Διαφήμιση

Χωρίς ειδοποιήσεις από το XIAOMI MI 10T LITE στο HUAWEI WATCH GT 2

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Χωρίς ειδοποιήσεις από το XIAOMI MI 10T LITE στο HUAWEI WATCH GT 2

      Καλήμερα σε όλους,

      ως νέος κάτοχος συσκευής Xiaomi Mi 10T Lite 5G , επίσης και εδώ νέο μέλος , αντιμετωπίζω το πρόβλημα του θέματος που πιστεύω απασχολεί αρκετό κόσμο.Καμία ειδοποιήσει στο ρολόι ( Sms , κλήσεις , viber messages ) και μάλιστα πολλές αποσυνδέσεις άσκοπες.

      Ανοίγοντας την εφαρμογή Huawei Health μου εμφανίζει κατά διαστήματα ένα μήνυμα λέγοντας πως υπάρχει σφάλμα ειδοποιήσεων να επικοινωνήσω με τον κατασκευαστή της συσκευής τηλεφώνου μου. Εάν κάνω μια επανεκκίνηση το κινητό ξαφνικά όλα λειτουργούν για λίγο όμως.
      Υπάρχει κάποια λύση ?Δεκτές όλες οι απόψεις.
      Με συγχωρείτε εάν το έχω γράψει σε λάθος μέρος.

      Ευχαριστώ Προκαταβολικά.
    • RE: Χωρίς ειδοποιήσεις από το XIAOMI MI 10T LITE στο HUAWEI WATCH GT 2

      Ο/H studio54 έγραψε:

      Καλήμερα σε όλους,

      ως νέος κάτοχος συσκευής Xiaomi Mi 10T Lite 5G , επίσης και εδώ νέο μέλος , αντιμετωπίζω το πρόβλημα του θέματος που πιστεύω απασχολεί αρκετό κόσμο.Καμία ειδοποιήσει στο ρολόι ( Sms , κλήσεις , viber messages ) και μάλιστα πολλές αποσυνδέσεις άσκοπες.

      Ανοίγοντας την εφαρμογή Huawei Health μου εμφανίζει κατά διαστήματα ένα μήνυμα λέγοντας πως υπάρχει σφάλμα ειδοποιήσεων να επικοινωνήσω με τον κατασκευαστή της συσκευής τηλεφώνου μου. Εάν κάνω μια επανεκκίνηση το κινητό ξαφνικά όλα λειτουργούν για λίγο όμως.
      Υπάρχει κάποια λύση ?Δεκτές όλες οι απόψεις.
      Με συγχωρείτε εάν το έχω γράψει σε λάθος μέρος.

      Ευχαριστώ Προκαταβολικά.
      Τα ίδια προβλήματα ακριβώς είχα με ένα galaxy watch σε redmi note 9. Τώρα που έχω το mi 10t (όχι το lite) όλα δουλεύουν κανονικά. Μάλλον στα πιο φτηνά τηλέφωνα βάζουν χάλια πομποδέκτες από ότι μπορώ να καταλάβω.

      Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk