Διαφήμιση

προβλημα δεδομένων

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • προβλημα δεδομένων

      Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα.
      Εκανα το τελευταίο update και μετα απο τότε αρχισα να εχω προβληματα με τα δεδομενα κινητης.
      Φτιαχνω καινουργιο apn συμφνα με τις οδηγιες τις wind και δεν το βλέπει καθόλου.
      Οταν κανεις επαναφορά βλέπει το παλιο apn αλλα δεν εχει ιντερνετ.Βγάζει το σημα R πανω απο τις μπαρες και ζηταει roaming.
      Καμία ιδέα?
      Δεν έχω ιδεα απο τεχνικά θέματα αλλα μάλλον για προβλημα απο το update και μετα ή χαλασε η κάρτα τυχαία?
      θα δοκιμάσω το απόγευμα την κάρτα στο παλιο μου τηλέφωνο να δω αν ειναι προβλημα τις κάρτας ή του τηλεφώνου.
      Σας ευχαριστώ προκαταβολικά!!
    • Έκανες reset μέσα από τις ρυθμίσεις στο access point names;
      Το παλιο apn δεν είναι ίδιο με τις ρυθμίσεις που σου δίνει ο πάροχος σου; Έχουν διαφορές;
      Μπορείς να κάνεις reset και να αλλάξεις τις ρυθμίσεις σε αυτό που θα σου βγάλει, σύμφωνα με τις οδηγίες του παρόχου σου.
      Η κάρτα σου είναι παλιά; Κομμένη στο χέρι;
    • εχουν διαφορες ναι.
      Εκανα πανω στις default apn αλλαγες αλλα και παλι τιποτα.
      Η καρτα ειχε κατι εγκοπες και κοπηκε μονη της για να μπει.
    • Διαφήμιση
    • Καλημέρα.
      Μιλησα με το τεχνικο τμήμα τις wind και μου είπαν να ανοιξω την περιαγωγή γιατί ,λένε ότι έτσι δουλευει.
      Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι δεν είχα ανοίξει ποτέ την περιαγωγή για να έχω 4g σήμα.
      Τώρα φαίνεται να δουλευει σωστά.
    • Τελικά είσαι οκ??εγώ το ίδιο με vodafone.καμια βελτίωση..άνοιξα περιαγωγή.Τιποτα..!έβαλα άλλη κάρτα vodafone κ παίζει μια χαρά...τι να πω...μπλέξιμο..