Διαφήμιση

xiaomi mi 10t lite καινούριο προβλημα

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • xiaomi mi 10t lite καινούριο προβλημα

      Χτες παρέλαβα το xiaomi mi 10t lite 128 GB, από γνωστή μεγάλη αλυσίδα λιανικής. Το τηλέφωνο είναι Ελληνικο. Το μόνο πρόβλημα που εντόπισα είναι η σχετικά υψηλή θερμοκρασία.Συγκεκριμενα, η θερμοκρασία είναι τέτοια( δεν καίει αλλά είναι αισθητή) που γίνεται άμεσα αντιληπτή παρολο που το κινητό φοράει την εργοστασιακή συσκευασία. Και σίγουρα αυξημένη από το προηγούμενο κινητό που είχα lg και κόστιζε το 1/3 των χρηματων.Να τονίσω ότι δεν παίζω καθόλου παιχνίδια και εκτός από social media,mail. Τι μπορεί να φταίει;; :/
    • xiaomi mi 10t lite καινούριο προβλημα

      Εγώ προσωπικά θα έκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων. Αυτό σημαίνει χάνω τα πάντα και ξανά στήσιμο από την αρχή. Αν ξανά είχα θέμα θα έκανα ερώτηση εδώ και στην σελίδα του forum στο fb. Αν με έλεγαν άλλοι ότι δεν αντιμετωπίζουν τέτοιο θέμα, επικοινωνία με το κατάστημα για χρήση της εγγύησης.

      Στάλθηκε από το OnePlus χρησιμοποιώντας Tapatalk
      • Μόλις κατέβασα μια εφαρμογή μέτρησης της θερμοκρασιας μπαταρίας.συμγωνα με τα αποτελέσματα.24 βαθμοί κελσίου χωρίς χρήση.36 με χρήση.μεγαλη αποκλιση[approved][/approved]
    • Διαφήμιση
    • Μόλις παρέλαβα το τηλέφωνο άπο το επίσημο σέρβις της αντιπροσωπείας. Το κινητό πάει για αντικατάσταση. Ωστόσο εδώ ξεκινά και το παράδοξο. Αφού πλήρωσα για ένα προϊόν που χάρηκα για 2 ημέρες και δαπάνησα σημαντικό μέρος του χρόνου μου.για την επίλυση του θέματος συνεχίζω να περπατώ.... μόνος μου.

      Σε απλά Ελληνικά, λόγω έλλειψης του προϊόντος θα πρέπει να συμβιβαστώ είτε με κάτι λιγότερο-κοινώς ότι συσκευή άπο άλλες μάρκες υπάρχει σε στοκ- είτε να περιμένω από το κατάστημα να μου επιστρέψει τα χρήματα, μπλέκοντας σε μια εξαιρετικά χρονοβόρα διαδικασία. Η τακτική του νίπτω της χείρας τόσο της επίσημης αντιπροσωπείας, καθώς και του καταστήματος με αναγκάζουν είτε να ξοδέψω περισσότερα χρήματα ώστε να αποκτήσω μια συσκευή αντίστοιχων προδιαγραφών είτε να μείνω χωρίς αξιόλογη συσκευή για αρκετό καιρό. Δηλαδή ο πελάτης σε κάθε περίπτωση μένει αδικημένος για κάτι που προπλήρωσε και δεν φταίει σε τίποτα....

      Ευτυχως από σήμερα είμαι κάτοχος ενός μτχ iPhone X, το οποίο φυσικά δεν συγκρίνεται καθώς είναι σε άλλη κλίμακα τιμής και ποιότητας.
    • Ο/H Dark knight έγραψε:

      Μόλις παρέλαβα το τηλέφωνο άπο το επίσημο σέρβις της αντιπροσωπείας. Το κινητό πάει για αντικατάσταση.
      Τι πρόβλημα είχε???


    • Διαφήμιση
    • συγνωμη δεν νομιζω οτι ειχε προβλημα το κινητο το δικο μου ετσι χωρις να κανω τιποτα εχει 40 βαθμους εχω mi9t pro μην πω τι γινετε οταν παιζω παιχνιδι αλλα ειναι αψογο.Μαλλον εψαχνε δικαιολογια ο φιλος μας να δωσει πισω το κινητο.
    • Αγόρασα ένα renault megane tce και το βεντιλατέρ παίρνει εντολή στους 81 βαθμούς, αλλά εγώ θέλω στους 79. Επίσης τα πλήκτρα στο τιμόνι δεν είναι στη σειρά που θα ήθελα (δε με ενδιαφέρει που η σειρά τους είναι λογική και βολεύει το 99,9 % των χρηστών). Ο κατασκευαστής λέει 4,8 κατανάλωση και εμένα μου βγάζει 4,9. Η εταιρεία δεν έχει το ίδιο μοντέλο ετοιμοπαράδοτο με το σαλόνι που θέλω, οπότε πάμε σε επιστροφή χρημάτων. Οι υπόλοιπες εταιρείες έχουν τα αντίστοιχα μοντέλα! αλλά η Renault όχι. Τελικά βρήκα ένα μεταχειρισμένο BMW 518 του 99 και σώθηκα.
    • Γεια σας παιδιά. Έχω το Xiaomi mi 10T lite. Εμένα μου βγάζει ένα ζζζζζζζ ήχο στα ηχεία οπότε συνδέονται με bluetooth και σε ότι μηχάνημα συνδεθώ, είτε είναι αυτοκίνητο η φορητό ηχείο κ.λπ. Έχετε καμμία ιδεα