Διαφήμιση

Αργή απόκριση σε ξεκλείδωμα

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Αργή απόκριση σε ξεκλείδωμα

      Χαίρετε, κάτοχος του Poco X3 εδώ και περίπου μία εβδομάδα. Το κινητό έχει το εξής θέμα, όταν πατάς το πλαϊνό κουμπί του για ξεκλείδωμα κάνει περίπου 5 δευτερόλεπτα άλλες φορές λιγότερο άλλες περισσότερο να ξεκλειδώσει(χωρίς δακτυλικό η οτιδήποτε). Το συγκεκριμένο θέμα συμβαίνει μια στις δύο φορές αλλά ποτέ αν το κάνεις άμεσα π.χ. κλειδώνεις ξεκλειδώνεις συνεχόμενα. Έχω κάνει επαναφορά και ενημερώση στην12.0.8 αλλά τίποτα. Κάποια ιδέα ;
    • Η συσκευή φαίνεται να μπαίνει σε βαθύ ύπνο. Θα πρέπει να μας πει κάποιος που έχει το ίδιο λογισμικό αν το κάνει κ σε αυτόν.
      Μπορείς να δοκιμάσεις να περάσεις την ίδια ρομ από πάνω κ επαναφορά ρυθμίσεων .
      Για αρχή να μην βάλεις εφαρμογές αλλά να το δοκιμάσεις ετσι όπως είναι με τα βασικά..


    • Και εγώ το αντιμετοπίζω... μάλιστα όταν είμαι σε κλήση κάνει αρκετά δευτερόλεπτα να ξεκλειδώσει για να μπορέσω να διαπιστώσω ότι έχει κλείσει το τηλέφωνο και δεν συνεχίζει να είναι σε κλήση...
    • Διαφήμιση