζει λιγο η πλατη λογς ηχειων..κατι τετοιο/.αν παιζει μουσικη δηλαδη