Διαφήμιση

REDMI NOTE 9 PRO

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • REDMI NOTE 9 PRO

      Kαλησπέρα,

      θα ηθελα την βοηθεια σας καθώς είμαι νέος κάτοχος κινητου XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO. Το αγόρασα 28/12/2020 και μετα απο μια εβδομάδα περίπου άρχισε να σβήνει μόνο του. Ξερετε γτ μπορεί να συμβαίνει αυτό?? Μπορεί να ευθύνεται κάποια ενημέρωση λογισμικού που έγινε?? Τι προτείνετε? ;(
    • Σβήνει;
      Δηλαδή κλείνει τελείως και μόλις το πιάσεις στο χέρι σου κάνει εκκίνηση από το μηδέν πατώντας το power;
      Το πήρες καινούργια;
      Από πού;
      Έφαγε κανένα χτύπημα; Βραχηκε;
    • Το αγορα απο το skroutz. Oχι δεν εχει βραχεί. Δεν εχει πάθει απολύτως τίποτα. Σε επικοινωνία που είχα με το μαγαζί που το αγορασα μου είπαν να κάνω επαναφορα εργοστασιακών ρυθμίσεων γιατί μπορεί να φταίει κάποια αναβάθμιση. Δεν έχω ιδέα τι μπορεί να φταίει
    • Διαφήμιση
    • Ο/H jmag7 έγραψε:

      Σε επικοινωνία που είχα με το μαγαζί που το αγορασα μου είπαν να κάνω επαναφορα εργοστασιακών ρυθμίσεων γιατί μπορεί να φταίει κάποια αναβάθμιση
      Δοκίμασε το για αρχή. Από εκεί ξεκινάμε πάντα για να καταλήξουμε στο πρόβλημα.